هواداران منچسترسیتی روی درخشش هلند حساب می کنند – کمپ خبر خوب


هلند چند گل برای منچسترسیتی خواهد زد؟ گواردیولا اهمیتی نمی دهد، اما انتظارات ستاره نروژی خیلی زیاد است.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سرمربی منچسترسیتی از پیش بینی تعداد گل های ستاره نروژی در این فصل تیمش خودداری کرد.

پپ گواردیولا اصرار دارد که مهم نیست ارلینگ هالند در این فصل چند گل برای منچسترسیتی به ثمر برساند. این مرد هلندی اولین بازی خود در لیگ برتر را در این یکشنبه مقابل وستهام انجام خواهد داد و انتظارات پس از انتقال تابستانی ۵۱ میلیون پوندی او از دورتموند بالا است.

ستاره نروژی در مدت حضور خود در آلمان در ۸۹ بازی ۸۶ گل به ثمر رساند و ۲۳ پاس گل نیز به ثبت رساند.

با این حال، پس از نمایش ناامیدکننده هفته گذشته مقابل لیورپول، او برای ترک منچسترسیتی تحت فشار است.

گواردیولا در نشست خبری پیش از بازی خود درباره امتیاز هلند گفت: نمی دانم او چند گل زده و برایم مهم نیست. حتی او همان کاری را می کند که در جوانی انجام می داد. ما برای ارلینگ برنده یا نخواهیم شد، باید خودمان باشیم. این اولین بار در پنج ماه گذشته بود که از نظر بدنی واقعاً بزرگ بود، شاید برای پرورش او به زمان بیشتری نیاز داشت.

روی کاغذ، بازی افتتاحیه منچسترسیتی در لیگ برتر آسان است و باید به هلند فرصت کافی برای گلزنی بدهد. پس از سفر به وستهام و میزبانی از بورنموث که به تازگی ارتقا یافته، به سنت جیمز پارک می روند تا به مصاف نیوکاسل بروند. مرحله بعدی بازی خیریه مقابل بارسلونا در نیوکمپ است. بازی های برگشت لیگ برتر در خانه با کریستال پالاس و ناتینگهام فارست کمی بعد دنبال می شود.

انتهای پیام/۴۰۴۸/