والدین نوجوان ترنس از تگزاس شکایت می کنند تا تحقیقات را متوقف کنند


۱ مارس ۲۰۲۲

والدین یک نوجوان تراجنسیتی در تگزاس شکایتی را تنظیم کردند تا آژانس های ایالتی را از تحقیق در مورد گزارش های رویه های انتقال جنسیت در مورد کودکان به عنوان موارد سوء استفاده احتمالی از کودکان بازدارند.

والدین به نام های جان و جین دو و فرزندشان به نام مری دو، در شکایت می گویند که بحث و جدل از سوی خدمات حفاظت از کودکان ایالتی به محل سکونت آنها در فوریه به راه افتاد. ۲۵ و به دنبال مجوز برای دسترسی به سوابق پزشکی مری. خانواده گفتند قبول نکردند.

در این شکایت آمده است که بازپرس گفت تنها یک اتهام علیه والدین وجود دارد و آن اینکه دختر ترنس آنها ممکن است تحت مراقبت های بهداشتی تایید کننده جنسیت قرار گرفته باشد و از مرد به زن تبدیل شده باشد.

ما برای سلامتی و سلامتی مریم و خانواده خود وحشت داریم. مری دو در این شکایت گفت که دولت و آژانسی که برای آن کار می کنم به من خیانت شده است. او کارمند دپارتمان خدمات حفاظت خانواده تگزاس است که اکنون در مرخصی با حقوق است.

در این شکایت آمده است: «اقدامات آنها (متهمانان) باعث ایجاد وحشت و اضطراب در بین جوانان تراجنسیتی و خانواده‌هایشان در سراسر ایالت لون استار شد و جوانان ترنس‌جنسیتی و خانواده‌هایشان را به دلیل تبعیض و آزار و اذیت متمایز کردند.

شکایت Does، که در دادگاه منطقه تراویس در آستین ثبت شده است، به دنبال صدور دستوری برای جلوگیری از اقدام آژانس های ایالتی در مورد دولت است. دستور گرگ ابوت برای بررسی گزارش‌های رویه‌های «تأیید جنسیت». Does می گوید دستور ابوت ناقض قانون اساسی ایالت و حقوق جوانان تراجنسیتی است.

مگان مونی، روانشناس هیوستون که با افراد ترنس کار می کند، نیز شاکی است. ابوت، جیمی آلن، کمیسر DFPS تگزاس، و خود دپارتمان متهم هستند. دولت ایالتی پاسخی نداد مجله نیویورک تایمز برای یک داستان در مورد شکایت

هفته گذشته، ابوت نامه ای به DFPS ارسال کرد و به آن دستور داد تا “بررسی فوری و کامل هر گونه موارد گزارش شده از این رویه های سوء استفاده آمیز در ایالت تگزاس را انجام دهد.” در این نامه آمده است که درمان‌های غیرقانونی «تغییر جنسی» شامل جراحی‌های تغییر انتصاب، برداشتن قسمت‌های بدن، و تجویز داروهای مسدودکننده بلوغ یا دوزهای فوق فیزیولوژیک تستوسترون یا استروژن است. سوپرافیزیولوژیک به معنای بزرگتر از چیزی است که به طور طبیعی به نظر می رسد.

ابوت گفت که او در پاسخ به نظر اخیر کن پکستون، دادستان کل تگزاس، مبنی بر اینکه «تعدادی از رویه‌های به اصطلاح «تغییر جنسیت» طبق قوانین موجود تگزاس، کودک آزاری است، عمل می‌کند. در دستور ابوت آمده است افرادی که موظف قانونی به گزارش کودک آزاری هستند، از جمله پزشکان، پرستاران و معلمان قابل پیگرد قانونی هستند.

زمان توجه داشته باشید که نظر پکستون و دستور ابوت درست قبل از انتخابات مقدماتی تگزاس در ۱ مارس صادر شد و هر سیاستمداری با مخالفان راست افراطی روبرو است. زمان گفت که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در تگزاس و لامبدا لگال برای این خانواده شکایت کرده اند.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/