رفتن به نوشته‌ها

چگونه مطالعات موردی می تواند به توسعه تجارت مربیگری سلامت شما کمک کند


خط پایین – اثبات فروش. به همین دلیل است که مطالعات موردی باید یک ابزار غیرقابل مذاکره در زرادخانه بازاریابی شما باشد.

یک لحظه به آن فکر کنید. آخرین باری که خریدی انجام دادید بدون اینکه بدانید پول سختی را که خرج کرده اید برای چه چیزی خرج می کنید؟

این که آیا شما به دنبال یک تجربه ناهار خوری جدید هستید ، در بازار برای یک تخت جدید هستید ، یا فقط ضربه های بزرگی را دیدید که باید به آنها برسید ، این فرصت خوبی است که ابتدا تحقیق کنید. در مورد خدمات نیز همینطور است.

هنگامی که من به دنبال یک پزشک TCM بودم که بتواند به تعادل هورمون های من کمک کند و پوست من را پاک کند ، نظرات بی شماری از مشتریان را به صورت آنلاین خواندم. این مرورها سرانجام به من کمک کرد تا مناسب ترین پزشک را برای مشکلاتی که داشتم انتخاب کنم. زمانی که می توانستم موفقیتی را که داشتم و خوشبختی کار با این تمرین کننده را تصور می کردم
برای من آورد ، لازم بود با او بروم. این یک فروش آسان بود هنگامی که من خودم را به جای بیمارشان تصویر کردم.

آخرین باری را که خریداری کردم بدون انجام نوعی تحقیق و بررسی آنلاین ، از جمله بررسی توصیفات ، بررسیها و داستانهای موفقیت مشتری ، به خاطر نمی آورم.

خط پایین – اثبات فروش. به همین دلیل است که مطالعات موردی باید یک ابزار غیرقابل مذاکره در زرادخانه بازاریابی شما باشد.


مطالعه موردی چیست؟

مطالعه موردی فقط یک شهادت تجلیل است اما در قالب طولانی تر نوشته شده است. آن را به عنوان یک داستان موفقیت مشتری در نظر بگیرید که قالب نوشتن داستان قدیمی را از ابتدا تا انتها دنبال می کند و مشتری شما قهرمان داستان است.

با مطالعه موردی ، می توانید داستان تحول حل مسئله را دنبال کنید ، که به شما کمک می کند تصویری از چگونگی غلبه مشتریان واقعی بر مشکل با محصول یا خدمات شما ارائه دهید. توصیفات ، داستان های موفقیت و بررسی مشتریان به ما کمک می کند تا تصمیمات خرید آگاهانه تری بگیریم. برخلاف توصیفات یا نظرات از دیدگاه اول شخص ، مطالعه موردی یک داستان دقیق تر است اما هنوز از دیدگاه مشتری خوشحال شما بیان می شود.

مقاومت برشی

مردم داستان خوب را دوست دارند.

از همان دوران کودکی ، ما با داستانها احاطه شده بودیم. ما خود را در آن غوطه ور کردیم ، از آن درس گرفتیم و آن را نوشتیم. می توان گفت که قصه گویی به آغاز زمان باز می گردد. این چیزی است که تاریخ ما را می سازد و به نوبه خود آینده ما را رقم می زند. داستانها همه جا هستند ،
به همین دلیل است که ما به خوبی با آنها ارتباط برقرار می کنیم.

مطالعات موردی داستانهایی هستند که نشان می دهند چگونه مشتریان واقعی بر مشکل یا تعارض با محصول یا خدمات شما غلبه کرده اند. مانند هر داستان خوب ، مطالعات موردی به خواننده کمک می کند تا در عین اهمیت دادن به داستان ، درگیر شود.

این به مشتریان احتمالی شما کمک می کند تا خود را به جای مشتری شما نشان دهند و به مخاطبان شما نشان می دهد که محصول یا خدمات شما در نهایت چه کاری می تواند برای آنها انجام دهد. برخلاف سایر مطالب بازاریابی ، مطالعات موردی از دیدگاه مشتری شما انجام می شود و آنها را به یک شخص ثالث قدرتمند تبدیل می کند
احراز هویت.

یک مطالعه موردی عالی می تواند به مشتریان بالقوه شما این احساس را بدهد که شما بهترین یا تنها یکی برای حل مشکل آنها هستید.

اثبات اجتماعی

این روزها ، این کافی نیست که بگوییم محصول ما به شما در حل مشکلات A ، B ، C کمک می کند. برای حمایت از ادعای خود به بازاریابی شفاهی نیاز دارید. ما باید به مشتریان خود نشان دهیم ، نگویید – و Social Proof این کار را انجام می دهد.

بر اساس یک مطالعه بازاریابی B2B ، 94 درصد از مصرف کنندگان از اینترنت برای بررسی سایر نظرات مشتریان قبل از تصمیم نهایی خرید خود استفاده می کنند. به عنوان مصرف کننده ، ما روندها و اقدامات دیگران را پیش از خود دنبال می کنیم.

آنچه مطالعات موردی را بسیار م makesثر می کند این است که آنها بر تجربه مستقیم مشتری شما تمرکز می کنند و افراد واقعی را نشان می دهند که قبلاً محصول یا خدمات شما را آزمایش کرده اند. نشان دهنده تأثیر همتایان مشتریان شما است. نماها و نه فقط شرکت شما ، که می تواند به عنوان یک سلف سرویس برای مصرف کنندگان عمل کند.

فرض کنید شما یک مربی تغذیه جامع و متخصص در مسائل گوارشی هستید. مشتریان شما به دنبال شخصی هستند که بتواند به آنها کمک کند احساس بهتری داشته باشند و درک کنند که در چه شرایطی هستند.

آنها فقط به شما نیاز ندارند که بگویید می توانید به آنها کمک کنید احساس بهتری داشته باشند. شما باید به آنها مدرک واقعی بدهید که به دیگران کمک کرده اید درست مانند آنها.
هنگامی که آنها می توانند خود را به جای مشتری شما تجسم کنند ، بعد از کار با شما نیز مایل خواهند بود که خود را سالم تر ببینند. این بیشتر به عنوان نمایندگی “آینده” شناخته می شود ، جایی که مصرف کنندگان می توانند پس از استفاده از محصول یا خدماتی که ارائه می دهید ، آینده خود را ببینند.

شواهد اجتماعی یا تأثیر همسالان یک میانبر در فرایند تصمیم گیری ما ارائه می دهد.

منبع مفید برای فروش

این که آیا شما یک کارآفرین انفرادی هستید یا یک تیم فروش پشت سر دارید ، مطالعات موردی یک منبع مفید برای صحبت با مشتریان احتمالی و بستن فروش است.
وقتی به دنبال یک متخصص TCM برای هورمون هایم بودم ، می خواستم از بیمارانی که با مشکلات مشابه من روبرو بودند ، بشنوم. من تمایل داشتم از چیزهایی که نمی توانستم بگذرم
شخصاً به آن مربوط است

داشتن چند مورد موردی مختلف که مسائل مختلفی را که مشتریان شما با آن روبرو بوده اند برجسته می کند ، به شما این امکان را می دهد تا هنگام برقراری تماس با مشتری احتمالی ، آنها را حذف کنید. به سادگی آنها را به یک مطالعه موردی هدایت کنید که بیشتر شبیه مشکلی است که آنها با آن روبرو هستند ، تا بتوانند آن را نیز مرتبط کنند
نتایج مثبت آنها را نیز با شما تجسم کنید.

همیشه سبز است – نه مثل درخت …

برخلاف برخی از محتوای بازاریابی مانند وبلاگ ها یا پست های رسانه های اجتماعی ، مطالعات موردی همیشه سبز هستند و می توان به طور مکرر از آنها استفاده کرد.

محتوای مطالعه موردی هرگز از مد نمی افتد زیرا در مورد موضوعی {یا مشکل/درگیری در این مورد} است که همیشه مربوط به گروه خاصی از مصرف کنندگان خواهد بود.

مشتریان همیشه در جستجوی سایر نظرات و توصیفات مربوطه خواهند بود ، بنابراین مطالعات موردی برای سالهای آینده برای شما ادامه خواهد داشت.

در نهایت ، مطالعات موردی آزمون زمان را پشت سر می گذارند و همچنان بر اعتماد و اعتبار شرکت تأثیر می گذارد.

چگونه می توان یک شرکت کننده خوب در مطالعه موردی پیدا کرد

یافتن یک موضوع عالی برای متمرکز کردن مطالعه موردی شما بیش از انتخاب اولین مشتری خوشحال که به راه شما می آید ، طول می کشد. شما باید داستانی را پیدا کنید که بتواند مربوط به مخاطبان شما باشد ، داستانی که آنها را درگیر کند و باعث شود احساس کنند بخشی از تحول هستند.

هر مشتری که با آن کار می کنید یک مشتری مطالعه موردی خوب نخواهد بود. در حالت ایده آل ، شما می خواهید شخصی را انتخاب کنید که برای شما داستان خود را به اشتراک بگذارد {بصورت خام} و بیش از آنکه مایل باشد یک تابلو اعلانات تلفن همراه برای کسب و کار شما باشد.

موفقیت آنها با محصول یا خدمات شما تا حد زیادی به دیگران نشان می دهد که آنها نیز باید به شرکت شما اعتماد کنند.

چگونه می توان مطالعات موردی خود را مجدداً مورد استفاده قرار داد

هر صاحب مشاغل بهترین ضربه را برای پول خود می خواهد ، و من مایلم شرط ببندم که شما هیچ تفاوتی با هم ندارید. برای استفاده بیشتر از مطالعات موردی ، چندین روش منحصر به فرد وجود دارد که می توانید آنها را مجدداً مورد استفاده قرار دهید. مطمئناً شما می توانید یک صفحه اختصاصی از داستانهای موفقیت داشته باشید که همه آنها را در آن قرار دهید ، اما این
فقط یک راه استفاده از آن.

چرا برخی از آنها را نیز امتحان نکنید:

  • آنها را در کمپین ها و خبرنامه های بازاریابی ایمیلی خود قرار دهید
  • آن را به امضای ایمیل شرکت خود اضافه کنید
  • از آن در پست های وبلاگ و چاپ مقالات استفاده مجدد کنید
  • آن را برای ارائه فروش و ارائه به تیم خود ارائه دهید
  • آن را در تمام صفحات رسانه های اجتماعی خود بازنشر دهید

و این تازه اولشه!

آیا می دانستید که مصرف کننده معمولی باید پیام شما را هفت بار قبل از زدن دکمه “خرید” بشنود؟

هرچه بیشتر مطالعات موردی خود را مجدداً مورد استفاده قرار دهید ، احتمال اینکه پیام بازاریابی شما به مخاطبان شما برسد بیشتر است. بیشتر می گویند ، خنده دار!

به من بگویید ، چگونه می خواهید از مطالعات موردی در کار خود استفاده کنید؟

آیا آماده هستید که یک حرفه حرفه ای کسب کنید و تجارت مواد غذایی خود را ساده کنید؟

اکنون یک حساب باز کنید برای آزمایش 15 روزه بدون ریسک و تمرینات تغذیه خود را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

مستقیماً به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید

نظراتمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *