رفتن به نوشته‌ها

پشتیبانی فدرال یکبار رانندگی مازاد


فردریکتون (GNB) – صورت های مالی حسابرسی شده دولت شهرستان برای سال مالی 2020-2021 مازاد 408.5 میلیون دلار و کاهش بدهی خالص شهرستان را نشان می دهد.

دولت همچنین نتایج سه ماهه اول سال مالی 2021-22 را منتشر کرد که با در نظر گرفتن نتایج مالی داده های حسابرسی شده برای 2020-2021 تنظیم شد.

ارنی استیوز ، وزیر خزانه داری و خزانه داری گفت: “همه گیری کووید -19 چالش های زیادی را ایجاد کرده است که قبلاً استان ما با آن روبرو نبوده است.” مازاد مربوط به انتقال یک بار فدرال COVID-19 و هزینه های کمتر از حد انتظار است. در واقع مالیات و سایر درآمدها از منابع خصوصی بسیار کمتر از بودجه بود. “

به طور کلی ، به دلیل نقل و انتقالات فدرال یک بار ، درآمد 40.1 میلیون دلار بالاتر از بودجه بود. نقل و انتقالات فدرال 293 میلیون دلار افزایش یافت تا 253 میلیون دلار کاهش درآمد خودی را جبران کند.

هزینه ها 276 میلیون دلار بودجه بود که عمدتاً به دلیل کاهش هزینه های دولت مرکزی ، آموزش و پرورش ، بهداشت و توسعه اجتماعی بود. افزایش هزینه ها برای اقدامات ایمنی و بهداشتی مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 با افزایش نقل و انتقالات فدرال و پس انداز عملیاتی در طول سال به دلیل تقاضای کمتر برای خدمات و استفاده از برنامه ها در بسیاری از مناطق در سراسر دولت ، حمایت شد.

صورتهای مالی حسابرسی شده شامل بخشهای دولتی و سایر سازمانها مانند NB Power ، مدارس ، مقامات بهداشتی و خانه های سالمندان است. مازاد تلفیقی نشان دهنده پول نقد موجود برای هزینه های دولت نیست. مازاد یک شاخص کلیدی برای ارزیابی عملکرد است.

صورتهای مالی توسط دفتر کنترل تحت رهبری ناظر و حسابدار ارشد و حسابرس داخلی دولت شهرستان تهیه شده است. داده ها به طور مستقل توسط دفتر حسابرس کل ممیزی شده است.

نتایج سه ماهه اول نشان می دهد مازاد مورد انتظار 37.7 میلیون دلار در مقایسه با کسری بودجه 244.8 میلیون دلار است. این به دلیل خروج یک بار فدرال از 148 میلیون دلار در ماه ژوئیه است. بدون آن ، استان دچار کسری بود.

انتظار می رود که درآمد 289.7 میلیون دلار بالاتر از بودجه باشد و شامل 148 میلیون دلار بودجه فدرال است.

“ما می دانیم که با ادامه مبارزه با همه گیری ، به احتمال زیاد در ماه های آینده شاهد فراز و نشیب های بیشتری خواهیم بود. برای برجسته کردن میزان عدم اطمینان ما ، می خواهم به نیوبرانزویکرز یادآوری کنم که برخی از پیش بینی کنندگان کسری بیش از حد را پیش بینی می کردند. سال گذشته 1 میلیارد دلار »گفت. در حالی که ما با موج چهارم COVID-19 مبارزه می کنیم ، می دانیم که این سطح بالای عدم قطعیت ادامه خواهد داشت. ما نمی توانیم برای یکبار در آینده بر حمایت فدرال حساب کنیم. این اصطلاحات اهمیت مسئولیت پذیری مدیران مالی را نه تنها برای امروز بلکه برای نسل های آینده نیز برجسته می کند. با خروج از بیماری همه گیر ، موقعیت مناسبی برای مقابله با چالش های آینده خواهیم داشت. “

صورتهای مالی حسابرسی شده برای سالهای 2020 تا 21 به صورت آنلاین در دسترس است.

نتایج سه ماهه اول به صورت آنلاین در دسترس است.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *