واکسن آنفولانزا برای طیف گسترده ای از در ورود به {در این} فصل صحیح نیست


تصویر خبر: واکسن آنفولانزا برای انواع در گردش در این فصل مناسب نیست

جمعه، ۱۱ مارس ۲۰۲۲ (اطلاعات هلث دی)

گزارش جدید مقامات آرم می دهد واکسن آنفولانزای این فصل عملاً هیچ محافظتی به سمت عفونت حاضر نمی دهد.

در حالی کدام ممکن است این واکسن جدید تنها خطر ابتلا به حداقل یک مورد خفیف آنفولانزا را به همان اندازه ۱۶ نسبت کاهش می‌دهد، آژانس ردیابی کرده است کدام ممکن است واکسن‌های آنفولانزا معمولاً خطر ابتلا به بیماری را بین ۴۰ به همان اندازه ۶۰ نسبت کاهش می‌دهند.

همراه خود این جاری، طبق بررسی وسط مدیریت و پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌های آمریکا، این واکسن باید به سمت بیماری‌های شدیدتر دفاع کردن تنبل.

با این حال این یافته‌ها نشان می دهد که واکسن آنفولانزا «اساساً بی‌تأثیر {بوده است}». ویلیام شافنر، متخصص بیماری های عفونی در وسط پزشکی دانشکده واندربیلت در نشویل، تن، ذکر شد: اطلاعات NBC.

بررسی CDC، کدام ممکن است برای ادغام کردن داده‌های بیش اجتناب کرده اند ۳۶۰۰ آمریکایی در هفت ایالت بود، تحقیقات چاپ شده شده در اوایل فصل آنفولانزا را تایید کرد کدام ممکن است نوع غالب آن H3N2 است، کدام ممکن است دفاع کردن به سمت آن به طور قابل توجهی مشکل برانگیز است، از احتمال دارد جهش فوری‌تر اجتناب کرده اند سایر طیف گسترده ای از آنفولانزا دارد و بیشتر اوقات نتیجه می‌دهد. به مشاوره متخصصان، در انواع بیشتری اجتناب کرده اند مبتلایان بستری و از دست دادن زندگی و میر تا حد زیادی شده است.

در اکتبر و نوامبر ۲۰۲۱، CDC شیوع آنفولانزا را در دانشکده میشیگان بازرسی کرد و متوجه شد کدام ممکن است واکسن دفاع کردن زیادی حاضر نمی دهد.

علیرغم درجه دفاع کردن دارویی این واکسن، این فصل آنفولانزا دومین فصل متوالی است کدام ممکن است انواع اشیا عمومی کم را آرم می دهد. شافنر هدایت کرد کدام ممکن است این ممکن است به طور فزاینده به این انگیزه باشد کدام ممکن است افزایش نوع Omicron در دسامبر و ژانویه باعث شد مردمان ماسک بپوشند و فضا اجتماعی را رعایت کنند و به دلیل اجتناب کرده اند افزایش آنفولانزا جلوگیری کنند.

وی افزود کدام ممکن است فینال بررسی CDC خواستن به واکسن های بیشتر آنفولانزا را آرم می دهد از “آنفولانزا اجتناب کرده اند بین نمی رود… سال بلند مدت و سال بعد و سال بعد اجتناب کرده اند آن یک بار دیگر بازخواهد گشت.”

۹ تنها این، حتی خوب فصل خفیف آنفولانزا ممکن است کشنده باشد: CDC تخمین زده است کدام ممکن است در کل فصل آنفولانزای ۲۰۱۹-۲۰۲۰، حدود ۲۲۰۰۰ نفر در ملت جان شخصی را اجتناب کرده اند کف دست دادند و ۴۰۰۰۰۰ نفر در بیمارستان بستری شدند.

متعدد اجتناب کرده اند سازندگان واکسن اجتناب کرده اند جمله فایزر و مدرنا در جاری امتحان شده برای بهبود واکسن آنفولانزا همراه خود استفاده اجتناب کرده اند فناوری mRNA هستند، شبیه به رویکردی کدام ممکن است برای مونتاژ برخی اجتناب کرده اند واکسن‌های کووید-۱۹ استفاده می‌شود. با این حال این واکسن ها احتمالا به همان اندازه اواخر سال ۲۰۲۳ کنار هم قرار دادن نخواهند شد. اطلاعات NBC گزارش شده است.

داده ها تا حد زیادی

برای داده ها تا حد زیادی با توجه به آنفولانزا به امکانات مدیریت و پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های آمریکا مراجعه کنید.

تأمین: گزارش هفتگی مسائل و از دست دادن زندگی و میر، ۱۱ مارس ۲۰۲۲; اطلاعات NBC

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
حاضر اسلاید


چگونه اجتناب کرده اند شر خلاص شویم: معامله با های خالص
به حاضر اسلاید مراجعه کنید


رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/