پیروزی در دوران کلاه برای شهروندان/ شهر تهران باید نشان از بهترین خدمت به مردم باشد-خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، داوود گودرزی، رئیس سازمان دیده بان با بیان اینکه ادای احترام به شهادت چمران در جمع کارکنان اداره بازرسی شهرداری تهران است، گفت: تعداد کمتری در قید حیات است. امکانات جمعیت نسبت به شهرداری. : در فضای امروز، بستری برای مردم فراهم است، بنابراین باید دغدغه‌ها، انگیزه‌ها، نیات و نیات خود را برای خدمت در جامعه تجدید کنیم.

پدر گفت: «این یک خدمات عمومی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور به برخی از موانع خدمت رسانی به مردم در کمون اشاره کرد و افزود: برخی از این موانع مربوط به سوء مدیریت و وجود موانع معیوب و سیستم های معیوب است که باعث ایجاد سیستم شده است. سخت تر از حد انتظار؛” البته، دفاتر اضافی که منجر به فساد و تخلف می شود نیز می تواند فرصت خدمت را کاهش دهد.

گودرزی با تاکید بر اینکه ما به عنوان یک بصیر مدیریت شهری باید به سرعت نقاط ضعف، قطعی برق و شکاف ها را شناسایی کنیم، ادامه داد: مسئولیت واقعی ما نگاه به نوآوری است، سیستم و انرژی، انرژی و استراتژی باید به این سمت برود. مدیران و همکاران شهرداری می توانند این سیستم را با هدف ارتقای ظرفیت ارتقا دهند.

وی همیشه با بیان اینکه کمون باید نماد بهترین سیستم تجاری در ذهن مردم باشد، می‌گفت: «وقتی مردم به کمون می‌روند باید سلامت باشند، کارشان انجام شود و بیشتر به آنها خدمت شود. . بیشتر از آن چیزی که فکر می کردند، و بسیار ممکن است و توهم نیست و می توان مردم را راضی کرد.

گودرزی برخورد با تخلفات را یکی دیگر از گام های رسیدگی عنوان کرد و گفت: بعد از خدمت رسانی به مردم اولویت دوم برخورد با فریبکاران شهردار، شهروندان و مردم است که باید پاسخگو باشند.

رئیس انجمن رصد استان تهران تاکید کرد: برخی باید بدانند که اینطور نیست و این دوران گذشته است و مردم باید استعفا دهند، تصمیم بگیرند، افکار غلط و مجوزهای غلط به شهر، شهروندان و ساکنان شهر بدهند. کمون.» ما اجازه نخواهیم داد که دوباره این اتفاق بیفتد.

گودرزی با تاکید بر اینکه رسیدگی به تخلفات غلات و موارد بزرگ را آغاز خواهیم کرد، خطاب به ستاد بازرسی گفت: اکنون فساد برای مردم به خطری تبدیل شده و بر فرهنگ، سیاست، امنیت، اقتصاد و غیره تاثیرگذار است، بنابراین شما همه کمک کنند و با روحیه جهادی و پختگی بیشتر کار کنند.

وی ادامه داد: با گسترش کنونی جرم و جنایت و تشدید مشکلات در کمون، چه خوب است که هرکس سهم خود را برای یک هدف خوب، دو فکر و قادر به تعادل انجام دهد.

گودرزی با تاکید بر اصلاح سیستم مدیریت شهری گفت: در سازماندهی بازرسی ها نباید دفتر، بی احتیاطی و ظاهر اشتباه داشته باشیم و باید سرعت بخشیده، در رفتار و گفتار آسیب پذیر باشیم و خودمان را یکسان بدانیم. خدمتگزاران واقعی مردم».

رئیس انجمن نظارت بر شهرداری تهران با بیان اینکه برای خدمت به مردم آمده ایم، ادامه داد: در انجمن نظارت نگویید کار سختی است، ما همه سختی ها و سختی ها را اینجا دیدیم و لمس کردیم، در عرض چند ماه. . ، اما ما هر روز بیشتر انتظار داشتیم که می توان یک تغییر اساسی در مجموعه ایجاد کرد.

انتهای پیام/۱۲۰/