وزیر ارتباطات از «رویداد هم افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱» بازدید کرد.به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر امروز با حضور جمعی در مصلی امام خمینی (ره). معاون و مدیر وزارت ارتباطات، از نمایشگاه «هریوا». هم افزایی مدیریت ایران، ۱۴۰۱.

وزیر ارتباطات در این بازدید دو ساعته از نزدیک با محصولات و دستاوردهای شرکت‌ها، موسسات و سرمایه‌گذاران حاضر در این مراسم آشنا شد و با خیل حاضرین در نمایشگاه گفت‌وگو کرد.

“رویداد هم افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱” به منظور تحقق مفهوم مدیریت دولتی و رعایت هدف تمرکززدایی دولت، توسط نهاد ریاست جمهوری و شبکه دستیاران برجسته ریاست جمهوری از روز یکشنبه ۱۱ مرداد ماه و به مدت سه روز آغاز می شود. در مصلی امام خمینی (ره) کار می کرد.

در این رویداد شرکت‌ها، گروه‌های خصوصی و مجموعه‌های دانش‌بنیان در قالب هزار غرفه میزبان مدیران کشور از سطح وزرا گرفته تا مدیران میانی، استانداران و استانداران بودند تا چالش‌های پیش رو را برطرف کنند. با ارائه مدل یا حل مسائل.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از “رویداد هم افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱” صادق عباسی شاهکوه رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بازدید کرد. حسن سالاریه، رئیس سازمان فضایی؛ محمود لیایی، مدیر کل شرکت ملی پست؛ مصطفی اشرف، مشاور و مدیرکل دفتر این وزارتخانه؛ سید محمد رضوی زاده، رئیس مرکز تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ علی اصغر انصاری، معاون برنامه ریزی و کنترل راهبردی رئیس جمهور؛ هادی اصلان زاده معاون توسعه سرمایه و مدیریت منابع طبیعی به نمایندگی از آنها حضور داشت.