کالیفرنیا می‌تواند یک بار دیگر استانداردهای روی حیله و تزویر‌گیرانه‌ای برای انتشارات شخصی به خودی وضع تنبل


عکس خبر: دولت بایدن می‌گوید کالیفرنیا می‌تواند دوباره استانداردهای سخت‌گیرانه‌ای را برای آلایندگی خودرو وضع کند

پنجشنبه ۱۰ مارس ۲۰۲۲ (HealthDay News)

کالیفرنیا بار تولید دیگری قادر {خواهد بود} استانداردهای آلایندگی خودروهای شخصی را خرس معافیتی کدام ممکن است روز چهارشنبه توسط آژانس ایمنی اجتناب کرده اند جو زیست آمریکا تصویب شد، تصمیم گیری تنبل.

این اقدام منعکس کننده انتخاب مقامات ترامپ برای لغو اختیارات ملت برای ایجاد محدودیت های آلایندگی خودرو است.

بر مقدمه معافیت گروه ایمنی جو زیست، کالیفرنیا مجاز {خواهد بود} برای کاهش تخلیه گازهای گلخانه ای کدام ممکن است در نتیجه تنظیمات آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری تبدیل می شود، اصول آلایندگی روی حیله و تزویر گیرانه تری برای خودروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودروهای شاسی بلند وضع تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستوراتی برای خودروهای با بیرون آلایندگی تحمیل تنبل.

معافیت EPA علاوه بر این قوانین مقامات ترامپ را کدام ممکن است سایر ایالت ها را اجتناب کرده اند پذیرش استانداردهای آلایندگی خودرو در کالیفرنیا منع می تنبل، لغو کرد.

استانداردهای آلایندگی خودروهای کالیفرنیا روی حیله و تزویر‌تر اجتناب کرده اند اصول فدرال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حداقل ۱۵ ایالت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناحیه کلمبیا استانداردهای کالیفرنیا را امضا کرده‌اند، به همین دلیل انتخاب EPA احتمالاً {در سراسر} ملت تأثیر می تواند داشته باشد. خبرگزاری. جدا از نیویورک، سایر ایالت هایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند قوانین کالیفرنیا پیروی می کنند عبارتند اجتناب کرده اند کلرادو، کانکتیکات، دلاور، مین، مریلند، ماساچوست، نیوجرسی، اورگان، پنسیلوانیا، رود آیلند، ورمونت را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن. متنوع اجتناب کرده اند ایالت های تولید دیگری {به سمت} پذیرش معمول کالیفرنیا حرکت می کنند.

بر مقدمه گزارش صفحه بحث ریه آمریکا، هفت شهر اجتناب کرده اند ۱۰ شهر آمریکا همراه خود بدترین آلودگی ازن در کالیفرنیا هستند، به در کنار شش شهر اجتناب کرده اند ۱۰ شهر آلوده کدام ممکن است براساس آلودگی ذرات در کل سال مقیاس گیری می شوند. AP او ذکر شد.

مایکل ریگان، سرپرست آژانس ایمنی اجتناب کرده اند جو زیست، در ادعا ای ذکر شد: «در لحظه ما همراه خود خوشحال از مجدداً بر امکانات دیرینه کالیفرنیا برای مدیریت در مقابله همراه خود آلودگی خودروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانت ها تاکید می کنیم. همراه خود اقدام در لحظه، ما در جاری اصلاح رویکردی هستیم کدام ممکن است سال‌ها به پیشرفت فناوری‌های پاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش آلودگی هوا برای افراد ۹ تنها در کالیفرنیا، اما علاوه بر این برای کل آمریکا کمک کرده است.»

بار ۲۹ نسبت اجتناب کرده اند کل تخلیه گازهای گلخانه ای در آمریکا را تشکیل می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ملت را به تنها تأمین بیشتر اینها آلودگی تغییر می تنبل. خودروهای رانندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانت‌ها بیشترین سهم را در تخلیه گازهای گلخانه‌ای مرتبط همراه خود بار دارند (۵۸%) را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۷% اجتناب کرده اند کل تخلیه کربن در آمریکا را ساخت می‌کنند. AP اشاره کردن شده.

گروه‌های بهداشت کلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو‌زیست گفتند کدام ممکن است اکنون بر عهده فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام است کدام ممکن است اصول سختگیرانه‌ای را با اشاره به تخلیه گازهای گلخانه‌ای اجتناب کرده اند خودروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودروهای شاسی بلند اعمال تنبل.

اسکات هوچبرگ، وکیل وسط انتخاب زیستی، ذکر شد AP

دانش اصولاً

برای کسب دانش اصولاً با اشاره به آلاینده های خودرو به آژانس ایمنی اجتناب کرده اند جو زیست مراجعه کنید.

تأمین: خبرگزاری

اخبار پزشکی
حق نشر © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


غذاهای COPD {برای تقویت} سلامت – اطلاعات رژیم غذایی COPD
حاضر اسلاید را ببینید


رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/