رفتن به نوشته‌ها

هر ویزیت بیمار یک آزمایش کتاب باز است


من به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، ارزش نمایش نمودارها روی دیوار و نگه داشتن سایر منابع را در دست دارم که مرا به یاد روش ها و برنامه های موفق مکمل های استاندارد فرآیند استاندارد ، از جمله زمان استفاده از آنها می اندازد.

آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید همه چیزهای مهمی را که در این سالها آموخته اید به خاطر بسپارید؟ میدونم دارم! به عنوان مثال ، من تصور می کنم که حداقل برخی از تمرین کنندهانی که در سمینارهای من شرکت می کنند باید از خود بپرسند که ممکن است با آمدن دوشنبه چه چیزی را فراموش کرده باشند. فقط صدای آنها را می شنوم:من به خاطر دارم که دکتر کبل در مورد چگونگی بررسی دریچه ایلئوسکال و اصلاح هر گونه مشکلی صحبت می کرد ، اما نمی توانم به خاطر بیاورم که مکمل های جراحی استاندارد چه کمکی به من کردند!

به همین دلیل است که من – با کمک برخی از افراد بسیار با استعداد – خلق کرده ام برگه تقلب در داخل کشور و MRA. راهنمای نقاط سریعبه استفاده آسان ، دسترسی آسان و پیاده سازی آسان هنگام کار با بیمار ، این راهنماهای ارزان قیمت در اتاق های درمان برای همه ارائه دهندگانی که تلاش می کنند در کمک به بیماران خود کارآمدتر باشند ضروری است.

این دو منبع اساسی چگونه می توانند برای هر عملی مفید واقع شوند:

  • این راهنماها را در هر اتاق درمانی در دست داشته باشید تا دیگر نیازی به جستجوی اطلاعات مورد نیاز از اتاقی به اتاق دیگر نداشته باشید.
  • آنقدر کوچک است که اگر فضای دیوار زیاد است به راحتی روی قفسه ذخیره می شود.
  • مناسب برای سفر.
  • در مواقعی که به آن نیاز دارید ، آنچه را که نیاز دارید سریع بیابید.

در حقیقت ، با داشتن اطلاعات بسیار حیاتی در دستان شما ، دیگر نیازی نیست نگران جزئیات کوچک باشید. برای روز تولد مادر ، شماره تلفن دوست دخترتان ، یا هر عکس از آخرین بازی یا بازی گلف خود ، فضای حافظه ارزشمندی بگذارید.

این ایمیل را از متخصص تغذیه ام ، پیج کلی ، MSACN ، CNS دریافت کردم:

من از دکتر کابل استفاده می کنم ورق تقلب ICV و بیشترین برچسب مرجع MRA در عمل من. پوستر MRA به طور برجسته ای روی میز من در بالای منطقه درمانی من آویزان است ، و من از زمان ادامه تحصیل در کلاس های دکتر K. یادداشت های اضافی را اضافه کرده ام. اخیراً مریضی داشتم که سه سال بود او را ندیده بودم ، و نمی توانستم تشخیص دهم علت یبوست ، نفخ ، و عدم توانایی خوردن زیاد بدون فلاش بک من نمی دانستم چه اتفاقی می افتد ، اما او با لمس دریچه ایلئوسکال درد می کرد. من محصولات پیشنهادی این راهنما را دنبال کردم و جویدن کلروفیل بلافاصله درد را کاهش داد. او روز بعد با من تماس گرفت و گفت: “از شما برای انجام این کار متشکرم ، ما بسیار خوش شانس هستیم که شما را در این جامعه داریم.” او هنوز احساس راحتی می کند و دوباره شروع به احساس خود می کند. فقط داشتن این یک نگهدارنده واضح در ناحیه درمانی من مرا به یاد نکاتی می اندازد که وقتی کاملاً مطمئن نیستم که در مورد بیمارم چه می گذرد ، باید به خاطر بسپارم. در ابتدای تمرین ، از استفاده از ورق های تقلب برای جستجوی اطلاعات خجالت می کشیدم ، اما متوجه شدم بیماران من درک می کنند که من شفاف هستم و درک می کنم که نمی توانم همه چیز را بدانم/به خاطر بسپارم. این ابزارها از دکتر K منبع ارزشمندی در مطب من هستند. “

دریافت ایمیل از ارائه دهندگان در مورد نحوه بهبود این محصولات برای درمان بیماران بسیار سرگرم کننده است. مطمئنم نگهش دارم برگه تقلب در داخل کشور و MRA. راهنمای نقاط سریع شما در دفتر خود نیز همین کار را برای تمرین خود انجام خواهید داد.

تصویر از طریق iStock/jacoblund (اصلی).

دکتر لوول کابل

دکتر کپل در سال 1983 دکترای خود را در رشته کایروپراکتیک از کالج لوگان کایروپراکتیک دریافت کرد ، پس از اخذ مدرک کاردانی علوم از کالج محلی جنوب غربی میشیگان. وی در سال 1999 ، پس از تحصیل مستقیم در موسس برنامه ، دکتر اسکات واکر ، مدرک فناوری عصبی-احساسی را دریافت کرد. او انواع مختلفی از آموزش ها را از جمله داروهای گیاهی ، توانبخشی ستون فقرات و ادامه تحصیل در زمینه تغذیه گذرانده است.

دکتر کپل می داند که همیشه برخی سمینارها ، کتاب ها یا مجلات وجود دارد که ممکن است دانش او را عمیق کرده یا اطلاعات دیگری را ارائه دهد که می تواند به طور مستقیم به یک درمان مeثر ترجمه کند. از منظر تجربیات بالینی و سالها تجربه ، توصیه های خوبی ارائه می دهد.

اخیراً دکتر کپل سمینارهایی را برای Standard Process West تدریس می کند. او تبدیل به پزشک داخلی آنها شده است و به عنوان مربی سایر تمرین کنندگان در سراسر منطقه بزرگ دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت وی در DoctorKeppel.com دیدن کنید یا مستقیماً با او در آدرس تماس بگیرید [email protected]به

محصولات کابل دکتر لاولمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *