رفتن به نوشته‌ها

چگونه می توان اگزما را به طور طبیعی درمان کرد (و چرا کرم های موضعی به تنهایی کار نمی کنند) – اوه عزیزماگزما به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود و با بثورات تکه ای ، قرمز ، خشک و اغلب خارش دار مشخص می شود. روش معمول برای درمان اگزما استفاده از کرم های موضعی است. با این حال ، بثورات خود مشکل واقعی نیست که باید برطرف شود. اگزما در واقع یک علامت ظاهری عدم تعادل داخلی است. تنها راه برای بهبود کامل علائم فرزند شما این است که علت اصلی داخلی مشکل را برطرف کنید.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما از داخل به بیرون است.

رویکرد دو طرفه

رویکرد مناسب برای درمان اگزما باید به دو جزء اصلی بپردازد.

خارجی: میکروبیوم پوست (اجتماع باکتری ها و سایر میکروب های روی پوست) نقش مهمی در ایجاد اگزما دارد. محصولات موضعی اغلب اولین چیزی است که والدین به دنبال آن هستند و اگرچه می توانند به تسکین “علائم” کمک کنند ، اما علت اصلی را درمان نمی کنند.

درونی؛ داخلی: درمانهای موضعی تنها زمانی م healingثر هستند که بهبود داخلی شروع شود.

1. ابتدا اجازه دهید کرم های موضعی را بپوشانیم

توصیه های بسیار متفاوت برای کرم های اگزمای موضعی می تواند بسیار زیاد به نظر برسد. وقتی به دنبال کرم موضعی هستید ، سعی کنید با این انتخاب خود را دیوانه نکنید.

هیچ محصول موضعی دیگری که من دیده ام تسکین م moreثرتری نسبت به لانولین خالص دارویی ندارد. لانولین بهترین توصیه برای مادران شیرده با نوک سینه های خشک و ترک خورده است و من نمی توانم این محصول را به اندازه کافی برای اگزما توصیه کنم. یک سد محافظتی ایجاد می کند و رطوبت را در پوست قفل می کند. هر مشتری که من توصیه کرده ام آن را کرم معجزه آسا نامیده است. در حالی که هیچ چیزی که از خارج استفاده می کنید درمانی نخواهد بود ، لانولین می تواند حمایت موضعی خوبی را ارائه دهد که به کاهش ناراحتی هنگام کار برای درمان داخلی اگزمای فرزند شما کمک می کند.

فقط یک هشدار ، بسیار ضخیم ، چسبناک و مومی است. اجازه ندهید بافت شما را از استفاده آزادانه از آن باز دارد. توصیه می کنم صبح ها و قبل از خواب و بعد از دوش گرفتن یا شنا از یک برنامه ضخیم استفاده کنید.

مارکی که توصیه می کنم: لانولین

سایر محصولاتی که به حفظ رطوبت پوست کمک می کنند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • عسل مانوکا

همه این گزینه های عالی مزایای خاص خود را دارند. برخی از افراد متوجه می شوند که به تنهایی به خوبی کار می کنند ، اما معمولاً بسیاری از افراد از برخی ترکیبات سود می برند.

همچنین می توانید بلافاصله بعد از دوش گرفتن یا شنا برای رطوبت رسانی به پوست استفاده کنید. دوش گرفتن زیاد می تواند اگزما را تشدید کند زیرا روغن محافظ طبیعی پوست را از بین می برد. همچنین پیشنهاد می کنم قبل از شنا در آب کلر ، کرم لانولین را برای تکه های اگزما استفاده کنید تا از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی که پوست را خشک می کند ، محافظت شود.

ترکیب ما فوق العاده موفق است

پسرم حساسیت غذایی داشت که منجر به اگزما شد و ما توانستیم با درمان داخلی و خارجی این لکه ها را فقط در 2 ماه به طور کامل درمان کنیم.

ما تنها با یک قطره روغن اسطوخودوس مخلوط با یک قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک بعد از دوش گرفتن ، موفقیت های باورنکردنی کسب کردیم. صبر کنید تا روغن کمی خیس بخورد (5 تا 10 دقیقه) ، سپس لانولین درجه دارویی را بمالید تا رطوبت را در پوست قفل کند.

مارکی که توصیه می کنم: اسطوخودوس دوتررا و روغن نارگیل ارگانیک

باید از کرم های موضعی اجتناب کرد

هنگام درمان اگزما ، میکروبیوم پوست به حمایت و تغذیه نیاز دارد. با این حال ، یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد اکثر کرم های موضعی این است که مواد نگهدارنده موجود در آنها باکتری های مفید را از بین می برد ، حتی در آن کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

وازلین ، وازلین و آکوافور (همچنین به عنوان روغن معدنی یا پارافین شناخته می شود)

  • این یک محصول جانبی تصفیه روغن است که حاوی ترکیباتی است که برای سلامت نوزاد شما مضر است. حتی نگران کننده تر ، این می تواند باعث تجزیه کلاژن شود ، که برعکس چیزی است که افراد مبتلا به اگزما برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

کرم استروئیدی ، کرم هیدروکورتیزون

یافتن مراقبت های ایمن از پوست

2. نحوه بهبود داخلی

حقیقت این است که بسیاری از محصولات موضعی مختلف به احتمال زیاد به شما در کاهش علائم خارجی کمک می کنند. هیچ چیز به اندازه بهبودی کامل از داخل به اگزمای کودک شما کمک نمی کند.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *