هزینه خرید خانه ۷۰ متری در جنوب تهران چقدر است؟ | جدول قیمت


به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اقتصاد آنلاین، اگر به دنبال خرید واحدهای ارزان قیمت در تهران هستید، جنوب تهران یکی از مناطق پیشنهادی است زیرا می توانید با بودجه محدود گزینه های متنوعی داشته باشید. در این گزارش به تحلیل واحدهای ۷۰ متری این منطقه پرداخته ایم تا شما را در خرید یا سرمایه گذاری بهتر راهنمایی کنیم.

برای خرید آپارتمان نوساز در شوش با متراژ ۷۰ متر و ۲ خواب به سرمایه ای معادل ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیاز دارید. اگر خواهان واحد ارزان تری هستید می توانید یک خانه ۵ ساله با متراژ ۶۷ متر و یک اتاق خواب با همان قیمت ۱.۲۷۰ میلیون تومان خریداری کنید.

خانه ۷۰ متری در منیریه اگر ۳ سال ساخته شده باشد و ۲ خوابه باشد ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

برای خرید یک آپارتمان ۷۰ متری در مجیدیه که ۵ سال ساخت و دارای ۲ خواب است به بودجه ای بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۹ میلیون تومان نیاز دارید. همچنین می توانید یک واحد ۱۶ ساله در همین منطقه به متراژ ۶۷ متر و ۲ خواب با قیمت ۲ میلیارد و ۵۶۳ میلیون تومان خریداری کنید.

ساختمانی در نازی آباد با متراژ ۶۸ متر و ۲ خواب که ۱۱ سال پیش این سازه ساخته شد، در روزهای اخیر یک میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان هزینه داشته است.

برای خرید آپارتمان ۲۱ ساله جوادیه به متراژ ۶۷ متر و ۱ خوابه باید معادل ۱ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان بپردازید.

آپارتمان ۱۲ ساله مولوی با ارتفاع ۶۸ متر و ۲ خواب یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان قیمت دارد.

توجه داشته باشید که این ارقام بر اساس میزان فروش املاک در شهر تهران است و به طور دقیق قیمت املاک در این مناطق را منعکس نمی کند. قیمت املاک در هر منطقه با توجه به قدمت ساختمان، زیربنا، کوچه ها و خیابان ها، وضعیت مالک و فروشنده و … متفاوت خواهد بود.

هزینه خرید خانه 70 متری در جنوب تهران چقدر است؟  |  جدول قیمت