وضعیت شدید اپیدمی در مهاباد؛ دیشب چه گذشت | تهدید کردن شخصی با سلاح گرم؛ آیا کسی کشته یا مجروح شده است؟ | چندین خانه شخصی در آتش سوختبه گزارش همشهری آنلاین، پس از فراخوان رسانه های ضدانقلاب و انقلابیون برای اعتصاب در مغازه ها و بازارهای سراسر کشور، عده ای اراذل و اوباش در مهاباد سعی در تحریک احساسات مردم و ایجاد ناآرامی و آرامش در این شهر داشتند.

پروژه ضد انقلاب اخلال در شهر مهاباد در روزهای گذشته به اوج خود رسید و با حمله به منازل برخی از مردم به ویژه نیروهای امنیتی و ارتش، منازل آنها را غارت کرد و تداوم اغتشاش گران با آمدن به خیابان ها بر بی ثباتی افزود. .

راهزنان تا شب گذشته با حمله به اماکن عمومی، تخریب اموال مردم، بستن راه ها و تهدید مردم با اسلحه سعی در ایجاد رعب و وحشت در شهر داشتند و سپس آشوبگران وارد خانه های مردم شده و در شهر غوغایی به پا کردند. به طوری که سارقان خانه چند شهروند را نیز به آتش کشیدند.

پس از اعتراض مردم به این اقدامات در محله اصحاب سفید و پشت طب که در دو ماه گذشته محل سکونت اغتشاشگران و برخی گروه های تروریستی بوده است، با برهم زدن اوضاع برای همیشه متواری شده و در برخی از منازل این محل مخفی شده اند. حوزه..

نیروهای امنیتی شب گذشته در حالی که امنیت شهر مهاباد در حال انجام بود، وارد منطقه شدند و سرکردگان سارقان و برخی گروه های تروریستی را رصد، شناسایی و دستگیر کردند. در حال حاضر امنیت در مهاباد برقرار است و مردم و کسبه به فعالیت های روزمره خود مشغول هستند.

بر اساس اخبار دریافتی، اکثر عوامل و عوامل اغتشاشات طی چند روز اخیر دستگیر شده و در این عملیات جانی و زخمی نشده است.