چرا “پادشاهان ثروتمند” دستگیر نمی شوند؟ – وب سایت خبر خوب


«نسخه گنج»، «طلسم»، «شکارچی گنج»، «فلز یاب»، «اکسیر»، «کشف مقبره و دفن» و… آزاد ذهن است. قاچاقچیان و پیشاهنگان قدیمی که در آدرس اشتباه وعده ثروت می دهند، با باستان شناسان و صاحبان قلابی اردو می زنند، جویندگان گنج راه اندازی می کنند و فیلم هایی از طلاهایی که در فضای مجازی پیدا می کنند آپلود می کنند، اما من جدی می گویم!

«پادشاهان ثروتمند» چندین بار دستگیر و به زودی آزاد شدند و با قدرت بیشتری به کار قبلی خود ادامه دادند و به صدها هزار دنبال کننده در شبکه های اجتماعی و فیلم های دفن او رسیدند. سوال اینجاست که این افراد چگونه می توانند آزادانه در دنیای سایبری بدون اینکه دستگیر شوند و حتی برای مدت کوتاهی دستگیر شوند، فعالیت کنند؟ چگونه بسیاری از سایت ها و صفحات در شبکه های اجتماعی مسدود نمی شوند و با وجود آدرس های شخصی، اردوها و آموزش های مجازی و حضوری مسدود نمی شوند؟

سردار حسن مهری – فرمانده گروه حفاظت وزارت میراث، فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی – که مدت هاست آموزش حق کشف را به عنوان راهی برای جلوگیری از فعالیت های گنج یابی می داند و در نتیجه به دنبال حفاظت است. جلوی قاچاق آثار تاریخی و باستانی را بگیرید، حفاظت از آثار ملی را افزایش دهید.» نظارت و نظارت ما سایبری است.

اما مشکل مبلغان غیرمجاز، معدنچیان و حفارهای هنری تاریخی، به توضیح فرمانده گروه حفاظت از میراث فرهنگی، بیشتر از سایر حوزه هاست که به نظر می رسد خلاء قانونی را رفع کرده است.

مهری ادامه داد: به ما گفته شده که برخی از فضای مجازی که اینها (گنج یاب و مبلغان) ادعا می کنند رایگان و بلامانع است و توزیع کنندگان آنها نیز خارجی هستند.

وی همچنین گفت که ما قبلاً با توزیع کنندگان داخلی ملاقات کرده ایم و بلافاصله در مورد منابع معدن فلز یا آموزش هایی که می تواند از طریق کانال آنها انجام شود صحبت خواهیم کرد.

فرمانده میراث فرهنگی در پاسخ به اینکه چرا برخی از معدنچیان آزاد با وجود تبلیغات در محل توزیع کنندگان خود کار می کنند و جاسوسان فلزی و گنج یاب محصولات خود را بدون مانع به فروش می رسانند که باید در فضای مجازی انجام شود. کار کنید، کار بیشتری انجام دهید و قوانینی را تصویب کنید که از همان ابتدا و ابتدای حرکت و تبلیغات سایبری با این افراد مواجه نشوند.

انتهای پیام/