رفتن به نوشته‌ها

نیک جوناس با پریانکا چوپرا “شریک زندگی کامل” تماس می گیرد جو جوناس پاسخ می دهد – نیک جوناس با پریانکا چوپرا تماس می گیرد “شریک زندگی کامل” جو جوناس به ویدیوی tmov واکنش نشان می دهد


نکات اصلی داستان

  • ویدیوی نیک به سرعت در حال انتشار است
  • عکس العمل برادر جو این بود
  • نیک پریانکا را به عنوان “شریک ایده آل زندگی” توصیف می کند

نیک جوناس ، خواننده هالیوودی این روزها مشغول مشغول بودن در مهمانی با برادرانش است. نام گروه آنها “Jonas Brothers” است. به همراه جو جوناس و کوین جوناس ، وی در حال اجرای کنسرت در چندین آهنگ دیده شد. در کنسرت اخیر ، نیک جوناس پریانکا چوپرا را “شریک زندگی ایده آل” خود خواند و برادر جو جوناس واکنش نشان داد و چیزی گفت. این ویدئو از او در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده است.

ویدیو به سرعت در حال انتشار است
صفحه طرفداران نیک جوناس این ویدیو را به اشتراک گذاشت. در مهمانی ، نیک گفت که ازدواج بهترین تصمیم زندگی من بود. خوشحالم که شریک زندگی کامل را پیدا کردم. در پیش زمینه ، جو جوناس با یک لیوان نوشیدنی در دست ایستاده بود. در رابطه با این موضوع در مورد نیک ، جو جوناس دم کرده خود را بلند کرد و یادداشت مورد تأیید خود را از آنچه نیک به پریانکا گفته بود دریافت کرد.

بگذارید به شما بگوییم که پریانکا و نیک در سال 2018 ازدواج کردند. قبلا هر دو با هم دوست بودند. نیک جوناس نیز چندین بار دیده شده است که با پریانکا به هند می آید. در خود هند ، هر دو هفت دور انجام دادند. بعد از نیک در زندگی پریانکا چه چیزی تغییر کرده است؟ این بازیگر در مورد این موضوع گفت که پس از ورود او ، زندگی من از جهات مختلف تغییر کرد. من در زندگی بسیار آرام شده ام. قبلاً من مردم را می فرستادم و می خوردم. وقتی الان از چیزی عصبانی می شوم ، با آن سبک و آرام رفتار می کنم.

Parineeti Chopra برای نیک جوناس تولد می گوید ، عکس های خانوادگی خود را به اشتراک می گذارد

پریانکا در ادامه گفت که نیک طبیعت بسیار آرامی دارد. در عین حال ، من چیلی را دوست دارم. وقتی خاموش می شوم ، خاموش می شوم. فکر می کنم مهارت های تجاری زیادی را از نیک آموختم. او فردی بسیار با استعداد و خلاق است. افکار من با او و افکار او بسیار با افکار من مطابقت دارد و ما به چیز جدیدی می رسیم. من از همکاری خلاقانه خود با نیک بسیار لذت می برم.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *