رفتن به نوشته‌ها

وانیل فرووی خانگی! – لورا لی متعادل


 • 1 فنجان بادام زمینی خام
 • 1 فنجان ماست یونانی بدون لاکتوز FAGE BestSelf
 • 1 فنجان شیر بادام شیرین نشده
 • 2 قاشق های بزرگ روغن آووکادو
 • 3/4 فنجان شربت افرا
 • 2 قاشق های کوچک عصاره وانیل
 • نیشگون نمک دریا

دستورالعمل بستنی ساز:

 1. حداقل 24 ساعت زمان دهید تا جعبه بستنی ساز را فریز کنید. بادام زمینی ها را در یک کاسه در یک منطقه سایه دار روی میز قرار دهید. آب فیلتر شده را با دمای اتاق بپوشانید و به مدت 8 ساعت یا یک شب بخیسانید.
 2. روی یک قالب استاندارد (با ابعاد 8 * 4 * 3) با کاغذ روغنی نچسب قرار دهید. توصیه می کنم با گیره های چسباننده کناره ها را بگیرید. اطمینان حاصل کنید که در فریزر جایی برای قالب نان وجود دارد.
 3. بادام زمینی ها را آبکش کرده و آبکشی کنید. در یک مخلوط کن ، تمام مواد ماست یخ زده را مخلوط کرده و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود.
 4. داخل بستنی ساز بریزید و طبق بسته بندی تکان دهید. این کار برای من حدود 25 دقیقه طول می کشد. این مخلوط باید شبیه ماست نرم یخ زده باشد. ماست یخ زده را در یک قالب نان بکشید ، روی آن را با پلاستیک بپوشانید و 8 ساعت قبل از خوردن در فریزر قرار دهید. پیشنهاد می کنم بستنی را قبل از شستن 15 دقیقه یا بیشتر بگذارید. باقی مانده ها تا یک ماه در فریزر محکم بسته می شوند.

بدون دستور سوزاندن:

 1. یک ظرف پخت 11 8 8 2 2 (یا اندازه مشابه) را با کاغذ روغنی نچسب بچسبانید و حداقل به مدت 8 ساعت ، تا یک شب ، فریز کنید. من برای فشار دادن کناره ها از گیره های اتصال دهنده استفاده می کنم.
 2. بادام زمینی ها را در یک کاسه در یک منطقه سایه دار روی میز قرار دهید. آن را با آب فیلتر شده در دمای اتاق بپوشانید و به مدت 8 ساعت یا یک شب بخیسانید.
 3. بادام زمینی ها را آبکش کرده و آبکشی کنید. تمام مواد ماست یخ زده را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود. در یک ظرف پخت سرد بریزید و به مدت 30 دقیقه بدون درب منجمد کنید.
 4. از مخلوط کن دستی برای مخلوط کردن مخلوط به مدت 5 دقیقه استفاده کنید. این روند را فریز کنید و هر 30 دقیقه ، 6 بار دیگر (بله ، بیش از سه ساعت!) تکرار کنید.
 5. خوب بپوشانید و قبل از لذت بردن ، 8 ساعت دیگر فریز کنید. پیشنهاد می کنم بستنی را قبل از شستن به مدت 15 دقیقه بگذارید. باقی مانده تا یک ماه در فریزر محکم بسته می شود.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *