کارشناسان: ایالات متحده از فشار خون بالا غافل است


آخرین اخبار فشار خون بالا

موسسه پزشکی برای مبارزه با فشار خون بالا دعوت به اقدام می کند

نوشته مت مک میلن
WebMD Health News

بررسی شده توسط لوئیز چانگ، MD

فوریه ۲۲، ۲۰۱۰ – از هر سه بزرگسال آمریکایی، یک نفر فشار خون بالا یا فشار خون بالا دارد. از هر شش بزرگسال آمریکایی، یک نفر به دلیل عوارض مربوط به فشار خون بالا، مانند حمله قلبی، سکته مغزی، و نارسایی کلیه، جان خود را از دست می دهد که آن را به یکی از علل اصلی مرگ و میر در این کشور تبدیل می کند. با این حال، طبق یک گزارش جدید از موسسه پزشکی، فشار خون بالا یک “بیماری نادیده گرفته شده” است.

دیوید دبلیو فلمینگ، MD، رئیس کمیته تهیه‌کننده گزارش، می‌گوید میلیون‌ها آمریکایی «پرفشاری خون ایجاد می‌شوند، با آن زندگی می‌کنند و می‌میرند». سال گذشته، فشار خون بالا به طور مستقیم و غیرمستقیم بیش از ۷۳ میلیارد دلار برای سیستم مراقبت های بهداشتی هزینه داشت. فلمینگ می‌گوید، با این حال، تلاش‌ها برای جلوگیری از «مطلوب بودن بودجه کم است».

گزارش ۱۸۷ صفحه‌ای که امروز منتشر شد توسط CDC تهیه شد و نویسندگان گزارش را موظف کرد اولویت‌های اصلی را در تلاش برای کاهش فشار خون در سراسر کشور شناسایی کنند.

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌ها، درک و رسیدگی به این موضوع است که چرا بسیاری از پزشکان در درمان فشار خون به اندازه کافی در بیمارانی که فشار خون آنها در محدوده ناسالم است، شکست می‌خورند. مانند پیشگیری از تلاش ها، به نظر می رسد که درمان کوتاه می شود.

فلمینگ می گوید: «ما باید بهتر عمل کنیم.

این کمیته همچنین اصرار دارد که تلاش‌های بهداشت عمومی به جای افراد، به عنوان موتورهای تغییر، بر جوامع متمرکز شود.

کورین هوستن، MPH، MD، مشاور ارشد پزشکی مرکز محصولات دخانیات FDA و عضو کمیته که می گوید: “اگر به اندازه کافی در این کشور زندگی کنید، تقریباً مطمئن هستید که به فشار خون بالا مبتلا خواهید شد. این در سراسر جهان درست نیست.” گزارش را تهیه کرد. “محیط زیست توضیح می دهد که چرا ما تا این حد در معرض خطر هستیم، و واقعیت این است که اگر محیطی را برای انجام کار درست ایجاد نکنیم، همه این مرگ و میرها را ادامه خواهیم داد.”

به هر حال، اکثر مردم قبلاً این پیام را در مورد تغذیه صحیح و ورزش منظم دریافت کرده اند. مشکل، همانطور که کمیته می بیند، این است که بسیاری از جوامع، به ویژه جوامعی که در مناطق کم درآمد و اقلیت هستند، فاقد زیرساخت برای حمایت از سبک زندگی سالم هستند، از جمله موارد اولیه مانند مکان های امن برای پیاده روی و بازارهای محله ای که محصولات تازه را ذخیره می کنند و غذاهای کم سدیم

نمک زیاد

صرف نظر از جایی که زندگی می کنید، این احتمال وجود دارد که سدیم بیش از حد در رژیم غذایی شما وجود داشته باشد. و این یکی دیگر از دغدغه های اصلی کمیته است. تقریباً ۹۰ درصد از بزرگسالان بیش از حد مجاز روزانه ۲۳۰۰ میلی گرم (حدود یک قاشق چایخوری) مصرف می کنند. برای افراد مبتلا به فشار خون بالا، افراد میانسال و مسن تر، و آفریقایی-آمریکایی ها، محدودیت روزانه باید حتی کمتر (۱۵۰۰ میلی گرم) باشد.

نمکدان مقصر نیست. بیشتر این نمک در هنگام خرید در غذا وجود دارد، خواه غذای فرآوری شده از سوپرمارکت باشد یا غذایی که در یک رستوران خورده شده است.

در حالی که اکثر مردم نمک بیش از حد دریافت می کنند، این گزارش همچنین تاکید می کند که همان افراد اغلب پتاسیم بسیار کمی دریافت می کنند که عامل دیگری در افزایش سطح فشار خون است.

رابرت اوستفلد، پزشک متخصص قلب و عروق در مرکز قلب مونتفیور-اینشتین در نیویورک که با کمیته مرتبط نبود، می‌گوید: «من محتاطانه خوش‌بین هستم… این گزارش ایده‌های خارق‌العاده‌ای دارد. وادار کردن مردم به تغییر عادات خود بسیار چالش برانگیز است، اما عادات سالم را می توان توسط جامعه، دوستان، خانواده، سیاستمداران تقویت کرد و امیدواریم که آنها تکامل یافته و مزایای قابل توجهی داشته باشند.
پرسش


نمک و سدیم یکی هستند.
پاسخ را ببینید

منابع

منابع: دیوید دبلیو فلمینگ، دکتر، رئیس کمیته انستیتوی پزشکی.

موسسه پزشکی: “یک رویکرد مبتنی بر جمعیت و تغییر سیستم برای پیشگیری و کنترل فشار خون بالا: گزارش مختصر.”

کورین هوستن، MPH، MD، عضو کمیته، موسسه پزشکی.

رابرت اوستفلد، MD، مرکز پزشکی مونتفیور، برانکس، نیویورک

©۲۰۱۰ WebMD, LLC. تمامی حقوق محفوظ است.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/