پیش ثبت نام اردوی جدید اربعین – اخبار خوب تمدید شد


معاون امور حج و زیارت گفت: به منظور استقبال مردم و ایجاد فرصت های جدید برای متقاضیان سفر اربعین حسینی، مهلت پیش ثبت نام تا پایان یعنی تا روز عاشورا (۲۶ مرداد) تمدید شد. در روز جمعه (۲۱ مرداد).

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، حجت الاسلام والمسلمین سحاب الله رحمانی گفت: تا عصر امروز – ۲۷ مرداد – بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برای سفر اربعین در سماح پیش ثبت نام کرده اند. پیش‌ثبت‌نام در سامانه سماح همچنان ادامه دارد و برای استقبال مردم کشورمان و ایجاد فرصت‌های جدید برای متقاضیان سفر اربعین حسینی، مهلت پیش‌ثبت‌نام تا روز عاشورا (۲۷ مرداد) تمدید شد. تا پایان روز جمعه (۲۱ مرداد).

نایب رئیس هیئت علمی حج و زیارت گفت: مراحل ثبت نام تا پایان وقت ادامه خواهد داشت، اما از متقاضیان تقاضا داریم ثبت نام زودهنگام ساعت آخر را به تاخیر نیندازند.

وی تائید کرد که زمان ثبت نام نهایی طی روزهای آینده مشخص خواهد شد، بنابراین به محض انجام پیش ثبت نام، مرحله نهایی ثبت نام و اعزام اربعین حسینی ۱۴۰۱ مشخص خواهد شد.

رحمانی افزود: متقاضیان باید نکاتی را که در سامانه سماح در خصوص دستورالعمل های بهداشتی، واکسیناسیون، نکات لازم و … تعیین شده است، رعایت کنند. توجه کنید.

انتهای پیام/۴۱۲۹/