رفتن به نوشته‌ها

چگونه ملاتونین به من کمک کرد تا در طول شب بهبود یابم و درمان شوم


آنچه در زیر نوشته شده تجربه من است. این توصیه پزشکی یا شیوه زندگی برای شما نیست.

من طی سال گذشته هشت بار از 3 میلی گرم ملاتونین و ریشه سنبل الطیب برای ایجاد خواب عمیق استفاده کرده ام. من خواب ندارم در واقع ، من خودم را خوش شانس می دانم که می توانم بیشتر شب ها عمیق بخوابم و استراحت کنم بجز زمانی که هواپیما دیر است.

مطالعه مداوم و عمیق من در مورد ملاتونین نشان داد که علم آن را به طور مثبت ثبت کرده است ، اما ما در استفاده از آن شکست خورده ایم. از ثبت ملاتونین به عنوان یک واکسن ضد سرطان ، تا توانایی آن در آموزش سیستم ایمنی بدن ، تعادل هورمون ها ، ایجاد استراحت عمیق و کار با اندام های بدن انسان ، ما از ملاتونین برای کمک به افراد برای ترک داروهای خواب خود استفاده کرده ایم (اگر ما می توانیم ، و اگر پزشک اجازه دهد). ملاتونین در مطالعات علمی ثابت شده است که عادت ایجاد نمی کند و می تواند هفته ها در یک زمان روزانه اما تحت نظارت استفاده شود. ما با استفاده از ملاتونین به عنوان یک عصای موقت ، شیوه زندگی و چوب دستی غذا ، همراه با پرانایاما و یوگا ، بیماران را با موفقیت از دارو کنار گذاشتیم.

هر زمان که من شروع به سرماخوردگی ، آنفولانزا ، تب یا احساس بیماری می کنم ، علاوه بر ایجاد تغییر در شیوه زندگی ، معمولاً آن شب ملاتونین مصرف می کنم ، زیرا معتقدم خواب عمیق تر ، عملکرد سیستم ایمنی بدن من را تربیت می کند و جادویی را انجام می دهد که انجام شده است. ، و تمام مواقعی که در آن موفق بودم. صبح روز بعد کاملا خوب بیدار نشدم. آیا جادو است؟ خیر ، آیا جایگزینی برای ویزیت یا نسخه پزشک است؟ نه ، من فقط به شما می گویم که چه چیزی برای من و صدها مشتری دیگر که آن را امتحان کرده اند کار کرده است.

ما معتقدیم خواب عمیق التیام می یابد و علم پزشکی نیز نشان می دهد که چگونه می توان با خواب عمیق سیستم ایمنی خود را هوشمندتر و قوی تر کرد. S ، چگونه برخی می توانند ویتامین C ، روی ، و غیره هنگام احساس ضعف ، من ملاتونین مصرف می کنم تا به طور هوشمند از توانایی بدن در بهبودی استفاده کنم.

هنگامی که من دچار اشکال جدی معده شدم ، البته ملاتونین کمکی نکرد و من با ایمان آنتی بیوتیک را که دکترم پیشنهاد کرد قبل از اینکه باکتری های درونم آسیب بیشتری وارد کنند مصرف کنم. آنتی بیوتیک را با پروبیوتیک ها و B کمپلکس مصرف کردم و بهبود یافتم. هدف این است که یک تصمیم آگاهانه بگیریم. این برای من و بسیاری دیگر مفید است ، اما ممکن است برای همه کار نکند.

هر کس متفاوت است ، و آرایش منحصر به فرد خود را دارد. این جادو است ، اما قدرت مکانیسم آن ساده است و از نظر علمی به این روش کار می کند ، و امیدوارم اگر با پزشک خود مشورت کنید ، برای شما نیز مفید خواهد بود. در واقع ، امروزه بسیاری از متخصصان انکولوژی و پزشکان ملاتونین را برای بیماران خود تجویز می کنند تا با بهبودی در خواب عمیق ، خواب بهتری داشته باشند و ملاتونین دارای مزایای درمانی است. اولین گزینه تولید مقادیر کافی از آن به طور طبیعی و دوم استفاده از آن به عنوان مکمل در صورت نیاز و انتخاب آن است.

از آنچه که نیاز دارید یا آنچه برای شما مفید است سوء استفاده یا سوء استفاده نکنید. در غیر این صورت می تواند دشمن شما شود.

همچنین بخوانید : درس آموخته شده و برنامه اقدام بعد از طوفان گوا

YouCare همه چیز مربوط به شماست

نمی توانید از یک فنجان خالی بریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان ابتدا خود را بسازید. شما به همه چیز در مورد خود اهمیت می دهید. – لوک کوتینیو

ما یک تیم/اکوسیستم متشکل از متخصصان تغذیه بالینی ثبت شده ، متخصصان تغذیه ، مربیان مجرب زندگی ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، متخصصان آلوپاتیک ماهر و پزشکان هومیوپاتی هستیم که رویکرد 360 درجه ای را اتخاذ می کنند و با ترکیب پزشکی و شیوه زندگی ، زندگی را متحول می کنند. ما با تأکید بر چهار رکن سلامتی – تغذیه متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی – روی مراقبت های پیشگیرانه و بهبودی جامع کار می کنیم.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. بنابراین ، وقتی ما در قوانین و محدودیت های طبیعت عمل می کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن و چشم انداز معنوی ما است که همه آنها از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

ما معتقدیم که به علت اصلی و یک فرد حیاتی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. بهبودی زمانی آغاز می شود که ما به پزشکی احترام بگذاریم و بر موارد فراتر از آن نیز تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و درونی مناسبی ایجاد کنید که بتواند هوش بدن شما را تقویت کرده و به پیشگیری ، بهبود و بهبود کمک کند.

برنامه های یکپارچه و پیشگیرانه شیوه زندگی ما به صدها هزار نفر کمک کرده است تا شرایطی از جمله سرطان ، دیابت ، تیروئید ، قلب و عروق ، اختلالات خود ایمنی و کاهش ایمنی تا سایر سندرم های نادر را مدیریت کنند.

شما می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی و شهادت های قدرتمند افرادی را که از سراسر جهان جمع شده اند در اینجا بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک روی اینجا یا رزرو مشاوره جهت راهنمایی شما در مسیر درست ، بخشی از برنامه های یکپارچه سلامتی ما باشید. با ما در 18001020253 تماس بگیرید یا برای ما در [email protected] بنویسید.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *