پلیس در بارندگی های اخیر آماده باش – پایگاه خبری خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، سید مهدی صباغ اعلام کرد که از روز چهارشنبه ۱۴ مردادماه بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور درباره بارندگی های شدید اخیر، برای مقابله با و حذف کنید. احتمال وقوع سیلاب ۲۴ ساعته ایستاده اند، گفت: پلیس تا اطلاع از وضعیت قانونی و پایان بارندگی تلاش می کند که در این صورت ۸۵۰ نیروی اورژانس با ۱۵۰ نوع تجهیزات لازم در آمادگی کامل هستند.

شهردار مناطق ۱۵ گانه ادامه داد: با اعلام سازمان هواشناسی و آمادگی نیروها، کارگران در مکان های تعیین شده و به ویژه در ۲۳ نقطه حساس منطقه از جمله زیر پل بسیج امام رضا (ع) قرار گرفتند. ، بزرگراه امام علی (ع)، واقع در زیر پل خاوران و … و این مکان ها به شدت کنترل می شود.

صباغ افزود: با حذف و حذف منظم رسوبات از شبکه های اصلی و فرعی جمع آوری آب های سطحی اعم از مخازن بسته و باز، حوضچه های جمع آوری، گودال ها، لوله ها و لوله ها و همچنین شرح وظایف و تقسیم کار و بهره برداری صحیح. دستگاه های موجود در منطقه و ستاد مرکزی در منطقه براش برای کنترل و مهار سیلاب ها به خوبی اجرا شد.

ویدر به تیم اعزامی شهرداری منطقه ۱۵ برای همکاری و رفع وضعیت امامزاده داود (ع) پس از سیل اشاره کرد و گفت: تا روز جمعه کارگران ۳۰ نفر با سه دستگاه بابکت، خاور و واترجت، زاده داوود (ع). ) روزانه به محله امام ارسال می شد.

انتهای پیام/۴۱۷۲/