رفتن به نوشته‌ها

پیوند توله سگ-انسانی با بسته نرم افزاری در ویدئو آمازون پرایم!


پیوند توله سگ-انسانی با بسته نرم افزاری در ویدئو آمازون پرایم!

22 نوامبر 2020 –
این پست توسط BabbleBoxx از طرف Amazon Prime Video حمایت می شود ، اما مانند همیشه ، همه کلمات و نظرات از آن من است.

——————————————

من صادقانه می گویم … من از بچگی همیشه سگ ها را دوست داشتم و مثل بقیه بچه ها می خواستم یک سگ داشته باشم ، اما من تا قبل از این رابطه واقعی را با سگم احساس نکردم. سگ دیگر

IMG_3011

برای کسانی که ما را شخصاً می شناسند ، بدانید که ما توله سگ نجات را دوست داریم (حتی اگر چهره او در عکس بعدی نشان داده نشود ، او واقعاً می خواست بازی را ادامه دهد!).

IMG_3127

او در خیابان های می سی سی پی پیدا شد و سپس افراد شگفت انگیز Dog Commitment در نیوهمپشایر از او مراقبت کردند. من ماه ها در تلاش بودم تا توله سگ آینده خود را پیدا کنم و وقتی عکس او را در سایت پیدا کردم ، فهمیدم که باید از ما باشد.

IMG_2865

میزان عشق ما به این دختر شبیه هیچ دختر دیگری نیست و ما صفحات و صفحاتی از عکس ها را در رول دوربین خود داریم تا ثابت کنیم چقدر دوست داریم همه کارهایی که او انجام می دهد.

IMG_2833

کیتا می داند که ما چه موقع ناراحت ، شاد ، مضطرب یا ترسیده ایم. او کاملاً با احساس ما هماهنگ است و ما با احساس او هماهنگ هستیم. آنها قسمتهای مساوی قوی ، دلسوز و دوست داشتنی هستند ، در عین حال بسیار حساس ، کنجکاو و مستقل.

آنها (ما فکر می کنیم) ترکیبی از Whippet Greyhound + Beagle هستند ، آنها یک شرور سریع و اسپرت هستند. من سعی کردم با آن مسابقه دهم و هر بار می بازم.

IMG_2927

ما همیشه به شوخی می گفتیم که ما رقابت چابکی را به همراه پاهای بلند خود سازگار با سرعت شکست خواهیم داد ، با این حال او از هر مانع یا تونلی که سعی کردیم از آن عبور کنیم می ترسد …

IMG_3075

من هنوز اعتقاد زیادی دارم که اگر به درستی آموزش ببیند ، پتانسیل زیادی دارد ، اما فعلاً او در تمام طول روز می کشد و می دوزد و راه خود را تعقیب می کند.

IMG_3046

او ترجیح می دهد سعی کند پاداش را از طرف تونل دریافت کند.]

در طول این مدت زمان بیشتر در خانه ، من و کوری مستندهای زیادی را تماشا کرده ایم ، و همیشه وقتی یک حیوان درگیر باشد ، بیشتر احتمال دارد که یکی را برداریم.

من بسیار هیجان زده هستم که به لیست ما اضافه کنم و نسخه اصلی آمازون به نام The Pack را ببینم!

IMG_2792

این مجموعه میزبان برنده مدال طلای المپیک لیندسی وون و مهماندار سگ لوسی است ، این مجموعه شامل دوازده تیم از سگ ها و انسان های آنها در یک ماجراجویی حماسی در قاره های مختلف است.

IMG_2779

بسته ، مجموعه ای جدید جهانی است که روابط بی نظیر بین سگ ها و همراهان انسانی آنها را به نمایش می گذارد.

IMG_2878

این بسته برای اولین بار در 20 نوامبر نمایش داده شد، در Amazon Prime Video در بیش از 240 کشور و سرزمین با ارزش جایزه 750،000 دلار برای دو نفر برنده و خیریه آنها ، 500،000 دلار برای برندگان به علاوه 250،000 دلار جایزه اضافی برای یک خیریه حیوانات به انتخاب خود (که من دوست دارم !!).

علاوه بر این ، The Pack 250،000 دلار در طول فیلمبرداری به بسیاری از موسسات خیریه و نجات حیوانات در هر کشور اهدا کرد و به پرداخت آن به سگ ها و کسانی که آنها را در سراسر جهان دوست دارند کمک کرد.

IMG_2777

برای کسب جایزه برای خود و موسسات خیریه ، تیم ها باید بر درک خود از نقاط قوت و ضعف یکدیگر تکیه کرده و ثابت کنند که قوی ترین پیوند را در بسته دارند.

IMG_3037

دو نفره سگ و انسان با چالش های سرگرم کننده و هیجان انگیزی روبرو خواهند شد که با هماهنگی تیمی از دامپزشکان معتبر و متخصصان معتبر سگ که همچنین گروه را در سفر هیجان انگیز خود همراهی می کنند ، طراحی شده اند و مطمئن می شوند که این یک تجربه مثبت برای همه است.

IMG_2784

آنها حتی این جعبه مواد غذایی حاوی برخی از موارد مورد علاقه کیتا را ارسال کردند و آن را پمپ کردند.

IMG_2991

من بسیار هیجان زده ام که با توله سگ در آغوش گرفته و این سریال را تماشا کنم و می دانم که شما نیز آن را دوست خواهید داشت!

IMG_2965

ببخشید وقتی بیرون می روم و سعی می کنم با سگم که در حال حاضر از تونل می ترسد ، تبدیل به لیندسی و و لوسی بعدی شوم.

IMG_3099

با تو صادق باش ،

xo casey

عکس های Mikayla @ the.photographygirls

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *