ویدئوی دوم شومینه سوزی در حرم امام رضا(ع) را ببینید | ادعا عمیق حادثه در حرم مطهر رضوی | دلیل برای شومینه سوزی چه بود؟


به گزارش همشهری وب مبتنی بر، مصطفی فیضی همراه خود ردیابی به عمیق این حادثه اظهار کرد: متاسفانه جمعه عصر خوب مورد حادثه شومینه‌سوزی در درگاه رواق حضرت زهرا(س) رخ داد کدام ممکن است خوشبختانه در کمترین زمان حادثه مدیریت و مدیریت شد.

وی افزود: همراه خود بروز این حادثه بلافاصله نیروهای اطفای حریق حرم مطهر وارد حرکت شدند و شومینه مهار و شرایط و پیش نیازها مدیریت شد. {در این} حادثه هیچ آسیبی متوجه زائران گرامی نشده است.

بر مقدمه گزارش روابط کلی آستان قدس رضوی سرپرست برتر حرم مطهر رضوی همراه خود تشکر اجتناب کرده اند شومینه‌نشانی و یگان کمک و نجات حرم مطهر تصریح کرد: همراه خود ملاحظه به انجام اقدامات مورد نیاز و تامین شرایط امنیت خوشبختانه هم‌اکنون هیچگونه اولویت برای حضور زائران در صحن‌ها و رواق‌های مجاور {وجود ندارد}. شرایط صحن آزادی به روال روال بازگشته و صحن آزادی نیز به روی زائران باز احتمالاً خواهد بود.

گزارش‌های اولین حاکی است یکی اجتناب کرده اند خودروهای کفشوی حرم مطهر در محل شخصی پارک بوده کدام ممکن است باطری این خودرو {به دلیل} نقص تحمیل شده، جرقه می‌زند. در فضا یک مدت کوتاه اجتناب کرده اند این خودرو نیز تعدادی از بنر و مقداری چرخ دنده اشتعال‌زا مستقر بود کدام ممکن است آن نیز دچار حریق می‌شود و به تبع آن تعدادی از تخته فرش نیز شومینه می‌گیرد با این حال خوشبختانه در شبیه به دقایق اولین همه فرش‌های تولید دیگری مخلوط‌آوری می‌شود و این است حریق به‌ طور درست مهار می‌شود.

جمال رستم زاده سرپرست روابط کلی آستان قدس رضوی هم همراه خود خاص اینکه خوب تجهیزات ماشین شست‌وشوی برقی در حرم مطهر رضوی دچار حریق شده بود به ایسنا آگاه است: یکی اجتناب کرده اند ماشین‌های شست‌وشوی حرم مطهر رضوی در صحن آزادی دچار حریق گردید کدام ممکن است برای عجله توسط یگان مستقر شومینه‌نشانی اطفا شد.

وی افزود: خداراشکر این حریق خسارت جانی نداشته و دلیل برای آن توسط دست بازرسی است.

ویدئوی لحظه آتش سوزی در حرم امام رضا(ع) را ببینید | اعلام جزئیات حادثه در حرم مطهر رضوی | علت آتش سوزی چه بود؟