وقتی لئوناردو دی کاپریو جنجالی می شود دلیل حمله بینندگان سریال حلقه های قدرت چیست؟به گزارش همشهری آنلاین، در این هفته شاهد اتفاق خاصی در گیشه نبودیم و بازار در روزهای پایانی تابستان کمی شلوغ است. در عوض با شروع دو جشنواره بزرگ ونیز و تلوراید، بازار اخبار دوباره داغ شد و علاقه به دیدن آثار مهم سال بیشتر شد. هرچند بحث بزرگ چند روز اخیر در شبکه های اجتماعی با «حلقه های قدرت» و لئوناردو دی کاپریو شروع شد!

هفته گذشته فیلم مهمی اکران نشد و پرفروش ترین آثار هفته های گذشته مانند «تاپ گان»، «قطار سریع السیر» و «ثور: عشق و تندر» ساخته آفتان و خیزان همچنان به فروش خود ادامه دادند. چیزی که جالب بود، اکران مجدد «مرد عنکبوتی: راه بازگشت به خانه نیست» با ۱۰ دقیقه اضافه بود که بالاتر از فیلم امسال در گیشه بود. با توجه به برگزاری جشنواره پرطرفدار فیلم، وضعیت گیشه تا دو هفته دیگر تغییر چندانی نخواهد کرد و شاید فیلم های ترسناک «مروارید»، «ملکه» ساخته ویولا دیویس و «نگران نباش، من عشق» اثر اولیویا وایلد در پایان تابستان گیشه را در اختیار خواهد گرفت. .

در حال حاضر اخبار باید در ونیز و تلوراید دنبال شود و تا چند روز دیگر تورنتو اضافه خواهد شد و سروصدای بیشتری خواهند داشت. ونیز در نیمه راه است و هیچ یک از فیلم ها هنوز منتقدان را تحت تاثیر قرار نداده اند. «نهنگ» ساخته دارن آرنوفسکی، «باردو» فیلم جدید الخاندرو گونزالس ایناریتو، «استخوان ها و همه» فیلم جنجالی و جدید لوکا گوادانینو، «باغبان استاد» ساخته پل شریدر، «تار» ساخته تاد فیلدز هر دو کیت نقش‌های بلانشت و «امپراتوری نور» سام مندز در تلوراید به نمایش درآمده‌اند، تاکنون آثاری وجود دارد که طبق نظرات و نظرات، می‌توان گفت امسال در فصل جوایز بیشتر درباره آنها خواهیم شنید. . هفته آینده و پس از بسته شدن ونیز، جاده صاف تر خواهد شد.

در میان اخبار این جشنواره، اعلام شد که فورد کاپولا فرانسیسکن تلاش زیادی برای ساخت مگالوپولیس دارد و شیا لبوف، تالیا شایر (خواهرش) و جیسون شوارتزمن (خواهرزاده اش) به دیگر ستاره های فیلم از جمله آدام خواهند پیوست. راننده، ناتالی. امانوئل و فارست ویتاکر اضافه شد. بازگشت کاپولا به فیلمسازی پس از بیست سال و برنامه ریزی برای ساخت یک درام بزرگ و رویایی باعث ایجاد علاقه و در عین حال افزایش سوء ظن نسبت به این فیلم شد. با این حال، نباید فراموش کرد که بیست سال پیش، فیلم های کاپولا برای مدت طولانی موفق نبودند.

به مهم ترین اتفاق هفته یعنی انتشار دو قسمت از «حلقه های قدرت» در سرویس استریم آمازون و بحث بعدی آن رسیدیم. منتقدان عموما راضی بودند، اگرچه تعداد کمی آن را شاهکار خواندند. اما واکنش تماشاگران غیرمنتظره بود. در وب سایت های مختلف کاربران زیادی با رتبه پایین به این سریال حمله کرده اند که گمان می رود عمدی و برنامه ریزی شده است که اکنون به آن «بمب گذاری» می گویند.

کسانی که ادعا می کنند سریال توسط هکرها بمباران شده است، تا حد امکان سناریوهای زیادی را در نظر می گیرند: واکنش های منفی طرفداران افراطی کتاب ها و سه گانه پیتر جکسون، یا ایجاد اختلال از سوی رقبا. حتی تعدادی از بازیگران زن فاش کردند که برای نقش‌هایشان در این سریال با نفرت کاربران اینترنتی مواجه شدند. باید ببینیم هفته آینده و با پخش قسمت های بعدی سریال چه اتفاقی می افتد.

البته هفته گذشته علاوه بر “حلقه های قدرت”، مرز دیگری در دنیای سایبری داشتیم که مربوط به زندگی شخصی لئوناردو دی کاپریو و جدایی عاشقانه او بود. ظاهرا سن برای آقای ستاره فقط یک عدد نیست، برای او به اندازه گرم شدن کره زمین مهم است! بسیاری دی کاپریو را یک تصویر متحرک و موضوع دائمی شوخی های اینترنتی می دانند و او هرگز در این زمینه شکست نخورده است. مطمئناً تا اکران فیلم بعدی او، «قاتلان ماه» ساخته مارتین اسکورسیزی، بیشتر در مورد او و ماجراهای خنده دارش در اینترنت خواهیم شنید.

منبع: هفت صبح