رفتن به نوشته‌ها

“چرا باید مدام برگردم دکتر؟”


بیماران جدید تحت مراقبت های بهداشتی طبیعی می توانند کمی مشکل باشند. من می توانم این را با عشق و احترام بگویم زیرا من نیز سال ها یک بیمار جدید بودم. من در “الگوی پزشکی” بزرگ شدم ، جایی که هرگونه علامت نامطلوب بود و باید بلافاصله با جدیدترین داروها سرکوب می شد. من درگیر ایده “رفع سریع” ، مفهوم “قرص برای هر بیمار” برای سلامتی بودم.

هنگامی که من برای اولین بار به عنوان بیمار کایروپراکتیک شروع به کار کردم ، داستانهای شگفت انگیزی از افرادی که می شناسم و قبل از من بیماران خوشحال بودند شنیدم ، و من کاملاً انتظار داشتم که تجربه معجزه آسای خودم را داشته باشم. طولی نکشید که اولین ویرایش من متوجه شدم که در حالی که کمی احساس بهتری به من دست می دهد ، اما هیچ یک از مشکلات من را فوراً حل نمی کند.

می توانستم به بطری های قرص برگردم تا به من کمک کند تفاوت را کمی سریعتر احساس کنم ، اما فقط در آنجا گیر کردم. همه آن داستان ها از سایر بیماران باید واقعیت داشته باشد. شاید من درست انجام ندادم؟ اگر عوامل دیگری وجود داشت که من از آنها بی اطلاع بودم؟ گیج شدم.

زمان زیادی از آن زمان گذشته است ، از جمله بیش از 15 سال آموزش و تمرین بالینی ، و من هنوز هم شاهد چنین اتفاقاتی تقریباً روزانه در بین بیمارانم هستم.

یک عبارت رایج که دوست دارم با آن برخورد کنم این است که کسی می گوید:

“خوب باش دکتر! من یک ماه می روم!”

یا مورد علاقه من:

“چرا باید مدام برگردم؟ آیا نمی توانید آن را برطرف کنید؟ آیا نمی توانید تنظیم را انجام دهید؟”

باز هم ، من این جملات را در زمینه مدل پزشکی سریع رفع مشکل درک می کنم. ما می خواهیم یک کار را انجام دهیم ، و می خواهیم که هرچه سریعتر تمام شود تا بتوانیم به زندگی عادی خود بازگردیم. ما همچنین می خواهیم شخص دیگری هزینه آن را پرداخت کند!

اما بعد من باید بروم و با پرسیدن س thinkingالات تفکر انتقادی آن را خراب کنم.

“من همیشه به شما تنظیم می دادم ، اما اجازه دهید این را از شما بپرسم: آیا به مکانیکی اعتماد دارید که ادعا می کند می تواند ماشین شما را آنقدر خوب تنظیم کند که دیگر نیازی به سرویس مجدد آن نداشته باشید؟”

یا می توانم بپرسم:

“آیا می توانید دندان های خود را آنقدر خوب مسواک کنید که دیگر نیازی به مسواک زدن مجدد نداشته باشید؟”

“آیا می توانید یک وعده غذایی آنقدر سیر و مغذی بخورید که دیگر نیازی به خوردن یک وعده دیگر نداشته باشید؟”

“آیا می توانید خانه خود را به خوبی تمیز کنید تا دیگر هرگز کثیف نشود؟”

حقیقت این است که سلامتی نیاز به عمل دارد. ما باید به طور مداوم کارهای درستی انجام دهیم تا بهترین نتایج را تشویق کنیم. سلامتی تصادفی نیست و فقط برای افراد “خوش شانس” نیست. این یک نتیجه طبیعی از زندگی به گونه ای است که با بدن طبیعی ما سازگار است.

پس از سالها تمرین و هزاران بیمار ، برای من واضح است که مهمترین اقداماتی که از سلامت و سلامت بدن حمایت می کند ، رژیم غذایی مناسب و حفظ سیستم عصبی کاملاً عملکردی است. در حالی که بسیاری از استراتژی ها از این رویکردها استفاده می کنند ، معتبرترین و کارآمدترین آنها آزمایش پاسخ برای تغذیه (با استفاده از اصول تغذیه ای دکتر وستون A. پرایس و دکتر رویال لی) و مراقبت از کایروپراکتیک است. شما باید بسیاری از ویژگی های مثبت دیگر شیوه زندگی را در بر داشته باشید ، اما بدون این دو قسمت ابتدا بی تاثیر خواهد بود.

این ایده ساده و عمیق انگیزه ای برای راهنمای آموزش بیمار بود شب قبل از سلامتیبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این استراتژی ها می توانند به خود و خانواده شما کمک کنند ، با پزشک محلی خود تماس بگیرید و همین امروز شروع کنید.

این بهترین زمان برای کار روی سلامتی شما در سال های گذشته بود. دومین زمان مناسب اکنون است. سرانجام ، وقتی به سلامتی مورد نظر خود رسیدید ، چقدر باید برای حفظ آن وضعیت به کار خود ادامه دهید؟

تصویر از iStock/Wavebreakmedia.

دکتر دیوید کولوسکی

دکتر دیوید کولوسکی یک متخصص کایروپراکتیک ، سخنران و نویسنده در لاولند ، کلرادو است. گردان شب قبل از سلامتی ایده بزرگ مراقبت از سلامت طبیعی را به خوانندگان جوان و بزرگسال ارائه می دهد. دکتر کلوفسکی مأموریت خود را اینگونه توصیف می کند که به مردم کمک می کند در عین دیدن تصویر بزرگتر ، سوالات بهتری بپرسند. می توانید آن را در Inside Health پیدا کنید.

محصولات دکتر دیوید کولوسکیمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *