رفتن به نوشته‌ها

پرسش و پاسخ با متخصص: PMS ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز


در اینجا مشاهدات قسمت 341 زنان خوب تغذیه شده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای مشترک شدن به Apple Podcasts یا Stitcher مراجعه کنید!

برای ترک نظر پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و دکتر هدر رودز در مورد PMS ، PMS و PCOS بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ به ایمیل ما در [email protected]

10 درصد از پولی که از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که برای هر بار بارگیری ما حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوعات!

[04:54] پرسش و پاسخ با متخصص: PMS ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتل بلز ما را بخرید

درباره دکتر هدر رودز بیشتر بدانید

دکتر رودز را در اینستاگرام دنبال کنید

راهنمای تعادل هورمونی

Joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

یوف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید خود هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م techniquesثرترین تکنیک های سلامتی است که می توانید با دستگاهی در خانه خود استفاده کنید. این به بهبود خواب من و کاهش خستگی و سردرد کمک کرده است ، و همچنین برای کاهش التهاب و استرس باور نکردنی است.

هنگامی که صحبت از درمان موثر و ایمن با چراغ قرمز می شود ، Joovv برند برتر است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

بلوبلوکس

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهبود نور ، فیلتر کردن نور کامپیوتر و نور آبی به طور کامل پس از غروب خورشید داشتم. من حدود یک سال است که فقط کاری در این زمینه انجام داده ام و از خستگی چشم ، میگرن و احساس خستگی و خستگی بی دلیل ، به ویژه در شب ، رنج می برم. در حال حاضر من هر زمان که به صفحه نمایش نگاه می کنم از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox استفاده می کنم و شب ها از لنزهای خواب BLUblox استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی نداشتم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را داشتند که کاملاً مطابق با ادبیات دانشگاهی معتبر باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 off تخفیف استفاده کنید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *