کاپیتان پرسپولیس گلایه کرد.به گزارش همشهری آنلاین به نقل از “ورزش سه”، انتقال تابستانی به فصل جدید با الفاظ زیادی همراه شد که سازمان لیگ برتر و ارکان آنها ممکن است قانون را در مورد نتیجه قرارداد اعمال کنند. واکنش ها در حال حاضر بسیار داغ بوده است به طوری که در چند روز اخیر با واکنش برخی بازیکنان و خارجی ها از جمله علی دایی همراه بوده است.

حالا امید عالیشاه، کاپیتان پرسپولیس هم به مخالفان این طرح احتمالی پیوسته و نسبت به مسائل مربوط به نتیجه معامله ابراز مخالفت کرده است.

این در فوتبال است که ما از او انتظار داریم در آسیا پسر خوبی باشد، حرفی برای گفتن به دنیا داشته باشد و تماشای آن شادی اجتماعی ایجاد می‌کند، بر چه اساسی و تحت چه شرایطی چنین تصمیمی بگیریم؟
هر فوتبالیست ۲ درصد از قرارداد سالانه خود را به اتحادیه پرداخت می کند، چه خدماتی به باشگاه یا بازیکن ارائه می شود؟ شایان ذکر است که درصد زیادی از قراردادهای بازیکنان صرف مالیات آب و برق می شود، با این حال، آیا بازیکنان راضی نیستند که امروز به خودتان اجازه دهید در مورد این موارد تصمیم بگیرید؟
قراردادها موضوع بسیار خاصی است و مسئولیت آن بر عهده باشگاه است. اگر قرار باشد سقف اعمال شود، هر باشگاهی با توجه به درآمد و هزینه خود آن را تعیین می کند. برای ساختن و حمایت از این فوتبال، بهتر است به موضوع اصلی «حق پخش» که امید همه باشگاه‌های فوتبال ایران است، بپردازیم.
اکنون آنها نگاه صنعتی به فوتبال با سیستم قانونی دارند، به جای چنین تصمیمی که از قضا در گذشته نتایج خوبی نگرفت و بی اثر ماند، بهتر است خودمان را با اتفاقات و تغییرات روز دنیا وفق دهیم. در فوتبال
سالهاست که به دلیل عدم تشکل های صنفی برای احقاق حقوق فوتبالیست ها در ایران، هیچ سختی، سختی و آزار شبانه روزی وجود ندارد و این سوال من است. کدام یک از شما نگرانی های ما را در مورد این اقتصاد می داند؟ آیا می دانید امرار معاش ما به سن فوتبال (بدون آسیب و معلولیت) بستگی دارد و اگر نتوانیم نیازهای ضروری زندگی خود را برآورده کنیم، کلاه بزرگ است؟
بیاییم و از نظرات کارشناسان فوتبال این کشور مثل علی دایی استفاده کنیم تا با همکاری و معرفی به پیشرفت و کیفیت این فوتبال کمک کنیم. فوتبال همچنان امید جوانان ایرانی است، لطفا جدی تر باشید.