واکنش سردار نصیری به شایعه دستگیری او می خواهند به شکست او روغن بزنندبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، روزنامه نیویورک تایمز از بازداشت سردار نصیری به اتهام همکاری با سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی (موساد) در روزهای اخیر خبر داد و این خبر مورد توجه رسانه های معاند نیز قرار گرفت.

این اتهام در واقع شایعه ای است که در سال ۱۳۹۷ و پس از مراسم استعفای سردار نصیری در فرماندهی حفاظت سپاه از سوی رسانه های فارسی زبان علیه انقلابیون منتشر شد و در همین حال سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه آن را تکذیب کرد. این و تاکتیکی به کار برد که اغلب آشکار می شد که پس از تغییر و توسعه ارتش، دشمن آن را بالا می برد.

سردار سرتیپ دوم علی نصیری که در آن زمان به دلیل نقشش در حوزه امنیتی مشغول بررسی این شایعات بود، به انتشار غیرکارشناسی این شایعه که پس از تغییرات اخیر توسط سپاه و پس از ۳ سال دوباره احیا شد، پاسخ داد. آن را یکی از مهمترین ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی با توجه به شکست های پی در پی رژیم و صهیونیسم در جمهوری اسلامی دانست و گفت: «این گونه اقدامات» دشمن زخم خورده انقلاب قصد دارد مردم را ناامید کند. سپاه انقلاب اسلامی و عملیات موفقیت آمیز آن سازماندهی مردم و مسح شکست های آنان انجام می شود.

سردار نصیری با تاکید بر اینکه اینجانب از سربازان استان و پاسدار انقلاب اسلامی هستم گفت: خداوند متعال را شاکرم که انقلاب اسلامی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عمرم را در دفاع مقدس و سنگرها سپری کرد، اسلامی و امیدوارم باشد. ختم به این جامه مقدس برای من است