رفتن به نوشته‌ها

پرکننده (ژل) و تزریق چربی به چانه برای برجسته سازی و شکل دادن به چانه


چانه برجسته یکی از اجزای مهم یک چهره جذاب است. یک چانه کامل می تواند به صورت قدرت ببخشد و به ایجاد تقارن و تعادل در لبه ها و ویژگی های صورت کمک کند.

برای افرادی که اندازه چانه متوسط ​​تا متوسط ​​دارند ، پزشک از آن استفاده می کند تزریق ژل یا تزریق چربی بزرگ کردن چانه بدون جراحی این تکنیک ها جایگزین بسیار خوبی برای جراحی هستند.

برای متقاضیان غیر جراحی که علاقمند به دیدن نتایج بالقوه خود قبل از جراحی هستند ، این روشهای غیر جراحی اولین قدم عالی است.

ابعاد چانه می تواند تأثیر عمیقی بر زیبایی صورت داشته و نقش مهمی در ظاهر و تقارن کلی صورت داشته باشد. ویژگی های متعادل و متناسب صورت برای ظاهر زیبا اهمیت بیشتری دارد ، بنابراین چانه فرورفته یا نازک می تواند بر کل ساختار صورت تأثیر بگذارد. راه هایی برای برجسته کردن چانه و کشیدن آن به جلو ، تزریق ژل یا تزریق چربیاین می تواند به تغییر شکل ، تغییر شکل و اصلاح چانه کمک کند تا چهره جذاب تر و طبیعی تر به نظر برسد. اگر از ظاهر چانه خود ناراضی هستید ، متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام رازی می توانند به شما کمک کنند. آنها می توانند چانه شما را برجسته کنند و همچنین افتادگی پوست فک ، چین و چروک چانه ، گودی ، چانه های فرورفته و خط فک را با انواع تزریق ها درمان کنند. برای اطلاعات بیشتر یا رزرو تزریق ژل یا چربی به چانه ، می توانید از اعداد استفاده کنید10218834029 – 02188333259 – 1021880253504 لطفا تماس بگیر.

مزایای بزرگ کردن چانه بدون جراحی


بزرگ کردن چانه بدون جراحی مزایای زیادی دارد و می تواند بسیار بزرگتر از روش معمول باشد چانه مزایای زیادی را با پروتز ارائه دهید.

 • روش ایمن و کم تهاجمی
 • نتایج فوراً ظاهر می شود
 • درمان برگشت پذیر (اگر شخصی از آنچه می بیند خوشش نیاید ، می تواند آن را برگرداند).
 • بهبود سریع (اکثر بیماران می توانند روز بعد به سر کار بازگردند).
 • دور چانه دقیق و قابل تنظیم است
 • ظاهر طبیعی و زیبایی زیبایی دلپذیر

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟؟


درمان های بزرگ کردن چانه با ژل های تزریق یا تزریق چربی برای بیماران زیر توصیه می شود:

 • بزرگسالانی که به شکل چانه خود علاقه دارند و می خواهند آن را تغییر دهند.
 • بزرگسالان با وزن کم چانه به دلیل روند طبیعی پیری یا بی ثباتی.
 • بزرگسالانی که ترجیح می دهند چانه مخروطی داشته باشند.
 • بزرگسالانی که تمایل دارند چانه نامنظم را اصلاح کنند.

به طور کلی ، مردان و زنان بزرگسال متقاضیان خوبی برای عمل جراحی بزرگ کردن چانه هستند ، به شرط آنکه از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند.

مزایای تزریق انواع ژل به چانه


ژل پوست می تواند یک جایگزین غیر جراحی برای آن باشد پروتزهای چانه به بیمار یک چانه بزرگ و متمایز بدهید. ژل پوست از مواد مختلفی ساخته شده است و برای پر کردن قسمت هایی از صورت که حجم از دست داده اند طراحی شده است. آنها همچنین می توانند برای افزایش حجم و قدرت در امتداد خط فک ، گردن و چانه استفاده شوند. ژل چانه یک عمل جراحی نیست ، بنابراین خطر کمتری دارد ، زمان بسیار کمتری نیاز دارد و ارزان تر از پروتز چانه مصنوعی دائمی است. انواع مختلفی از محصولات ژل پوست وجود دارد که پزشک می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. هر محصول با توجه به این که ژل ها حجم پوست زیر چانه را پر کرده و برای مدتی در ناحیه تحت درمان باقی می مانند ، متفاوت است. پزشک مناسب ترین نوع ژل را برای بیمار توصیه می کند.

اگر بیمار کنجکاو است که آیا افزایش چانه می تواند ظاهر چانه را بهبود بخشد یا خیر ، یا به دنبال راه حلی کمتر تهاجمی برای تعریف بهتر چانه و خط فک است ، ممکن است مایل باشد از ژل پوستی به عنوان جایگزینی برای پروتزها استفاده کند. یادت باشه.

نحوه تزریق ژل

برای تزریق ژل چانه ، پزشک چندین تزریق ژل پوستی را در امتداد خط فک و چانه درست در زیر پوست انجام می دهد. بسته به میزان کاری که باید انجام شود ، این روش می تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد و زمانی که به دفتر می روید می تواند انجام شود.

تزریق چربی چانه چه مزایایی دارد؟؟


مزایای تزریق چربی به چانه عبارتند از:

 • استفاده از چربی خود بیمار (خود مشتق)
 • چربی از باسن ، پهلوها ، رانها یا شکم گرفته می شود و محیط باریک تری را برای شما ایجاد می کند.
 • سبوم منتقل شده اغلب می تواند ظاهر جوان شده ای از همپوشانی پوست ایجاد کند.
 • نتایج می تواند بسیار طبیعی به نظر برسد.
 • نتایج می تواند طولانی مدت باشد.

نحوه تزریق چربی در چانه


این روش معمولاً بسته به میزان تحت بیهوشی عمومی انجام می شود تزریق چربی ناحیه تحت درمان بین 1 تا 4 ساعت طول می کشد.

این روش شامل 3 مرحله است: 1) برداشت 2) تصفیه و انتقال 3) قرار دادن

محصول

 • محلول حاوی لیدوکائین (منجمد) و اپی نفرین به ناحیه اهدا کننده (متورم) تزریق می شود.
 • از برش های کوچک در مکانهای جداگانه برای قرار دادن یک لوله نازک متصل به کانول مکش استفاده می شود.
 • از کانول برای جمع آوری و جذب چربی از مناطق مورد نظر استفاده می شود.

خلوص

 • چربی جمع آوری شده معمولاً با سانتریفیوژ یا فیلتر پردازش و تصفیه می شود.
 • سپس چربی تصفیه شده به سرنگهای کوچکی که برای تزریق استفاده می شوند منتقل می شود.

کم کردن

 • ناحیه بزرگ شده (چانه) استریل شده و یک برش کوچک در ناحیه جداگانه ای ایجاد می شود.
 • سپس یک سوزن یا کانول داخل چانه قرار داده و برداشته می شود. با هر بار عبور ، یک خط کوچک چربی با دقت روی سطح بافت طبیعی قرار می گیرد.
 • این روند تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار می شود.

مراقبت از چانه بعد


برخلاف جراحی چانه مصنوعی ، تقریباً هیچ زمان استراحتی برای بهبود بعد از تزریق ژل یا تزریق چربی برای بزرگ شدن چانه لازم نیست. بیمار باید بتواند بلافاصله فعالیتهای عادی خود از جمله کار و رانندگی را از سر بگیرد. با این حال ، تزریق چربی نیاز به انسداد کمی بیشتر از تزریق ژل دارد ، با این حال ، این حداقل ناتوانی است زیرا تزریق چربی یک روش کم تهاجمی است. ممکن است قرمزی و درد خفیفی در محل تزریق وجود داشته باشد ، اما بسته های یهوه می تواند به از بین بردن زودتر این عوارض جانبی کمک کند. بیمار همچنین می تواند قرمزی را بعد از تزریق با آرایش بپوشاند.

ماندگاری نتایج تزریق


بیمار باید نتایج تزریق ژل را از روز بعد یا دو روز پس از تزریق مشاهده کند. خط گردن و فک بسیار قوی تر و چانه شما برجسته تر و برجسته تر خواهد بود. ژلها 6 تا 12 ماه در همه جا در ناحیه فک ، چانه و گردن باقی می مانند و پس از آن بی اثر شده و جذب بدن می شوند. در این مرحله ، بیمار می تواند تصمیم بگیرد که آیا مجموعه دیگری از تزریق ژل را می خواهد یا خیر.

از آنجا که تزریق چربی صورت بر اساس انتقال سلول های چربی زنده به مناطق خالی است ، بهبود کلی واقعاً یک عمر است ، معمولاً سالها. زیبایی درمان های تزریقی این است که می توان با از بین رفتن نتایج ، درمان را تکرار کرد.

عوارض تزریق ژل و چربی در چانه


پس از تزریق ژل یا چربی برای ضخیم شدن ناحیه چانه ، بیمار ممکن است دچار کبودی ، قرمزی ، درد یا تورم شود. این علائم معمولاً چند روز طول می کشد و می تواند به طور م withثر با آرایش پوشانده شود. اگرچه نادر است ، اما عوارض جدی تری ممکن است رخ دهد و ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • واکنش های آلرژیک به مواد تزریقی
 • عفونت ها
 • ژلهای تزریق شده از ناحیه تحت درمان حرکت کرده و توده هایی در زیر پوست ایجاد می کند. این توده ها را می توان با ماساژ مجدد توزیع کرد.
 • مالیدن و لمس ناحیه چانه بعد از درمان ممکن است خطر بروز عوارض را افزایش دهد ، بنابراین توصیه می شود حداقل تا یک هفته از این فعالیت ها اجتناب کنید.

هزینه تزریق ژل و چربی در چانه چقدر است؟؟


هزینه درمان بزرگ کردن چانه بستگی به مقدار ژل یا چربی تزریق شده برای بزرگ کردن چانه دارد.

تجربه و شهرت پزشک ، محل تزریق و سایر عوامل در تعیین هزینه تزریق موثر است.

همه افراد متفاوت هستند ، بنابراین بهتر است برای تدوین برنامه درمانی با پزشک مشورت کنید.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *