کشف ۳ ویژگی جالب پیام های تلگرام را نیز می توان از این طریق ارسال کردبه گزارش همشهری آنلاین و به نقل از اینسایدر، در اینجا شما را با ۳ ویژگی این ماموریت ها آشنا می کنیم:

یک پیام را برای بعد برنامه ریزی کنید

لازم نیست فوراً پیامی ارسال کنید. اگر می خواهید همزمان به طرف مقابل برسید، طبق معمول یک پیام در پنجره چت بنویسید. سپس دکمه ارسال را پیدا کرده و نگه دارید و از منوی باز شده Messaging را انتخاب کنید. تاریخ و زمان را انتخاب کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید، که دقیقاً به شما می گوید که چه زمانی پیام ارسال می شود.

یک پیام بی صدا بفرستید

راه دیگری برای ارسال پیام وجود دارد: ارسال بی‌صدا. هنگامی که یک پیام بی صدا ارسال می کنید، به گیرنده هشدار نمی دهد و مانند حالت Do Not Disturb عمل می کند. برای این کار طبق معمول پیام را در پنجره چت تایپ کنید. سپس روی دکمه ارسال کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Send without sound را انتخاب کنید.

مکالمه خود را قفل کنید

تلگرام اساساً برای یک پلتفرم پیام رسانی امن طراحی شده است، اما اگر شخصی به تلفن شما دسترسی فیزیکی داشته باشد، نیازی به رمزگذاری سرتاسر نیست. به همین دلیل است که این برنامه به شما این امکان را می دهد که چت های خود را با رمز عبور و امنیت بیومتریک ایمن کنید.

اگر آیفون دارید، اپلیکیشن تلگرام را باز کنید و روی تب تنظیمات در پایین صفحه ضربه بزنید. روی Privacy and Security و سپس روی Passcode & Face ID کلیک کنید. برای قفل کردن برنامه با رمز عبور یا Face ID دستورالعمل ها را دنبال کنید.

در دستگاه های اندرویدی، برنامه تلگرام را باز کنید و روی منوی سه خطی بالای صفحه ضربه بزنید. روی تنظیمات کلیک کنید. در قسمت تنظیمات، روی Privacy and Security کلیک کنید. در نهایت در قسمت Security بر روی Passcode Lock کلیک کرده و رمز عبور خود را تنظیم کنید.