رفتن به نوشته‌ها

پایین آمدن مانیتور قند مداوم NutriSense – سلامت ارین هولتبرای چه کسانی مفید است:

من قطعاً CGM را به هیچ کس توصیه نمی کنم. همانطور که اشاره کردم ، من واقعاً فکر نمی کنم CGM “شروع” برای افرادی است که به دنبال سالمتی هستند ، بلکه در عوض برای کسانی است که به دنبال ارتباط و سفارشی کردن رفتارهای خوب خود هستند.

من همیشه از شروع با اصول اولیه حمایت می کنم:

  • رژیم غذایی کامل

  • کنترل استرس

  • بدن خود را حرکت دهید

  • بهداشت خواب

به نظر من ، مانیتور مداوم قند برای افرادی مناسب است که قبلاً توانایی خوبی در تغذیه خوب دارند و به دنبال داده های “سطح بعدی” هستند. پس از مشورت با سایر پزشکان ، به نظر می رسد این اتفاق نظر مشترک بین ما باشد.

چند نمونه از دنیای واقعی:

متخصص کایروپراکتیکی که من قبلاً با او سر و کار داشتم از نظر سلامتی بسیار خوب بود. او از رژیم کتو و کم کربوهیدرات استفاده می کرد و می خواست پاسخ های روزانه قند خون خود را ببیند ، به ویژه در مورد ورزش شدید. Nutrisense CGM داده های خوبی به او داد و مطمئن شد که کار خود را ادامه می دهد.

یکی از مشتریان من روی هورمون ها و سلامت روده اش با من کار کرد. پس از چندین ماه کار مشترک ، همه عناصر حیاتی او عالی به نظر می رسید. با این حال ، انسولین و شاخص های قند خون من کمی برایم گیج کننده بود – احساس می کردم چیزی در حال رخ دادن است. از آنجا که وی سابقه خانوادگی دیابت T2 داشت (و نگران آن بود) ، به وی توصیه شد که Nutrisense CGM را توصیه کند. برای او منطقی بود که غذاهای خاصی را که به آنها پاسخ می داد ، پیدا کند و به دنبال راههایی باشد تا به آنچه که ممکن است اتفاق بیفتد برسد. بزرگترین یافته من این بود که آنها به انسولین در صبح حساس تر هستند ، اما در عصر به کربوهیدرات ها واکنش نشان می دهند. من یاد گرفتم بیشتر کربوهیدرات ها را در نیمه اول روز برای تنظیم بهتر قند خون جمع کنم.

من فکر می کنم CGM همچنین می تواند برای کسی که به طور کامل از کربوهیدرات ها اجتناب می کند مفید باشد ، اما احتمالاً مطمئن نیستم که این بهترین روش است. ممکن است درباره فواید رژیم کم کربوهیدرات ، رژیم کتو یا حتی ناشتایی متناوب مطالعه کرده باشید و این تمرینات را انجام می دهید زیرا نگران قند خون خود هستید. CGM داده های زمان واقعی را به شما می دهد. ممکن است یاد بگیرید که نگران اجتناب از کربوهیدرات ها نباشید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *