پوشش های ممنوعیت سیگار قابل انجام است اجتناب کرده اند مرکز دفاع کردن تدریجی


عکس خبر: سیاست های ممنوعیت سیگار ممکن است از قلب محافظت کند

پنجشنبه، ۲۷ مارس ۲۰۱۴ (HealthDay News) – منصفانه تحقیق جدید آرم می‌دهد کدام ممکن است پذیرش در بیمارستان‌ها برای بیماری قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته مغزی در میشیگان پس اجتناب کرده اند سرکوب سیگار در صدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رستوران‌ها، یک مدت کوتاه کاهش یافته است است.

با این حال محققان {نمی توانند} تصمیم گیری کنند کدام ممکن است خواه یا نه ممنوعیت استعمال دخانیات مستقیماً در کنترل کاهش میزان بستری شدن در بیمارستان است هر دو خیر، از قابل انجام است عناصر عکس باعث این کاهش شده باشند.

محققان خاطرنشان می کنند کدام ممکن است در حالی کدام ممکن است تجزیه و تحلیل اینکه خواه یا نه ممنوعیت سیگار واقعاً بر میزان بستری شدن در بیمارستان تأثیر می گذارد دردسر است، تحقیق تولید دیگری آرم داده اند کدام ممکن است ممکن است تأثیر داشته باشد.

در سال ۲۰۱۰، میشیگان سیگار کشیدن را در دفتر، اجتناب کرده اند جمله صدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان های غذا خوردن ممنوع کرد. محققان الگوی ای اجتناب کرده اند آمار بیمارستان ها را اجتناب کرده اند سال در گذشته اجتناب کرده اند ممنوعیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سال بعد اجتناب کرده اند ممنوعیت بازرسی کردند. آنها دریافتند کدام ممکن است انواع پذیرش در بیمارستان ها ۲ نسبت کاهش یافته است است، اجتناب کرده اند ۶۵,۳۲۹ به شش,۴۰۲، در حالی کدام ممکن است از دست دادن زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر بیمارستان نیز یک مدت کوتاه کاهش یافته است است.

نویسندگان تحقیق در موقعیت به برای درمان هیچ مسئله عکس کدام ممکن است ممکن است در سطوح زیرین پذیرش را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دست دادن زندگی در بیمارستان موقعیت داشته باشد، نبودند.

همراه خود این جاری، محققان معتقدند قابل انجام است ارتباطی وجود داشته باشد.

سورابها آگاروال، دکتر مقیم بخش پزشکی خانه در کالج وسترن میشیگان در دانشکده میشیگان، اظهار داشت: «هیچ پوشش سراسری فدرال برای ممنوعیت سیگار جذب کردن موجود در خانه {وجود ندارد}، اگرچه چنین سیاستی قابل انجام است سلامت کلی را افزایش بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور بدون شک ارزش های مراقبت های بهداشتی را کاهش دهد. پزشکی، در یک واحد خبر اجتناب کرده اند کالج مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق آمریکا.

آگاروال افزود: “مراقبت های بهداشتی {نمی تواند} تنها در مرحله شخص خاص انجام شود.” “این می تواند تعدادی از وجهی باشد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این برای ادغام کردن پوشش های بهداشت کلی است کدام ممکن است در بالاترین سطوح اجرا تبدیل می شود.”

نتایج روز یکشنبه در نشست سالانه کالج آمریکایی مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق در واشنگتن دی سی حاضر خواهد بود.

تحقیقات حاضر شده در کلاس ها پزشکی باید مقدماتی فکر شود به همان اندازه روزی کدام ممکن است در یک واحد روزنامه اصلی آشکار شود.

– رندی دوتینگا

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۱۴ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


چگونه سیگار را توقف کنیم: ۱۳ نکته برای بالا دادن به وابستگی
حاضر اسلاید را ببینید

دارایی ها

تأمین: کالج آمریکایی مرکز، ادعا مطبوعاتی، ۲۷ مارس ۲۰۱۴