وقتی بیمه معده کار نمی کند / Mr. جنجال همه چیزخوار در بیمارستان! – وب سایت خبر خوب


خبرگزاری فارس – گروه سلامت: تلفن های همراه دست به دست هم می دهند، از این رستوران گرفته تا فست فودهای تازه افتتاح شده در برخی نقاط پایتخت. از او خواسته می شود که بیهوده در شهر سفر کند تا هر غذایی که می تواند تهیه کند بخورد. غذای رستوران را تحسین کنید، عکس بگیرید، به سرعت در فضای مجازی به اشتراک بگذارید تا دنبال کنندگان بتوانند جمع شوند و بازار رستوران رونق بگیرد. او در تفریحات خود در رستوران گاهی از کیفیت غذا و رفتار سایر کارکنان رستوران انتقاد می کند. برای افزایش وزن صفحه خود و همچنین وزن خود، چندین فالوور جمع آوری کنید!

اما عجیب است که یک شرکت بیمه دست داد، همه چیز را در شکمش بیمه کرد و حتی این رویداد باشکوه را جشن گرفت تا روزی برای شکم طلایی اش مشکلی ایجاد نشود! حتی اگر او را بیمه نکنید، او قبلاً آنقدر پول سرمایه گذاری کرده است که فکر می کند این همه غذا به سلامتی او آسیب نمی رساند، اما آنها هستند که می توانند به درمان او کمک کنند و نه بیمه معده!

*درگیری در بیمارستان

دیروز کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن وی در صفحه خود با دوربینی در دست به مخاطبان می گوید که دهانش پیچ خورده و مشکوک به سکته قلبی است و به همین دلیل به بیمارستان مراجعه کرده است. شیراز و پرسنل بیمارستان گفتند او اضافه وزن دارد، برایش تی اسکن انجام ندادند. برای مقابله با این موضوع و توضیح ندادن کل ماجرا، به راحتی و بدون رعایت قوانین و رعایت رازداری بیماران و کادر درمانی، عکسی گرفت و در فضای مجازی منتشر کرد تا از آن استفاده کنند و نمایش جدیدی را جمع کنید. دنبال کنندگان و با انتشار تصاویر و تهدید کادر پزشکی به کار خود ادامه می دهند، حتی اگر به گفته کسانی که به بیمارستان مراجعه می کنند، قبل از مراجعه پلیس برای رسیدگی به شکایت وی، بیمارستان را ترک کنند.

* از دریافت پول خودداری می کند

وی در گفتگو با وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود فاش کرد که مسئولان بیمارستان قبل از پذیرش از وی درخواست پول کرده اند، موضوعی که بلافاصله از سوی دانشگاه علوم پزشکی فارس رد شد و در اطلاعیه ای گفت: یکی از تخلفات این است که بیمارستان های دولتی و تقاضای پول برای تامین هزینه های اورژانس این بیمارستان ها ماجرا به اینجا ختم نمی شود، پس از بالا بردن فیلمی در صفحه خود، عده ای با استدلال های عجیب و غریب از اقدامات او دفاع کرده و آنها را به عنوان دلیلی بر کار او به اشتراک می گذارند. ، فردی به ادعای مشکوک به سکته مغزی پس از چند ساعت در یکی از فروشگاه های شهر حاضر شد و با انتشار پستی در اینستاگرام کالای فروش را تبلیغ کرد!

* واقعیت ماجرا چه بود؟

وی برای روشن شدن بیشتر این موضوع با دکتر دکتر صحبت کرد. ما مهرداد شریفی معاون پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستیم. وی با بیان اینکه در بیمارستان نمازی استان فارس سی تی اسکن شده است، توضیح داد: و برخی از اولین علائم وی آزمایش شد تا بر اساس نوع علائم به پزشک ارجاع داده شود و در نهایت این پزشک است که تشخیص می دهد بیمار به آن نیاز دارد یا خیر. به بیمارستان بروید و تحت درمان دیگری قرار بگیرید یا نه.

پس از مراجعه به بیمارستان از نظر تریاژ در بیمارستان نمازی معاینه می شود و به اطلاع می رساند که با توجه به هر علامتی ممکن است دچار فلج صورت خود شوید و نیاز به معاینه بیشتر است و پزشک باید شما را معاینه کند تا در صورت نیاز سی تی اسکن انجام شود. ، این خدمات پزشکی به شما ارائه می شود. ممکن است به خدمات پزشکی دیگری نیز نیاز داشته باشید. پرسنل بیمارستان فرم تریاژ را برای بیمار پر می کنند و توسط پزشک برای انجام معاینه به او محول می شود. دکتر از ویزیت بیمار خودداری کرد و گفت که نمی خواهد به بیمارستان برود! و اصرار دارد که سی تی اسکن باید انجام شود.

پس از تداوم بیمار، سرپرست بیمارستان به او اطلاع می دهد که به دلیل علائم موجود، بیمار باید برای بررسی بیشتر در بیمارستان موقت بستری شود. این استاندارد مراقبت است و بیماران ممکن است نیاز به نوار قلب، سونوگرافی یا ام آر آی داشته باشند. متأسفانه بیماران بسیار مقاوم هستند و برای سی تی اسکن به بیمارستان های دیگر مراجعه می کنند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی فارس با اشاره به اینکه طبق پروتکل های درمانی بیمارستانی، بیماران باید پس از پذیرش در بیمارستان مورد آزمایش قرار گیرند، گفت: برای ترخیص. با پیگیری آمار شب گذشته در بیمارستان نمازی شیراز نیز مشخص شد که در آن تاریخ ۲۶۶ بیمار برای «تریاژ» به بیمارستان نمازی مراجعه کردند و در این مدت ۱۸۵ سی‌تی اسکن برای بیماران در بخش‌های مختلف این بیمارستان انجام شد. همچنین در بیمارستان دکتر شهید. فقیهی با ارائه بیش از ۱۵۰ مراجعه در آن تاریخ، صدها سی تی اسکن برای مراجعین انجام داد.

بیمارستان هیچ محدودیتی برای انجام سی تی اسکن ندارد، سی تی اسکن سنگین و سبک در بیمارستان وجود ندارد، طبق پروتکل علمی، پزشک باید سی تی اسکن را سفارش دهد که توسط پزشک متخصص درخواست نمی شود.ساکن در بیمارستان . مهمان نواز بحث وزن در بیمارستان مطرح نشد، اما همکاران ما اصرار داشتند که قبل از انجام سی تی اسکن، پزشک معاینه شود و در صورت نیاز، همکارانم سی تی اسکن انجام دهند. علائم بیمار نشان می دهد که بیمار مشکوک به سکته مغزی است و نیاز به بستری شدن دارد.

شریفی در ادامه با بیان اینکه بیماران می توانند شکایات خود را به ۱۸۱۹ اعلام کنند یا از طریق ناظر بیمارستان بر مشکلات خود نظارت داشته باشند، ادامه داد: مجازی پرونده را به ۱۸۱۹ ارجاع داد و پرونده قانونی را ادامه داد.

«از نظر اخلاق پزشکی، انتشار عکس بیماران ممنوع است، همچنین انتشار عکس همکاران من غیر اخلاقی است.

انتهای پیام/