رفتن به نوشته‌ها

پیشنهاد ماشین جشن: این خودرو را با کمتر از 3.5 لخن خریداری کنید ، مسافت پیموده شده 22 کیلومتر در لیتر – Datsun redi Go Festive Rs 40000 تخفیف پیشنهاد تخفیف Toto مزایا


نکات اصلی داستان

  • تخفیفات فصل جشن در Datsun redi-Go
  • قیمت نمایشگاه Datsun redi-GO 3.83 هزار ریال سابق

اگر بودجه کمی دارید و به دنبال خرید یک ماشین کوچک هستید ، می توانید از تخفیف های موجود در Datsun redi-Go استفاده کنید. مزایای حداکثر 40،000 روپیه در این خودرو از Datsun India در این فصل جشن در دسترس است. این پیشنهاد تا فصل تعطیلات یا تا اتمام سهام از طرف شرکت است.

این شرکت مزایای حداکثر 40،000 روپیه را در redi-GO محبوب خود ارائه می دهد. در آن تخفیف نقدی 20000 روپیه ، پاداش تعویض 15000 روپیه و تخفیف موسسه ای 5000 روپیه تعلق می گیرد. اگر به دنبال خرید Datsun هستید ، این یک فرصت عالی برای شما است.

قیمت نمایشگاه سابق Datsun redi-GO در دهلی 3.83 میلیون روپیه است ، در حالی که نسخه بالاتر 4.95 هزار روپیه هزینه دارد. قیمت مدل پایه در جاده 4،20،140 روپیه در دهلی است ، که می توانید این فصل جشن را با 4000 روپیه پس از همه تخفیف ها به خانه ببرید.

موتور Datsun redi-GO مجهز به موتور 0.8 لیتری بنزینی است که 54 اسب بخار قدرت و 72 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. در عین حال ، موتور 1.0 لیتری آن قادر به تولید 69 اسب بخار قدرت و گشتاور 91 نیوتن متر است. این خودرو از نظر مسافت پیموده شده یکی از بهترین خودروها است. این شرکت ادعا می کند که این خودرو 22 کیلومتر مسافت پیموده شده است.

Datsun redi-GO دارای چرخ های 14 اینچی با DRL های L شکل ، جلوپنجره کرومی و چراغ های جلو شیک است. یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی اطلاعات سرگرمی برای سرگرمی داخل کابین معرفی شده است. دو کیسه هوای ایمنی ارائه شده است. جدا از این ، این شرکت تخفیف هایی را در Datsun GO و Datsun GO Plus ارائه می دهد.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *