رفتن به نوشته‌ها

چرا ما تولد در خانه را انتخاب کردیم – سلامتی در تغذیه جامع


همانطور که درباره داستان تولد امری نوشتم ، تصمیم گرفتیم او را در خانه داشته باشیم. این تصمیم پس از تحقیقات زیادی گرفته شد ، بنابراین من می خواستم برخی از دلایلی را که چرا زایمان در خانه تصمیم مناسب خانواده ما بود (که بسیار مهم است – زیرا من فکر نمی کنم زایمان در خانه لزوماً تصمیم درست برای همه است) به اشتراک بگذارم. )

مهمترین دلایلی که باعث می شود زایمان در خانه برای ما مناسب باشد عبارتند از:

  1. کووید (هرچند اکنون فکر نمی کنم به روش دیگری زایمان کنم!)
  2. مداخلات بیمارستانی/سیاست
  3. ریسک کم
  4. مراقبت با کیفیت با تیم ماما
  5. تولد در آسایش خانه ما
  6. خدمات پس از زایمان

بیماری ناشی از ویروس کرونا

من در آغاز همه گیری کووید متوجه شدم که من با امری باردار هستم. اگرچه فکر می کردم اگر ویروس کرونا هنوز بد است ، من یک زایمان خانگی را در نظر می گیرم ، من مراقبت های قبل از بارداری خود را در کوه اوبرن در کمبریج دوباره شروع کردم ، زیرا فکر می کردم تا زمانی که من در ماه نوامبر متولد شوم همه چیز به حالت عادی باز می گردد (متأسفانه آن زمان نبود) در کل!) به طور کلی ، من در کوه آوبورن برای مراقبت های دوران بارداری/زایمان با مدی تجربه بسیار خوبی داشتم ، بعلاوه آنها بیمه ما را با آن دریافت کردند بسیار مهم بود.

مداخلات بیمارستانی/سیاست

با این حال ، همه چیز از ابتدا متفاوت به نظر می رسید. قرارهای ملاقات هر 4-8 هفته به جای برنامه معمول پخش می شد ، ملاقات ها کوتاهتر به نظر می رسید و اقدامات احتیاطی بیشتری برای رفتن به بیمارستان انجام می شد و من نگران این بودم که در این شرایط زایمان چگونه خواهد بود. محل. به نظر می رسد سیاست های بیمارستان دائماً در حال تغییر است زیرا به آنها اجازه می دهد یک یا دو نفر حمایتی داشته باشند (و برای من بسیار مهم بود که اریک و دولا آنجا بودند) ، اینکه من هنگام ورود به آزمایش COVID نیاز دارم ، با ماسک کار کنم. ، و اگر به دلایلی آزمایش من مثبت شد ، آنها به شما توصیه می کنند که به جز تغذیه ، حداقل 6 پا از نوزاد فاصله داشته باشید.

هنگامی که به حدود 20 هفته رسیدم و سونوگرافی نشان داد که همه چیز خوب پیش می رود ، من فکر کردم که این بار چه تجربه ای را برای نوزادم می خواهم. چندین سیاست بیمارستان (یا اطلاعات ناشناخته در مورد وضعیت آن در ماه نوامبر) باعث شده است که من واقعاً مضطرب شوم و از خود بپرسم که آیا بیمارستان بهترین مکان برای من برای به دنیا آوردن امری است. تصمیم گرفتم در مورد زایمان خانگی تحقیق کنم و با تیم های مختلف زایمان خانگی تماس بگیرم/مصاحبه کنم. این تفاوت بزرگی ایجاد کرد – زمانی که من و اریک توانستیم با برخی از ماماها چت کنیم و از آنها س allالات ترسناک “چه می شد” (بسیار مهم!) از آنها بپرسیم احساس کردیم که اگر تصمیم بگیریم در خانه زایمان کنیم ، احساس راحتی می کنیم در تصمیم

واقعاً تا 28 هفته قبل از زایمان طول کشید تا ما نهایتاً تغییر را انجام دهیم. من از قرار ملاقات های طولانی ، ناتوانی در رسیدن اریک به هر چیزی (به جز یک سونوگرافی) و برخی استرس هایی که در مورد مداخلات قبل از تولد/نوزاد دریافت می کردم ، ناامید می شدم. پس از ترک قرار ملاقات در بیمارستان ، بدون تردید می دانستیم که می خواهم نوزادم را با تیم ماماها در خانه به دنیا بیاورم.

ریسک کم

من همچنین در آن قرار با OB خود صحبت کردم و او گفت که من کاندیدای بسیار خوبی برای زایمان خانگی بودم زیرا در معرض خطر کم بودم ، زایمان طبیعی قبلی بدون عارضه داشتم و اولین بار دارو را انتخاب نکردم. من خوشحال شدم که او را برکت دادم و تصمیم گرفتم که حدود 36 هفته زودتر در بیمارستان “فقط در صورت” خوشحال شدن نوزاد و غیره وقت بگیرم (با این حال ، من به آن ملاقات نرفتم زیرا می دانستیم که امری در حال رفتن است. پایین). همچنین ، اگر هنگام زایمان نیاز به انتقال به بیمارستان داشتم ، می توانم به کوه اوبرن برگردم.

کیفیت مراقبتهای قبل از زایمان

وقتی برای زایمان به مراقبت خانگی روی آوردم ، تفاوتها فوری بود. اریک توانست در ملاقات ها (حداقل در ابتدا) ظاهر شود که بار دیگر او را به عنوان بخشی از تیم/روند احساس کرد. قرار ملاقات ها حداقل یک ساعت طول می کشید و جامع تر از جمله سلامت روان ، برنامه ریزی بعد از زایمان ، سلامت و تغذیه و غیره بود. همچنین با مامای اصلی و همچنین با سایر ماماهای تیمی که در آنجا حضور داشتند رابطه خوبی برقرار کردم. در طول دوره زایمان/پس از زایمان

تولد در آسایش خانه ما

تیم تحویل منزل که من با آنها رفتم ، Embrace Mamwifery ، ماماهای پرستار دارای مجوز هستند ، بنابراین آنها سابقه پرستاری و مامایی را دارند ، که باعث شد احساس امنیت بسیار کنم. همانطور که گفتم ، ما در مورد تمام سوالاتم صحبت کردیم و “بدترین سناریو” را برای رفتن به بیمارستان برنامه ریزی کردیم. وقتی آمری وارد شد ، من احساس اطمینان کامل و آمادگی در تنظیمات خود داشتم. ما می دانستیم که در صورت انتقال بدون فوریت ، در صورت نیاز به فوریت (به بیمارستان محلی من 5 دقیقه فاصله داشت) و در صورت نیاز امری به NICU کجا برویم. من واقعاً دوست داشتم که ماماها دارای ذهنیت “تولد یا نیم تنه در خانه” نباشند – ما تا زمانی که همه چیز ایمن بود ، در خانه زایمان می کردیم و در تمام راه به دنبال هر نوع پرچم “زرد” بودیم ، بدون انتظار. برای هر پرچم قرمز

ما همچنین زمان زیادی داشتیم تا مطمئن شویم خانه ما کاملاً برای زایمان خانگی آماده است. ماما لیستی از همه چیزهایی را که به آن نیاز داشتیم به من داد و آماده سازی وان را تمرین کرد تا مطمئن شویم که همه اتصالات مناسب را داریم (متأسفانه من هرگز فرصتی برای استفاده از آن پیدا نکردم زیرا خیلی سریع آمد!)

خدمات پس از زایمان

من قبلاً کل داستان تولد امری را نوشته ام ، اما یکی از قسمت های مورد علاقه من برای زایمان در خانه مراقبت های بعد از زایمان بود. ماماها در شب تولد او حدود پنج ساعت بمانند تا همه چیز را تمیز کنند و مطمئن شوند که وقتی امری و من در آنجا حضور داریم ، برای خودمان وقت و فضا داریم ، سپس در 1 روز ، 3 روز ، 7 روز ، 2 هفته و 6 هفته ویزیت شد. همه در استراحت خانه ما من به تازگی آخرین ملاقاتمان را به پایان رسانده ام و خیلی ناراحتم که تمام شد! اما ما روابط فوق العاده ای داریم و اگر چیزی در آینده پیش بیاید ، مطمئن هستم که با تیم ارتباط برقرار می کنم.

لطفاً برای هر گونه سوال اضافی در مورد زایمان خانگی تماس بگیرید!

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *