هشدار مهم رئیس هیئت دولت در مورد بازار مسکنبه گزارش همشهری آنلاین، آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور از تدبیر مقام معظم رهبری در قدردانی از اعضای دولت برای رسیدگی ویژه به حادثه دیدگان حادثه ریزش ساختمان در آبادان و لزوم رعایت جدی توصیه های مقام معظم رهبری قدردانی کرد. انقلاب در ایشان بر سخنرانی خود در ۱۴ خرداد در حرم امام راحل تاکید کرد.

وی دفاع از هویت انقلابی را یکی از توصیه های رهبر معظم انقلاب در این سخنان برشمرد و گفت: دولت در درجه اول خود را مسئول فرامین مقام معظم رهبری می داند و به طور کامل عمل به رسالت ایشان را دنبال می کند. .

یکی از شروط اجرای دستورات رهبری، انجام وظایف در زمان مناسب است و رئیس جمهور گفت: هر کاری در زمان مناسب انجام شود به نتیجه مطلوب و تأخیر می رسد، انجام وظیفه شرم آور و شرم آور است. چیزی مخرب.”

وی در پاسخ به ابلاغ قانون «جهش تولید دانش بنیان» در روزهای اخیر اشاره و بر لزوم اجرای کامل این قانون تاکید کرد و گفت: واقعاً تولید به ویژه محصولات دانش بنیان افزایش یافته است. در کشور.

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به فصل تابستان و مهلت جابجایی ها بر لزوم نظارت وزارت راه و شهرسازی بر بازار خانه تاکید کرد و گفت: دولت اجازه ندهد دستفروشان بازار املاک را تامین کنند. هرج و مرج و نگرانی مردم.

همچنین گلایه‌هایی از رئیس‌جمهور مبنی بر عدم رعایت قانون رفاه خانواده و جوانان بانک‌های عامل وجود داشت: پس از ابلاغ دستورالعمل‌ها باید اعمال شود تا مردم نسبت به آن بی‌اعتماد و دلسرد نشوند. بانک ..

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود بر حذف اقدامات غیر ضروری از دستگاه تاکید کرد.