چرا پسران نوجوان وسواس زیادی به افزایش کمیت دارند؟


۱۰ مارس ۲۰۲۲ — چرا پسران نوجوان وسواس زیادی برای دست و پا گیر کردن دارند؟

در حالی کدام ممکن است عواقب اینستاگرام بر تصویر هیکل خانم ها مدت هاست مستند شده است — مقاله ای در روزنامه وال استریت کدام ممکن است در پاییز امسال آشکار شد، گزارش داد کدام ممکن است فیس‌بوک می‌دانست اینستاگرام برای خانمها نوجوان سمی است – پسران نوجوان نیز به شبیه به ابعاد تحمل فشار هستند.

برای پسران نوجوان، هدف بیشتر اوقات اینجا است کدام ممکن است به ابعاد ابرقهرمانان کنجکاوی مند شوند — را انتخاب کنید و انتخاب کنید این در نتیجه اضطراب، استرس، سلفی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات خیره شدن وسواس گونه در آینه برای تعیین مقدار پیشرفت “pec” آنها تبدیل می شود.

بر مقدمه نتایج جدیدترین، به اصطلاح بیگورکسی – هر دو زمان از حداکثر تجهیزات گلف، کانون اصلی بیش اجتناب کرده اند حد بر رژیم های پروتئینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازها از حداکثر عضله سازی – به سطوح جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگیر کننده ای رسیده است. نیویورک تایمز گزارش.

بر مقدمه تحقیق‌ای کدام ممکن است در روزنامه آشکار شده، چه همه‌گیری هر دو TikTok بی ارزش باشد، پسران نوجوان برای بدست آوردن به گروه های عضلانی شکمی شش تکه روی حیله و تزویر امتحان شده می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی سوم آنها در آمریکا امتحان شده می‌کنند به همان اندازه آن‌ها را دست و پا گیر کنند. روزنامه سلامت جوانان. علاوه بر این این، بر مقدمه تحقیق‌ای کدام ممکن است در روزنامه آشکار شده، ۲۲ نسبت گزارش کردند کدام ممکن است حاوی رفتارهای آسانسور‌کننده عضله هستند، اجتناب کرده اند جمله بازی بیش اجتناب کرده اند حد، بلعیدن تقویت می کند‌ها هر دو استروئیدها، هر دو وعده های غذایی مصرف کردن اصولاً برای افزایش کمیت. روزنامه در سراسر جهان مسائل مصرف کردن.

می‌گوید: «همه‌گیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه‌های اجتماعی طوفانی برتر برای مسائل مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات درمورد به تصویر هیکل برای همه جوانان بوده‌اند، با این حال این موضوع در پسران کمتر شناسایی شده است است.» جیسون ناگاتا، MD، متخصص اطفال تخصص در پزشکی جوانان در دانشکده کالیفرنیا، سانفرانسیسکو. “هر ۲ به طور مستقیم همراه خود افزایش دیسمورفی عضلانی مرتبط هستند.”

جنیفر بهرمن، دکترا، روانشناس دارای مجوز در کالج پزشکی مک گاورن در UTHealth هیوستون، می گوید در حالی کدام ممکن است “بیگورکسیا” اصطلاح جدیدی است کدام ممکن است توسط متخصصان بهداشت روان ابداع شده است، ایده بدشکلی عضلانی اینطور نیست. بر مقدمه عالی نظرسنجی کودک نوپا کدام ممکن است در سال ۲۰۱۹ در سال ۲۰۱۹ آشکار شد، قابل انجام است این دلیل است باشد کدام ممکن است حدود عالی سوم اجتناب کرده اند پسران ۱۱ به همان اندازه ۱۸ ساله گزارش کردند کدام ممکن است پرشور در مورد هیکل شخصی نیستند. روزنامه ارتقای سلامت کالیفرنیا.

بهرمن کدام ممکن است به طور در عمق همراه خود جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشکاران واقعاً کار می کند، می گوید: «وقتی به بدشکلی در نظر گرفته شده می کنیم، به دخترانی کدام ممکن است آن را اصولاً در خانمها می بینیم، در نظر گرفته شده می کنیم. نکته جذاب با توجه به دیسمورفی عضلانی اینجا است کدام ممکن است این تنها اختلال بدشکلی هیکل است کدام ممکن است تقریباً کاملاً در پسرها موجود است.

عملکرد رسانه های اجتماعی

برخلاف چیزهای تولید دیگری در اقامت پسران، معادل فیلم، تلویزیون، هر دو حتی عروسک پرشور در مورد GI Joe، رسانه‌های اجتماعی جایگزین‌هایی را برای پسرها جوان تحمیل کرده‌اند به همان اندازه هیکل شخصی را به حاضر بگذارند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خاطر آن به‌عنوان انر هر دو فالوور شوند.

ناگاتا می گوید: «عالی نوجوان روزمره ممکن است عالی سلبریتی شود. سپس، به لطف الگوریتم‌های رسانه‌های اجتماعی، اگر عالی مرد نوجوان پستی را دوست داشته باشد هر دو همراه خود آن ارتباط برقرار تدریجی هر دو همراه خود عالی مرد عضلانی ارتباط برقرار تدریجی هر دو با توجه به مطابقت اندام باشد، آغاز به بدست آمده طیف گسترده ای از محتوای مرتبط می‌تدریجی. آنها همراه خود ۱۰۰۰ بازاریابی برای باکلاس های پروتئینی، شناخته شده به عنوان مثال، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این از کیت بدنسازی بمباران خواهند شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این امر واقعیت را اصولاً تحریف می تدریجی.

عکس های در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد نیز انصافاً فریبنده هستند.

ناگاتا می‌گوید: «برخی اجتناب کرده اند مورد پسند‌ترین پست‌های اینستاگرام {در میان} جوانان، افرادی را آرم می‌دهند کدام ممکن است اصلاحات عظیم هیکل را تخصص کرده‌اند. «معمولاً شخص خاص است کدام ممکن است وزن زیادی اجتناب کرده اند کف دست داده هر دو شخص خاص است کدام ممکن است از لاغر بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس عضلانی شده است. شدیدترین اصلاحات معمولاً بیشترین لایک‌ها را به شخصی اختصاص می‌دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصولاً تداوم می‌یابند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات همراه خود دوستان به اشتراک گذاشته می‌شوند.»

با این حال چون آن است متعدد می‌دانند، عکس‌های کشتی شده در رسانه‌های اجتماعی برای خاص بهتر از داستان محدوده می‌شوند – همراه خود بهتر از فیلترها، آفتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید زوایای قابل انجام، گرچه اغراق‌آمیز.

ناگاتا می‌گوید: «عالی شخص بدترین عکس اجتناب کرده اند بین هزار عکس را برای عکس در گذشته اجتناب کرده اند عکس کشتی می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس بهتر از عکس را اجتناب کرده اند بین هزار عکس می‌گذارد. این {به خودی خود} واقعاً ممکن است عالی نوجوان را گیج تدریجی از داستان هیکل اصلاح یافته این شخص خاص فوق العاده دقیق به نظر می رسد مانند است.

شدیدتر اجتناب کرده اند آن، این عکسها به ارزش خود نوجوان خواهید کرد آسیب می رساند.

بهرمن می گوید: «وقتی عکسها افرادی را می بینید کدام ممکن است می خواهید شبیه آنها شوید، ممکن است فوق العاده ناامیدکننده باشد. به هر طریقی، در نظر گرفته شده کردن سرراست است، “من می خواهم همه این فشارها را انجام می دهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینطور به تذکر نمی رسم.” اجتناب کرده اند آنجا، آغاز به درونی کردن اینکه مشکلی همراه خود خواهید کرد خطا است، سرراست است.

پرچم های صورتی کدام ممکن است باید مراقب آنها باشید

اگر مشاهده شده اید کدام ممکن است پسرتان به به نظر می رسد، وزن، وعده های غذایی هر دو بازی شخصی وسواس دارد، ملاحظه داشته باشید. علاوه بر این، ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است خواه یا نه او اجتناب کرده اند خواهید کرد تمایل دارد پودر پروتئین بخرید هر دو زمان بیشتری را در تجهیزات گلف می گذراند به همان اندازه همراه خود دوستانش.

ناگاتا می‌گوید: «اگر او {به دلیل} اولویت‌هایش با توجه به ظاهرش اجتناب کرده اند دوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار کناره‌گیری می‌تدریجی، ملاحظه کنید. شناخته شده به عنوان مثال، ما بیشتر اوقات می شنویم کدام ممکن است عالی نوجوان تولید دیگری وعده های غذایی خانوادگی هر دو در یک واحد رستوران نمی خورد از محتوای پروتئین به ابعاد کافی بالا نیست هر دو وعده های غذایی خیلی چرب است.

اگر درگیر هستید، در همه زمان ها این موضوع را همراه خود دکتر اطفال پسرتان {در میان} بگذارید.

ناگاتا می‌گوید: «سرانجام، خواهید کرد می‌خواهید مثبت شوید کدام ممکن است اولویت‌های شخصی را در گذشته اجتناب کرده اند اینکه مرد نوجوانتان اصولاً به تصویر هیکل وسواس پیدا تدریجی، {در میان} بگذارید.
رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/