رفتن به نوشته‌ها

پروفسور بولت رژیم کتوژنیک دارد؟ بهترین زمان برای گرفتن پروفسور بولت چه ساعتی است؟


پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

پروفسور بولت چیست؟ رژیم کتوژنیک چه فوایدی دارد؟ چرا اصلاً به آن کتو می گویند؟ و چرا اصلاً رژیم کتو را دنبال می کنید ، با ما همراه باشید تا به همه سوالات شما پاسخ داده شود.

Bolt Proof در واقع یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

غذای کتوژنیک - راهنمای پیچ در رژیم کتوژنیک

برای تهیه یک فنجان قهوه ، 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با همزن یا فوم مخلوط کنید.

مزیت روغن نارگیل برای قهوه ضد گلوله - ضد گلوله برای رژیم کتوژنیک

چرا بولت پروف رژیم کتو را رعایت می کند؟

ابتدا باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که از حوصله این مقاله خارج است. اما مزیت اصلی آن این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون را در بدن افزایش می دهد و ذخایر چربی را در اختیار بدن قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوم است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، اشکالاتی نیز دارد که متأسفانه در رژیم کتو بسیار سنگین است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. به خصوص برای افرادی که از استرس رنج می برند.

قبل از تحقیقات مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

200 میلی گرم کافئین معادل دو فنجان قهوه است. افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند منجر به افزایش وزن شود.

وقتی سطح کورتیزول شما بالا می رود ، سطح قند خون شما را بالا می برد و وقتی سطح قند خون شما بالا می رود ، سطح انسولین شما را تحریک می کند.

بسیاری از مردم معمولاً از استرس بالایی رنج می برند. وقتی در ساعت اول قهوه می نوشند ، بسیار راضی هستند و احساس آرامش می کنند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند و این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Professor برای مشکل کورتیزول در افراد کتو تهیه کردند.

Bolt Proof چگونه از سطح بالای کورتیزول در افراد جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) هم محلول در آب و هم چربی است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، بیشتر این کافئین جذب چربی می شود. و همانطور که می دانید ، چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب چربی تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین به چربی ها باعث می شود سطح جذب کافئین کندتر شود. و اگر معمولاً قهوه می نوشید ، کافئین ظرف 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، قهوه را به عنوان مهره بنوشید. آهسته تر جذب می شود و ممکن است جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این اثبات و آنچه در بدن شما به دلیل مصرف آن اتفاق می افتد فواید زیادی دارد و مضرات قهوه را کاهش می دهد.

چگونه پروفسور بولت فواید قهوه را در بدن شما افزایش می دهد؟

با خوردن اثبات ، احساسات خوبی را هنگام نوشیدن قهوه به دست می آورید ، اشتهای خود را کاهش می دهید و با مصرف سیلانت برای ساعت های بیشتر سطح انرژی خود را افزایش می دهید.

کند کردن انتشار کافئین باعث می شود قند خون دیرتر افزایش یابد و بنابراین حداکثر سطح انسولین کاهش می یابد. و اگر آزمایش شده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن بولت تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً رخ نمی دهد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. در این زمینه بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و بیو اسید موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و برای افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، قهوه را کاهش داده و سطح التهاب را کاهش می دهند.

Bolt Professor همچنین ویتامین E و D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم در استفاده از پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

– استفاده از نگهدارنده پیچ در قارچ توصیه می شود. (نباید در روزه داری گرسنه بمانید ، وقتی گرسنه هستید وقت افطار است. نگران نباشید که روزه شما سریع افطار می کند. اگر درست عمل کنید و غذاهای مناسب بخورید ، روزه شما طولانی تر می شود) یکی است از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید کاری که می توانید انجام دهید این است که سریع همان قفل راهنما را بگیرید. هنگامی که بسیار گرسنه هستید ، اثبات پیچ را بخورید زیرا ساعت ها شما را گرسنه نمی کند.

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما غذاهای سالم و شیرین نخواهد داشت.

بهترین وعده غذایی برای خوردن چیست؟

آن را با صبحانه یا بعد از آن بخورید. به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب بسیار اشتباه است. مصرف آن قبل از خواب به دلیل داشتن کافئین زیاد ، کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان غذا خوردن در اولین وعده غذایی است ، یعنی زمانی که صبح هنگام بیدار شدن از خواب احساس گرسنگی می کنید. ما زمان خاصی را برای این کار مشخص نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن این است که چند وعده غذا بخورید و اثبات کنید که باعث احساس سیری برای چندین ساعت می شود.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *