وحیدی: پلیس فرصت بسیار خوبی برای ارتباط مردم با سامانه است – پایگاه خبری خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری آنا، احمد وحیدی وزیر کشور در پاسگاه انتظامی، امنیت و ترافیک روح الله ضمن ابراز همبستگی در سالگرد درگذشت معمار کبیر انقلاب، عزاداری کرد. و گفت: با وی همراه شد و از سوی دیگر، تشییع تاریخی وی در روز تشییع موجب احترام و سربلندی مردم کشورمان شد.

وزیر کشور با بیان اینکه هیچ یک از بستگان و یاران امام بزرگوار و مردم کشور به عشق ایشان باور نداشتند که چنین مرد بزرگی را از دست داده اند، تصریح کرد: بدون امام هرگز تصور انقلاب نمی کردیم. امام و دشمن.» به همین دلیل به دنبال حمله به انقلاب بود و در افکار مبهم خود به دنبال به زانو در آوردن انقلاب پس از رحلت امام بود.

وحیدی افزود: مردم ایران در کنار امام ایستادند چرا که جز خدا خواهی، خداپرستی، خردورزی، مجاهدت و مجاهدت چیز دیگری ندیدند و اکنون همه این صفات را در مقام معظم رهبری و رهبر خود می بینیم. ایام امام بزرگوار به دنبال آرمان است. «انقلاب پابرجاست و تا این آرمان ها ادامه دارد، مردم هم پایه و اساس هستند.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان خط ارتباطی مردم و نظام، مدافع شخصیت و آرمان های انقلاب اسلامی است و زمان بسیار خوبی برای گروه فرجه برای نشان دادن مهارت های انقلاب است. و سیستم.”

وزیر کشور همچنین ادامه داد: یکی از بزرگترین نیروها در این راستا «نیروی کامل انتظامی» است و از سوی دیگر تبریک و تشکر از عبادات منظم و همیشگی فرمانده معظم کل قوا. در همه حوزه ها “

وحیدی افزود: نیروی انتظامی با حضور ارزشمند خود توانست در جبهه های مختلف نیات دشمن را خنثی کند و از یک سو خدمات ارزنده ای به مردم پلیس ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه احداث کمپ های مختلف زیر نظر پلیس، امنیت و مرکز راهنمایی و رانندگی روح الله برای پیش بینی و پیشگیری امکان جلوگیری از حوادث احتمالی را فراهم کرده است، افزود: کشور جایی است که وجود دارد پلیس با پرچم. این مردان خردمند و خردمند بودند که نقشه های شیطانی دشمن را خنثی کردند.

وزیر کشور با استقبال از این دستور سراسری، تدبیر، درایت و تصمیم‌گیری را از دلایل در دستور کار قرار گرفتن مجموعه فراجا برای تامین بی‌ثباتی عنوان کرد.

وحیدی خاطرنشان کرد: تاکنون پلیس در کشف سلاح غیرمجاز بسیار خوب عمل کرده است که می تواند از بسیاری از موارد مرتبط جلوگیری کند.

وی در بخش‌های مختلف به تشریح مبارزه کنونی با دشمن از جمله تماس‌های غیرقانونی، کشتار، خرابکاری و فرهنگ‌سازی پرداخت و افزود: ما همیشه از طرق مختلف به دنبال خطر هستیم، دشمن و کاری از دستمان برنمی‌آید و در این زمینه‌ها. وظیفه پلیس روشن است.» و تا اینجای کار به خوبی کارش را انجام داده است.

وزیر کشور با بیان اینکه اکنون دشمن در صدد آسیب رساندن به کشور و آزار مردم و سوق دادن آنها به سمت اعتراضات است، گفت: جمهوری اسلامی ایران یک قدرت اقتصادی و اجتماعی محسوب می شود و از این رو دشمن به دنبال آسیب زدن به ما است. . .

وحیدی همچنین از اقدامات پلیس فتا، امنیت اقتصادی و تلاش ارزشمند پلیس در ایام عید نوروز و کاهش تلفات جانی در کشور تشکر کرد.