هادی پور: ورزش علمی شده است اما با اما در ایران هستیم و اگر پیشرفت کنیم/هوگو هم استاندارد نداریم-خبر خوب


آرمین هادی پور در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره آخرین وضعیت پزشکی خود پس از مصدومیت گفت: پس از یک دوره سخت و جراحی، تمرین را آغاز کردم و دوباره تمریناتم را زیر نظر یک مربی دنبال خواهم کرد. دکتر، تیم ملی، من از گرندپری پاریس هستم. من با مسابقه شروع به بازگشت به زمین می کنم. خدا را شکر توانستم شفا پیدا کنم. برای بهبودی گهگاه فیزیوتراپی انجام می دهم.

وی گفت: در حال حاضر مسابقات قهرمانی آسیا که حدود یک ماه دیگر برگزار می شود، اولین دوره مسابقاتی است که با آن روبرو می شویم اما در این مسابقات شرکت نمی کنم. در حال حاضر تیم ملی شرایط خوبی دارد و با حضور مقانلو همه چیز خوب پیش می رود، اما باید همه چیز را در نظر گرفت تا تکواندو دوباره سربلند شود و به اوج خود برگردد. البته مسائل زیادی در این میان وجود دارد.

ملی پوشان تکواندوی ایران با تاکید بر اینکه حمایت فدراسیون می تواند تاثیر بسزایی در عملکرد تیم داشته باشد، خاطرنشان کرد: قطعا حمایت ها ۱۰۰ درصد موثر است. همه ورزش ها الان علمی شده اند، اما ما ایرانی ها داریم زحمت می کشیم و مدام می گوییم اگر خدا بخواهد می شود. ما می خواهیم بیشترین نتیجه را با کمترین قیمت به دست آوریم، اما واقعاً اینطور نیست. دنیا روی ورزش سرمایه گذاری می کند و من امیدوارم که به جای اینکه بخواهیم با کمترین هزینه موفق ترین باشیم، به جایی برسیم که شرط بندی های ورزشی را تماشا کنیم.

هادی پور خاطرنشان کرد: تکواندو رشته‌ای از فناوری پیشرفته است اما به دلیل شرایط خاص ما حتی نمی‌توانیم یک هوگوی استاندارد برای خود تهیه کنیم.

وی در خصوص حضورش در لیگ برتر گفت: دوران توانبخشی خود را به تازگی به پایان رسانده ام و هنوز تصمیم نگرفته ام که در لیگ شرکت کنم یا نه چون اینجا ترافیک بین المللی زیادی دارد. قصد دارد این کار را انجام دهد. ” بر رقابت در خارج از کشور تمرکز می کند.

انتهای پیام/۴۰۵۷/