همشهری آنلاین – عکس های جدیدی از ناو جنگی شهید سلیمانی منتشر شدناو جنگی شهید سلیمانی دارای بدنه رادارگریز با سطح مقطع راداری بسیار کم است که با توجه به طراحی آن امکان جهت یابی و انجام وظایف مختلف در آب های دور را فراهم می کند.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سپاه نیوز، نیروی دریایی سپاه در مراسمی با حضور سرلشکر باقری تجهیزات ویژه پدافندی ( شناور) اضافه کرد.

نهمین مراسم الحاق به تجهیزات ویژه دفاعی و امنیتی (تجهیزات شناور) نیروی دریایی سپاه با حضور سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل ارتش، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، امیر دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه، مهدی دوستی استاندار هرمزگان، نماینده، امام جمعه و امام جماعت بندرعباس و جمعی از سربازان و مسئولان کشوری در بندرعباس برگزار شد.

در این مراسم ناو جنگی شهید سلیمانی، قایق تندرو شهید روحی و قایق تندرو به تجهیزات نیروی دریایی سپاه افزوده شد.توانمند شهید دارا.

ناو جنگی شهید سلیمانی دارای بدنه رادارگریز با سطح مقطع راداری بسیار کم است که با توجه به طراحی آن امکان جهت یابی و انجام وظایف مختلف در آب های دور را فراهم می کند.

این کشتی در مقایسه با کشتی های هم اندازه از قدرت مانور بالاتر و شعاع گردش کمتری برخوردار است که برای اجرای تاکتیک های تهاجمی و تدافعی بسیار مهم و مهم تلقی می شود.

جزئیات فنی شناور شهید سلیمانی; سرلشکر باقری توضیح داد