پزشکی از راه دور به بسیاری از بیماران ام اس در طول همه گیری کمک کرد


تصویر خبر: پزشکی از راه دور به بسیاری از بیماران ام اس در طول همه گیری کمک کرد

پنجشنبه، ۳ مارس ۲۰۲۲ (اخبار هلث دی)

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که پزشکی از راه دور توسط آمریکایی‌های مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس (MS) در طول همه‌گیری همه‌گیر استفاده می‌شد و بسیاری از نتایج آن راضی بودند.

“یافته‌ها نشان می‌دهد که خدمات بهداشت از راه دور در طول همه‌گیری محبوبیت زیادی داشته است. از آنجایی که بسیاری از افراد مبتلا به ام اس دارای ناتوانی جسمی هستند که ممکن است سفر را دشوارتر کند، گسترش موقت پوشش بهداشت از راه دور باید پس از همه‌گیری دائمی شود تا دسترسی‌ها را گسترش داده و مراقبت‌های بهداشتی را کاهش دهد. میشل چن، نویسنده اصلی این مقاله، گفت: تفاوت‌ها. او یکی از اعضای اصلی موسسه راتگرز برای سلامت، سیاست مراقبت بهداشتی و تحقیقات پیری، و مربی عصب‌شناسی در دانشکده پزشکی رابرت وود جانسون در نیوجرسی است.

ام اس یک اختلال عصبی مزمن و پیشرونده و علت اصلی ناتوانی های غیر مرتبط با آسیب در میان بزرگسالان جوان و میانسال است.

افراد مبتلا به ام اس به مراقبت های پزشکی منظم نیاز دارند، بنابراین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نگران این بودند که چگونه بسته شدن مراکز پزشکی و اقدامات فاصله گذاری اجتماعی در مراحل اولیه همه گیری بر سلامت بیماران ام اس آنها تأثیر می گذارد.

برای این مطالعه، محققان از داده‌های نظرسنجی آنلاین جمع‌آوری‌شده بین سپتامبر و اکتبر ۲۰۲۰ برای ارزیابی میزان اختلالات مراقبت‌های بهداشتی – مانند غیبت یا لغو قرار ملاقات‌ها و تجربه تاخیر – و استفاده از سلامت از راه دور برای مراقبت‌های پزشکی و سلامت روان افراد با و بدون استفاده استفاده کردند. خانم.

محققان دریافتند که میزان قرار ملاقات از راه دور تقریباً دو برابر بیشتر از ویزیت های حضوری برای مراقبت های پزشکی و بیش از پنج برابر بیشتر از ویزیت های حضوری برای مراقبت های بهداشتی روان است.

و بر اساس مطالعه ای که اخیراً به صورت آنلاین در مجله منتشر شده است آرشیو طب فیزیکی و توانبخشیافراد مبتلا به ام اس بیشتر از افراد بدون ام اس از خدمات بهداشت از راه دور استفاده می کنند.

هلن جنوا، نویسنده مسئول این مطالعه، استادیار پژوهشی در دانشکده پزشکی دانشگاه راتگرز-نیوجرسی، در بیانیه خبری راتگرز گفت: «مطالعه کنونی به طور قابل توجهی به درک ما از استفاده از مراقبت‌های بهداشتی در طول همه‌گیری COVID-19 کمک می‌کند.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد ام اس، به انجمن ملی مولتیپل اسکلروزیس مراجعه کنید.

منبع: دانشگاه راتگرز، انتشار خبری، ۱ مارس ۲۰۲۲

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
نمایش اسلاید


مولتیپل اسکلروزیس چیست؟ علائم ام اس، علل، تشخیص
به نمایش اسلاید مراجعه کنید


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/