همشهری آنلاین – عکس | او و همسرش به محض اتمام دبیرستان شروع به زندگی در یک ساختمان اتوبوس کردند


تصور کنید به دنیای ارل گری منتقل شده اید.

به جای اینکه در ابتدای زندگی مسیر سخت و دشواری را طی کنید، از طریق وام های سنگین و رهن، تصور کنید که زندگی زناشویی خود را با داشتن خانه ای خوب می گذرانید، چهره و اندکی که ساخته اید و هر کجا که می توانید انجام دهید، شروع کنید. یک زوج جوان در جنوب کالیفرنیا وقت خود را برای تبدیل یک اتوبوس قدیمی به خانه رویایی خود تلف نکردند.

تیت و بن یکی از بسیاری از زوج هایی هستند که زندگی خود را در اتوبوس متحول شده در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. با این حال، زوج های جوان یکی از مواردی هستند که آنها را متمایز می کند. این زوج در سال ۲۰۲۰، زمانی که هنوز در دبیرستان بودند، فرآیند تبدیل اتوبوس به خانه و تلفن همراه زیبا را به پایان رساندند.

آنها یک اتوبوس مدرسه توماس ۴۰ فوتی را به قیمت ۵۰۰۰ دلار خریدند و تعمیر آن فقط چند ماه طول کشید و تعمیر و تغییر آن به عنوان یک خانه متحرک حدود ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار هزینه داشت. تیت از «پدر صاحبش» کمک گرفت تا یک بازسازی اساسی انجام دهد، که به زوج اجازه داد یک سال بعد ازدواج کنند و به سرعت به خانه جدیدی نقل مکان کنند.

عکس |  او و همسرش با اتوبوس شروع به زندگی کردند.آنها بعد از دبیرستان یک تلفن همراه ساختند.جذاب ترین اتوبوس های دنیا را ببینید.

نکته دیگری که اتوبوس اولا را از دیگر کمپینگ ها متمایز می کند این است که طراحی بسیار شیک و با فضایی جوان پسند است و به دلیل سفید بودن نمای بیرونی بلافاصله جلب توجه می کند. فضای داخلی گرم با رنگ های خنثی از زبان طراحی خارج از اتوبوس محافظت می کند و از ۳۲۰ متر مربع (۲۹.۷ متر مربع) داخل اتوبوس بهره می برد. پرده های سفید کاملاً پنجره های این اتوبوس ساده را پر کرده و نور طبیعی زیادی را به داخل منتقل می کند.

عکس |  او و همسرش با اتوبوس شروع به زندگی کردند.آنها بعد از دبیرستان یک تلفن همراه ساختند.جذاب ترین اتوبوس های دنیا را ببینید.

پس از سوار شدن به اتوبوس اولا، آشپزخانه / اتاق نشیمن با یک مبل زیبا در مرکز از شما استقبال می کند. اگرچه اندازه کوچکی دارد، اما آشپزخانه به خوبی مجهز است و دارای یک “بار صبحانه” شیک است که برای قهوه صبح عالی است. اتاق خواب پشت اتوبوس است و اگرچه بزرگ نیست اما راحت و شیک به نظر می رسد. راه حل های مختلفی برای فضای ذخیره سازی وجود دارد، از جمله یک کابینت کشویی کوچک در ورودی.

اولا هوم مزرعه ای در جنوب کالیفرنیا است که بن و تیت می توانند به خانواده و ساحل نزدیک شوند، اگرچه قصد دارند با اتوبوس اولا سفرهای زیادی داشته باشند. مهم نیست در آینده چه اتفاقی می افتد، قبل از هر چیز همیشه برای آنها خواهد بود، نه تنها خانه اول آنها، بلکه آینده فرزند اول آنها مکان ویژه ای است. این یک زندگی جدید خوب برای اتوبوس ها از سال ۱۹۹۲ بوده است.