هلال احمر چهره انسانی ایران را به جهانیان نشان داد – خبر خوب


پیرحسین کولیوند در دیدار با علی محمد زنگنه استاندار گلستان و مجمع نمایندگان استان گلستان افزود: مسائل هلال احمر، مجلس و استاندار مشترک است و باید همه دست به دست هم بدهیم. بیایید برای حل مشکل قدم برداریم. مشکل. هلال احمر با تمام توان در میدان حضور دارد و برای افزایش سرمایه اجتماعی تلاش می کند که در این امر نیز موفق بوده است. این موفقیت با تلاش همه کارکنان هلال احمر، شورای عالی و حمایت دولت میسر شد.

وی افزود: در این راستا صلیب سرخ موفق به کسب بالاترین نشان بین المللی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران شد. در سفر به ژنو اتفاق خوبی افتاد و برای اولین بار رئیس کمیته ملی صلیب سرخ و طلای سرخ از سوی هلال احمر ایران منصوب شد. امروز هلال احمر در تلاش است تا چهره واقعی ایران را به جهانیان نشان دهد و همین باعث درخشش نام جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین المللی شده است. شکی نیست که هلال احمر چهره انسانی جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان منعکس کرده و در این زمینه به فعالیت خود ادامه می دهد.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: علاوه بر پذیرش پیشنهاد ایران به ژنو، دو کرسی برای هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شده است. اتفاق مهم دیگری که در ژنو روی آن کار کردیم، تبیین تاثیر منفی تحریم ها بر کشور بود و تصمیم گرفتیم که این تاثیر منفی و این سرکوب را به پیشنهاد ایران مستند کنیم و غیریهودیان نیز آن را پذیرفتند.

وی افزود: در جریان سفر وی به ژنو، با ۱۲ جامعه ملی دیگر به توافق رسیدیم و با آنها توافقنامه امضا کردیم. این قراردادها به استفاده از توانایی های سایر کشورها کمک می کند. امروز مقامات بین المللی اذعان کردند که هلال احمر ایران یکی از پنج جمعیت برتر جهان را دارد. هلال احمر ایران در بخش پناهجویان نیز بسیار فعال بوده و نقش مهمی در زلزله اخیر در افغانستان برای کاهش آلام انسانی داشته است.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: هلال احمر با مشکلات مالی زیادی مواجه است اما تلاش می کند در استان گلستان پوشش کامل کمکی داشته باشد و از تمام توان خود در این زمینه استفاده کند. هلال احمر از نظر ستادی با محدودیت هایی مواجه است و هلال احمر باید در این زمینه حمایت شود.

علی محمد زنگنه استاندار گلستان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات ماه های اخیر انجمن طلای سرخ گفت: وظیفه انجمن طلای سرخ برگرفته از دین مبین اسلام است و خود کولیوند توانسته هلال احمر را بر این اساس بسازد. در مقیاس وسیع در تلاش های جهادی خود. نمونه ای از تلاش های او.

وی افزود: استانداری در نزدیکی هلال احمر است تا به استان کمک های آموزشی، آموزشی و درمانی ارائه کند. استان گلستان دارای قابلیت های متعددی است که با افزایش یکپارچگی بین سیستمی می توان آن ها را در اپلیکیشن اعمال کرد. برای دستیابی به موفقیت بیشتر در همکاری، باید از ایده ها حمایت کرد.

استاندار گلستان با بیان خطر قریب الوقوع استان گلستان گفت: از هم اکنون آلودگی رودخانه های استان گلستان ضروری است زیرا در آینده می تواند منجر به سیلاب های شدیدتر شود. همین الان باید با پیشگیری جلو برویم تا دیگر هزینه ای برای کشور نباشد.

در این نشست نمایندگان استان گلستان در پرسشنامه اسلامی که از زحمات پیرحسین کولیوند در ماه های اخیر تقدیر کردند، کسب جایزه هانری دیویسون را افتخاری برای هلال احمر دانستند و از فعالیت بیشتر هلال احمر خبر دادند. در چند ماه گذشته

این نمایندگان با تاکید بر اینکه استان گلستان یک استان حادثه خیز است و لازم است آمادگی لازم این استان در مقابله با بلایای طبیعی را حفظ کرد، تاکید کرد: سیل، آتش سوزی، رانش زمین و زلزله از بزرگترین بلایای استان گلستان است. . برای این کار باید هدایا و وسایل لازم کنار گذاشته شود. طرح توسعه کشور در دستور کار مجلس قرار دارد و نمایندگان مجلس از هلال احمر در منطقه حمایت خواهند کرد. استان گلستان دارای قابلیت های فراوانی است و می توان با استفاده از زیرساخت های موجود در استان گلستان به توسعه طرح های امدادی و آموزشی سرعت بخشید.

همچنین نمایندگان استان گلستان در پرسشنامه اسلامی که مدعی بودند کولیوند اعتماد و اطمینان از دست رفته به هلال احمر را بازگردانده و توانسته مهارت خود را در این نهاد بازیابی کند، بر لزوم برگزاری همایش های بیانی تاکید کردند. از ایثار و فداکاری با ساکنان هلال احمر در ماه های اخیر آشنا شوید.