رفتن به نوشته‌ها

چاشنی سبزیجات با کلم پیچ و پیکان


هر چیزی که شما می توانید درست کنید ، من می توانم گیاه خوار کنم … حتی در تعطیلات! بنابراین من می خواستم یک غذای گیاهی خوشمزه و رضایت بخش با کلم پیچ و گردو درست کنم که فقط از 9 ماده ضروری (بعلاوه نمک ، روغن و غیره) استفاده می کند تا به شما در ارتقاء غذای معمول تعطیلات کمک کند.

من به عنوان یک متخصص تغذیه و گیاهخواری ، نظرات قوی در مورد غذاهای تعطیلات دارم. اولین؟ آنچه ما غذاهای جانبی تعطیلات می نامیم در واقع ستاره نمایش است. تنوع طعم ، بافت و رنگ در بشقاب من همیشه مورد علاقه من بوده است. دومین؟ شما باید در تعطیلات خود هر آنچه را که بیشتر دوست دارید بخورید ، خواه سیب زمینی سرخ کرده ، رولت نرم ، یا سالاد کلم پیچ.

برای من ، این بدان معناست که لباسهای اصلی مورد علاقه من از نظر مواد مغذی مانند سبزیجات و نان غلات جوانه زده را بپوشانم تا مانند همه غذاهای اصلی تعطیلات غنی ، خوش طعم و به یاد ماندنی باشد. بنابراین ، من بسیار هیجان زده هستم که اولین دستور تهیه چاشنی گیاهی خود را با همکاری دوستانم در نانوایی Silver Hills به اشتراک بگذارم.

آنچه برای پر کردن سبزیجات نیاز دارید

مانند بسیاری از جنبه های تعطیلات ، چاشنی اغلب “به طور تصادفی گیاهی” به تنهایی انجام می شود. بنابراین من آن را با کلم پیچ lacinato ، که شیرین تر از پسر عموی کبودش است ، و پکن غنی و معطر پوشیدم.

گذشته از مواد اصلی مانند نمک و روغن ، این پر کردن به 9 ماده اصلی و حدود 30 دقیقه تمرین عملی نیاز دارد. با فرض اینکه روغن و نمک دارید مخمر غذاو پودر سیر و پودر پیاز در خانه ، موارد زیر را در لیست مواد غذایی خود قرار دهید:

 • نان غلات Silver Hills: برش مورد علاقه من. استفاده از نان جوانه زده بافت خامه ای را تضمین می کند که هرگز خیس نمی شود و سرشار از فیبر است و به شما کمک می کند احساس سیری و سیری کنید!
 • لاسیناتو کالی: این نوع کلم پیچ دارای طعم غنی تر و شیرین تری نسبت به کلم پیچ است و حتی برای شکاکان کلم پیچ نیز عالی است.
 • پیاز و سیر: این طعم دهنده ها فوق ستاره های غنی از مواد مغذی هستند که به ایجاد رطوبت نیز کمک می کنند تا مواد پر کننده شما خشک نشوند.
 • کرفس: کرفس معطر و خوش طعم است ، که برای بافت بسیار مهم است. کرفس دوست ندارید؟ پیاز رازیانه را امتحان کنید!
 • گردوی آمریکایی: شیرین و ترد ، طعم تعطیلات برای من است. سعی کنید گردو را جایگزین کنید ، اما ممکن است بخواهید برای مقابله با طعم های تلخ ، یک قطره کوچک (شاید 1-2 قاشق چای خوری) شربت افرا به مخلوط سبزیجات خود اضافه کنید.
 • مریم گلی و آویشن تازه: اینها واقعاً طعم پرکننده را ایجاد می کنند. می توانید غذای کاملاً خشک را جایگزین کنید ، اما تازه خوشمزه تر است.
 • غلظت سهام: سلاح مخفی من برای ساخت طعم های “مورد تایید مصرف کننده”. من استفاده می کنم بهتر از بادکنک مرغ گیاهی در اینجا متمرکز است اما مطمئناً می توانید آب سبزیجات سنتی را جایگزین آب و کنسانتره کنید.
مواد تشکیل دهنده چاشنی وگان

نکات تعطیلات گیاهخواری

اگر برای اولین بار است که در طول تعطیلات برای یک مهمان گیاه خوار یا گیاهخوار غذا می پزید-یا شاید این اولین تعطیلات شما فقط برای گیاهخواران باشد-ممکن است چند سوال داشته باشید! من نکاتی در اینجا دارم ، اما با خیال راحت هر گونه سوال آشپزی در تعطیلات را در نظرات بنویسید و خوشحال می شوم به آنها پاسخ دهم تا بتوانید یک جشن تعطیلات گیاهی بسیار خوشمزه داشته باشید!

ابتدا مهمترین موارد: همانطور که در بالا گفتم ، احتمالاً شما در نیمه راه یک غذای گیاهی هستید ، زیرا بسیاری از غذاهای جانبی سنتی مانند سس کرنبری و پوره سیب زمینی به طور تصادفی گیاهی هستند ، یا بسیار نزدیک به مبادله های ساده مانند کره وگان یا شیر وگان هستند.

دوم ، در پرونده اصلی خود تجدید نظر کنید. چندین روش برای اجرای سناریوی دوره اصلی وجود دارد. ساده ترین؟ بوقلمون برشته یا چیز مشابه تهیه کنید. آنها فنجان چای همه نیستند ، اما من سالهاست که از آنها استفاده می کنم ، آنها مورد علاقه من هستند. گزینه دوم این است که یک غذای اصلی را از ابتدا درست کنید ، مانند یک عدد عدس ، فلفل دلمه ای یا کلم کلم سرخ شده.

اما آیا میدانستید؟ اگر 3-4 ظرف سبزیجات روی میز دارید … واقعاً به چیز دیگری احتیاج ندارید! مخصوصاً اگر این سیر را بخورید. از آنجا که با نان غلات جوانه زده تهیه می شود ، به شما فیبر و پروتئین گیاهی می دهد که احساس سیری می کند. با یک سالاد ، آبگوشت و یک یا دو ظرف سبزیجات ، ممکن است تصمیم بگیرید که ایده پروتئین اساسی را به طور کلی کنار بگذارید.

آشپزی برای یک شرکت مختلط؟ من در واقع اولین گیاه خوار خانواده ام هستم … بنابراین شیوه ای که در گذشته کار می کردیم این است که همه غذاها به جز پروتئین خانواده من گیاهی هستند. اگر معمولاً بوقلمون می پزید اما میهمانان گیاهخواری به آنجا می آیند ، در نظر بگیرید که از غذاهای گیاهی برای تعطیلات معمولی خود استفاده کنید تا بتوانند از انواع غذاها بدون کار زیاد لذت ببرند.

آیا شما مهمان گیاه خوار در شام تعطیلات هستید؟ من از طرفداران زیادی هستم که پیشنهاد می کنم یک بشقاب بیاورید ، وقتی به میزبان خود می گویید گیاه خوار یا گیاهخوار هستید. این پرکن علاوه بر سبزیجات و سالاد ارائه شده ، یک گزینه عالی و سیر کننده خواهد بود. به علاوه ، وقتی همه آن را بچشند ، متوجه می شوند که تعطیلات گیاهخواری چقدر می تواند خوش طعم باشد! نکته سریع: همچنین مقداری آجیل برشته بخرید تا در ساعت کوکتل سرو شود. فقط در صورتی که تمام چیزهایی که روی میز است سرخ کرده باشد شما را سیر نگه می دارد.

به دنبال دستور العمل های تعطیلات گیاهی بیشتر هستید؟ این را امتحان کن:

پر کردن کلم سبزیجات گرم

دستور چاپ
دستور پین

چاشنی سبزیجات با شلغم و گردو

خوشمزه و آسان برای آماده سازی ، این پر کردن کلم پیچ و گردو وگان مطمئناً مورد علاقه تعطیلات خواهد بود.

زمان آماده سازی30 دقیق

زمان پخت45 دقیق

کل زمان1 ساعت پانزدهم دقیق

یک مسیر: غذای اصلی ، غذای جانبی

ظرف ها: آمریکایی

رژیم غذایی: گیاهخوار ، گیاهخوار

کلمه کلیدی: کلم پیچ ، پکن ، دانه های جوانه زده ، چاشنی

ترجیح رژیم غذایی: گیاهخوار ، گیاهخوار

سهام: 8 سهمیه بندی

نویسنده: Desiree Nielsen، RD

عناصر

 • 10 برش ها نان غله ای نانوایی Silver Hills من از کت مک استفاده کردم
 • 1 کلم لازیناتو بزرگ ساقه و برگ جدا شده است
 • ¼ فنجان روغن زیتون اضافی تقسیم شده
 • 1 پیاز زرد بزرگ مکعبها
 • 2 دنده دنده های کرفس مکعبها
 • 4 میخک سیر بخش
 • 1 فنجان گردوی ریز ریز شده
 • 1 قاشق سوپخوری مریم گلی خرد شده تازه یا 1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) برگ مریم گلی خشک شده
 • 1 قاشق سوپخوری آویشن خرد شده تازه یا 1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) برگ آویشن خشک شده
 • 1 قاشق سوپخوری مخمر غذا
 • 1 قاشق کوچک نمک
 • ½ قاشق کوچک پودر سیر
 • ½ قاشق کوچک پودر پیاز
 • 1 فنجان اب
 • 1 قاشق کوچک کنسانتره آب مرغ وگان من بهتر از Bouillon استفاده کردم

جهت ها

 • نان را به مکعب های تقریباً یک اینچی برش دهید و بگذارید یک شب بماند تا کمی خشک شود.

 • فر را روی 375 درجه فارنهایت (190 درجه سانتی گراد) گرم کنید و یک ظرف پخت 9 × 13 را کمی با روغن چرب کنید. ساقه های شلغم را ریز خرد کنید و برگ ها را به برش های 1 سانتی متری برش دهید.

 • 2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) روغن را در یک ماهیتابه نچسب بزرگ روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. پیاز ، کرفس و شلغم را اضافه کنید و تفت دهید تا پیاز نرم و براق شود ، گاهی اوقات هم بزنید (حدود 7-10 دقیقه).

 • برگ شلغم و سیر را اضافه کنید. مدام هم بزنید تا نرم شود (حدود 2-3 دقیقه) بپزید. مریم گلی ، آویشن ، مخمر تغذیه ای ، نمک ، سیر ، پودر پیاز و گردو را اضافه کنید. یک دقیقه هم بزنید تا یکدست شود. از روی حرارت بردارید.

 • مکعب های نان را در یک کاسه بزرگ بریزید. آب گوشت غلیظ را در آب مخلوط کنید ، روی نان بریزید و روی آن بریزید. مخلوط سبزیجات را به نان اضافه کرده و هم بزنید.

 • پر کردن را در یک ظرف چرب شده قرار دهید. 2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) روغن روی آن بریزید. ظرف را با فویل قلع محکم بپیچید. به مدت 30 دقیقه بپزید ، سپس فویل را بردارید و بدون پوشش ، به مدت 15 دقیقه دیگر بپزید ، تا سطح خمیر قهوه ای طلایی و ترد شود.

یادداشت

این پرکن را می توان صبح درست کرد و درست قبل از سرو پخت ، اما در دمای اتاق نیز بسیار خوشمزه است. بنابراین اگر رقابت زیادی برای زمان اجاق وجود دارد ، قبل از بقیه ظروف بپزید و قبل از سرو غذا را ترک کنید.
من آن را پیدا می کنم بهتر از بادکنک از آبگوشت بطری خوش طعم تر است ، اما اگر آن را ندارید ، 1 فنجان آب سبزیجات را با آب + کنسانتره جایگزین کنید.
منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *