وضعیت ژنتیکی کلسترول بالا شایع تر اجتناب کرده اند آنچه در نظر گرفته


عکس خبر: بیماری ژنتیکی کلسترول بالا شایع تر از چیزی است که تصور می شودتوسط آلن موسی
خبرنگار HealthDay

دوشنبه، ۱۴ مارس ۲۰۱۶ (اطلاعات هلث دی) – تحقیقات جدید آرم می دهد کدام ممکن است دو برابر اصولاً اجتناب کرده اند آنچه قبلا تصور می شد، تخصص ژنتیکی برای تحمیل سطوح مضر کلسترول موجود است.

کلسترول بالای خانوادگی، چون آن است این مورد نامیده تبدیل می شود، خطر حمله قلبی اولین را از نزدیک افزایش می دهد. این بررسی آرم داد کدام ممکن است این بیماری اجتناب کرده اند هر ۲۵۰ شخص و زن آمریکایی منصفانه نفر را تحمل تاثیر مکان ها، ۹ منصفانه نفر اجتناب کرده اند هر ۵۰۰.

دکتر سارا دی فرانته، نویسنده این بررسی، استادیار اطفال در مدرسه پزشکی هاروارد، ذکر شد کدام ممکن است اعداد جدید آرم دهنده ضرر قله نیست. به عنوان جایگزین، او دلیل داد کدام ممکن است این مورد قبلا “به ابعاد کافی شناخته نشده بود.”

د فرانته ذکر شد برای افرادی که این بیماری احتمالاً کشنده دارند، “خیلی حیاتی است کدام ممکن است مراقبت های پیشگیرانه زودهنگام و مزمن انجام شود.”

نکته کلیدی برای شما ممکن است و پزشکتان درک و برتری بین کلسترول زیرین به همان اندازه نسبتاً بالا است کدام ممکن است در میانسالی رخ می‌دهد کدام ممکن است همراه خود سبک اقامت کمتر مفهوم‌آل در کنار است و کلسترول فوق العاده بالایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند بدو تولد وجود داشته و باعث بالا قدم گذاشتن آن می‌شود. کلسترول برای چندین دهه.”

ممکن است سریع دادم اگر یکی اجتناب کرده اند بستگان ممکن است در گذشته از پنجاه سالگی دچار حمله قلبی هر دو درد کابینت سینه شده است، سایر {اعضای خانواده} را غربالگری کنید.

دی فرانته خاطرنشان کرد کدام ممکن است اقدامات پیشگیرانه برای ادغام کردن دارو و اصلاح سبک اقامت است. ما داروهای فوق العاده مؤثری برای کاهش کلسترول داریم و معتقدیم کدام ممکن است می‌توانند میزان بیماری‌های قلبی را به همان اندازه درجه {افرادی که} آن را ندارند کاهش دهند. [familial hypercholesterolemia] اگر به ابعاد کافی زود و همراه خود قوام خوشایند بلعیدن شود.»

او ذکر شد کدام ممکن است محافظت وزن مفید، نظارت بر آنچه می خورید و مدیریت فشار خون نیز حیاتی است. او دلیل داد کدام ممکن است انجام ندادن این کار ممکن است وضعیت ممکن است را جدی تر تدریجی.

دکتر گرگ فونارو، درک مرکز و عروق در دانشکده کالیفرنیا، l. a.، موافق است کدام ممکن است همراه خود وجود قابل توجه بودن خطرات، معامله با خوبی کنار هم قرار دادن است.

وی ذکر شد: با بیرون معامله با، پسرها تحت تأثیر کلسترول خونی فامیلی بیشتر اوقات در دهه ۴۰ به همان اندازه ۵۰ سالگی دچار حمله ها قلبی می شوند و خانمها تحت تأثیر کلسترول خونی خانوادگی بیشتر اوقات در دهه ۵۰ به همان اندازه ۶۰ سالگی دچار حمله ها قلبی می شوند.

فونارو افزود، پس اجتناب کرده اند اختراع، “فراوان اجتناب کرده اند معامله با های فوق العاده کارآمد موجود است کدام ممکن است ممکن است کلسترول LDL را کاهش داده و اجتناب کرده اند حمله ها قلبی و سکته مغزی در اشخاص حقیقی تحت تأثیر کلسترول خونی خانوادگی جلوگیری تدریجی.”

او ذکر شد کدام ممکن است اینها برای ادغام کردن استاتین ها، داروهایی کدام ممکن است توسل به کلسترول را مسدود می کنند و مهارکننده های جدید PCSK9 هستند. این داروها منصفانه هر دو {دو بار} در ماه تواند به شما کمک کند مدیریت درجه کلسترول تزریق می شوند.

نتایج این بررسی در شماره ۱۵ مارس چاپ شده شده است تلنگر.

دو فرانته ذکر شد: «تاکنون برآورد خوبی اجتناب کرده اند شیوع هیپرکلسترولمی خانوادگی در آمریکا نداشتیم. او ذکر شد کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند توضیحات آن انتخاب آمریکا است. او دلیل داد کدام ممکن است میزان مشکلات ژنتیکی بر مقدمه پیشینه نژادی/قومی خاص است، با این حال اصولاً تحقیق بر روی گروه‌های جمعیتی خاص هدفمند شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد کدام ممکن است امتحان شده حال برای اصلاح این ضرر است.

محققان داده‌های نزدیک به ۳۷۰۰۰ بزرگ شده آمریکایی را کدام ممکن است در نظرسنجی سراسری سلامت و مصرف شده در سال‌های ۱۹۹۹-۲۰۱۲ گزارش عنوان کرده بودند، ارزیابی کردند.

برای ایجاد میزان هایپرکلسترولمی خانوادگی، آن ها درجه کلسترول «خطرناک» (LDL) را کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند توضیحات تجمع پلاک در شریان هاست، بازرسی کردند. سپس آنها جستجو در شواهدی اجتناب کرده اند بیماری قلبی اولین، یادآور حمله قلبی هر دو سکته مغزی در سنین زیرین، در اشخاص حقیقی هر دو بستگان نزدیک آنها بودند. فاصله کاهش در گذشته اجتناب کرده اند ۵۵ برای پسرها و در گذشته اجتناب کرده اند ۶۰ برای خانمها بود.

همراه خود استفاده اجتناب کرده اند منصفانه مانکن آماری، کارکنان به این نتیجه رسیدند کدام ممکن است تقریباً ۸۳۴۵۰۰ آمریکایی به این بیماری ارثی مبتلا هستند.

خطر به طور فشرده ای بر مقدمه نژاد خاص است: حدود منصفانه در ۴۱۴ برای آمریکایی های مکزیکی. اجتناب کرده اند هر ۲۴۹ منصفانه نفر {در میان} سفیدپوستان؛ و اجتناب کرده اند هر ۲۱۱ منصفانه نفر {در میان} سیاه پوستان قرار دارد.

علاوه بر این به تذکر می‌رسد کدام ممکن است این خطرات براساس سن خاص است و اجتناب کرده اند منصفانه در ۱۵۵۷ بزرگ شده در دهه ۲۰ سالگی به ۱ نفر اجتناب کرده اند هر ۱۱۸ شخص و زن در ۶۰ سالگی رسیده است.

محققان دریافتند کدام ممکن است مشکلات وزنی نیز این خطر را افزایش می دهد.

تخمین جدید برای ادغام کردن انواع از حداکثر این بیماری و اسبابک ها احتمالاً زیر رادار است. د فرانته ذکر شد کدام ممکن است به {این دلیل است} کدام ممکن است حتی انواع نسبتاً خفیف آن “خطر فوق العاده بالاتری برای بیماری قلبی نابهنگام” دارند.

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۱۶ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


چگونه کلسترول را کاهش دهیم و مرکز شخصی را نجات دهیم؟
حاضر اسلاید را ببینید

دارایی ها

دارایی ها: سارا دی فرانته، MD، MA، بهداشت نهایی، استادیار، اطفال، مدرسه پزشکی هاروارد، و سرپرست کلینیک مرکز و عروق پیشگیری، بخش مرکز، بیمارستان کودکان بوستون بوستون. گرگ فونارو، MD، درک مرکز و عروق، دانشکده کالیفرنیا، l. a.. 15 مارس ۲۰۱۶، تلنگر