رفتن به نوشته‌ها

چگونه در واقع به پروتئین خود برسید – کیک هویج و هویج


اگر از ماکروها پیروی می کنید و نمی دانید چگونه می توانید به پروتئین خود برسید تنها نیستید. این همیشه آسان نیست و من قول می دهم که با ابزارها ، طرز فکر و برنامه بازی مناسب ، هر روز می توانید درواقع به پروتئین خود برسید. برای جزئیات به ادامه مطلب بروید!

اینجا گوش کن

چگونه در واقع به هدف پروتئینی خود برسید

یکی از رایج ترین سوالاتی که از مشتریان تغذیه می گیرم این است که “چگونه پروتئین بیشتری در رژیم غذایی خود دریافت کنم؟” مصرف مقدار کافی پروتئین بسیار مهم است – این امر شما را راضی نگه می دارد ، قند خون شما پایدارتر است ، اشتهای شما به غذا ، و به شما کمک می کند تا بهتر از تمرینات خود بهبود یابید. مشتریان اغلب به دنبال نکاتی در مورد چگونگی افزودن پروتئین بیشتر در وعده ها و میان وعده های خود هستند ، بنابراین من دقیقاً در مورد آنچه باید انجام دهم صحبت می کنم و فرمول خود را برای پروتئین مورد نیاز هر روز به اشتراک می گذارم.

برای شما ، من یک منبع ویژه ایجاد کرده ام تا به شما کمک کند به راحتی میزان پروتئین خود را برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کنید. این منبع رایگان شامل یک برنامه ریز مواد غذایی متمرکز بر پروتئین ، یک تقلب در کالج ، توصیه های پروتئین ، اهداف غذا و موارد دیگر است!

آیا آمادگی یادگیری نحوه دستیابی به هدف پروتئین خود را دارید؟

مجموعه ابزار پروتئین را از طریق این پیوند دریافت کنید

اگر می خواهید برخی از دستور العمل های پروتئینی و دوستدار کلان را بخوانید ، کتاب من را ببینید ، کتاب آشپزی رژیم غذایی همه چیزبه شامل 300 دستور العمل برای هر وعده غذایی و نمونه برنامه های غذایی است که خرید و آماده سازی غذا را آسانتر از همیشه می کند!

در صورت نیاز به نکات اضافی برای دریافت پروتئین در رژیم غذایی خود ، این پست وبلاگ را بررسی کنید: 8 نکته برای رسیدن به هدف پروتئینی خود.

*****

قسمت را می توانید در اینجا بشنوید. اگر از این قسمت لذت بردید ، لطفاً نظر دهید و مشترک شوید تا یک قسمت را از دست ندهید!

نظرات و سوالات را می توانید به [email protected] ارسال کنید ، و لطفاً به گروه انجمن هویج ‘N’ Cake در فیس بوک بپیوندید.

من را در Instagram Instagram carrotsncake دنبال کنید

برای آخرین به روز رسانی ها و منابع رایگان مشترک شوید: https://carrotsncake.ck.page/freeمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *