کاهش نرخ چاقی کودکان در شهر نیویورک، لس آنجلس: مطالعه


عکس خبر: کاهش نرخ چاقی کودکان در شهر نیویورک، لس آنجلس: مطالعهنوشته استفان راینبرگ
خبرنگار HealthDay

پنجشنبه، ۱۷ ژانویه (هیلث دی نیوز) – یک مطالعه جدید نشان می دهد که نیویورک و لس آنجلس شاهد کاهش واقعی نرخ چاقی کودکان هستند، زیرا سیاست هایی که زودتر در نیویورک آغاز شده بود به این شهر برتری بخشید.

نویسنده مطالعه، جکسون سکوبو، مدیر تحقیقات و ارزیابی در بخش تغذیه در وزارت بهداشت ایالت نیویورک گفت.

چچوبو گفت که لس آنجلس تا حد زیادی از شهر نیویورک در گام برداشتن در برابر چاقی دوران کودکی عقب افتاده است زیرا نیویورک یک برنامه دولتی را برای ترویج رفتارهای سالم در میان کودکان کم‌درآمد زودتر رونمایی کرد.

WIC ایالت نیویورک [Women, Infants and Children] این برنامه یکی از اولین برنامه هایی بود که در اواسط دهه ۱۹۹۰ توجه را به اپیدمی چاقی کودکان جلب کرد.

سکوپو گفت که به عنوان بخشی از این برنامه، مقامات بهداشتی تبلیغ پیام های تغذیه ای را در یک طرح در سطح شهر به نام “خوب بخور، سخت بازی کن” آغاز کرده اند. وی خاطرنشان کرد که پیام ها بر نوشیدن شیر کم چرب متمرکز بود، “که در آن زمان نوآورانه بود.”

او گفت که این برنامه همچنین خوردن میوه ها و سبزیجات بیشتر و ورزش، همراه با حمایت تهاجمی از شیردهی و محدود کردن تماشای تلویزیون برای کودکان خردسال را تشویق کرد.

چچوبو خاطرنشان کرد: «نیویورک برای چندین سال در حال نزول بوده است، در حالی که لس آنجلس به تازگی به اوج خود رسیده است. شهرهای دیگری هم هستند که مشکل چاقی کودکان در آنها همچنان در حال افزایش است.

سکوبو گفت که ابتکارات مشابه در سراسر کشور در حال گسترش است.

او گفت: «این تلاش ها باید ادامه یابد، اما تغییر زمان می برد. این کاری نیست که بتوان یک شبه انجام داد.»

یکی از کارشناسان موافق بود.

سامانتا هلر، هماهنگ کننده تغذیه بالینی در مرکز مراقبت سرطان بیمارستان گریفین در دربی، کانکتیکات، گفت: «این یافته‌ها نشان می‌دهد که آموزش مداوم، حمایت و رویکردهایی که گروه‌های فرهنگی و اجتماعی-اقتصادی خاص را هدف قرار می‌دهند، می‌توانند تأثیرات مثبتی در کاهش چاقی کودکان داشته باشند».

او گفت: “با این حال، هنوز کارهای زیادی باید انجام شود تا خانواده ها و فرزندانمان را به سلامت تشویق کنیم.”

آموزش والدین و همچنین کودکان در مورد اهمیت غذای سالم و فعالیت بدنی منظم ممکن است به تغییر عادات فرهنگی در جهت مثبت تر کمک کند. هلر گفت که کاهش تعداد رستوران های فست فود در مناطق کم درآمد و اطراف مدارس نیز ممکن است بر نرخ چاقی کودکان تأثیر بگذارد.

وی گفت: “انتقال پیام سبک زندگی سالم به مدارس نیز مفید خواهد بود. برنامه های تغذیه و فعالیت بدنی در مدارس برای کودکان در هر سنی باید بخشی از برنامه درسی باشد و می تواند به کاهش چاقی کودکان کمک کند.” .

این مطالعه در شماره ۱۸ ژانویه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده منتشر شد گزارش هفتگی عوارض و مرگ و میر.

اخبار پزشکیکپی رایت © ۲۰۱۳ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.نمایش اسلاید

راهنمای والدین: تغذیه سالم برای کودکان
نمایش اسلاید را ببینید

منابع

منابع: جکسون سکوپو، دکترا، MPA، مدیر، تحقیق و ارزیابی، بخش تغذیه، وزارت بهداشت ایالت نیویورک. سامانتا هلر، MS، RD، فیزیولوژیست ورزش و هماهنگ کننده تغذیه بالینی، مرکز مراقبت از سرطان، بیمارستان گریفین، دربی، کانکتیکات. ۱۸ ژانویه ۲۰۱۳، گزارش هفتگی عوارض و مرگ و میر


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/