رفتن به نوشته‌ها

نیوبرانزویک میزبان نمایشگاه تجاری معکوس مناطق آتلانتیک 2021 است


فریدریکتون (GNB) – نیوبرانزویک میزبان نمایشگاه معکوس استانهای آتلانتیک 2021 ، 18 تا 24 اکتبر است تا تامین کنندگان را با مردم ، ابزارها و فرآیندهای مورد نیاز برای فروش کالا و خدمات به دولت متصل کند.

مری ویلسون ، وزیر خدمات نیوبرانزویک گفت: “نیوبرانزویک مفتخر است که میزبان رویداد امسال با حضور غرفه داران از سراسر آتلانتیک کانادا است.” “این نه تنها فرصتی عالی برای مشاغل محلی است که نحوه فروش به دولت را بیاموزند ، بلکه بخش مهمی از اولین استراتژی خرید نیوبرانزویک با هدف کمک به تأمین کنندگان نیوبرانزویک برای افزایش شانس خود برای برنده شدن قرارداد دولتی است.”

طی 14 سال گذشته ، دولت شهرستان به طور متوسط ​​سالانه 1.06 میلیارد دلار برای خرید هزینه کرده است. این شامل 763 میلیون دلار کالا و خدمات و 298 میلیون دلار ساخت و ساز است. از این قراردادها ، 79 درصد به شرکت های نیوبرانزویک واگذار شد.

ویلسون گفت: “تدارکات دولتی جزء کلیدی احیای بخش خصوصی با ایجاد فرصت های رشد برای استان ما و کل منطقه آتلانتیک است.” “من از هر فرصتی برای صحبت در مورد اولین استراتژی خرید نیوبرانزویک استقبال می کنم و نمایشگاه معکوس استان های آتلانتیک فرصتی هیجان انگیز برای این کار فراهم می کند.”

این نمایشگاه یک تلاش مشترک بین سرویس نیوبرانزویک و فرصت های NB است. انتظار می رود بیش از 500 تامین کننده و تقریباً 28 غرفه دار در آن شرکت کنند. غرفه داران شامل دولت های استانی ، دولت فدرال ، شهرداری ها ، موسسات پس از متوسطه و شرکت های تاج دار خواهند بود.

آرلن دان ، وزیر مسئول فرصتهای NB می گوید: “نمایشگاه معکوس تجارت آتلانتیک نمونه دیگری از چگونگی هدف برنامه حمایت از رشد دولت برای حمایت از مشاغل محلی ما و کمک به رقابت و پیشرفت آنها است.” “این روش ما این است که بگوییم ما برای کسب بهترین سود برای مالیات دهندگان ، ایجاد شغل و تقویت اقتصاد استان و کل منطقه آتلانتیک باز هستیم.”

بر خلاف سالهای گذشته ، نمایشگاه تجاری 2021 تقریباً به مدت هفت روز اجرا می شود و به شرکت کنندگان ثبت شده دسترسی رایگان به فیلم های اطلاعاتی و مواد قابل بارگیری را می دهد. تامین کنندگان در طول روز غرفه زنده در 20 اکتبر برای پاسخ به سوالات و تعامل با خریداران در دسترس خواهند بود. موضوعات شامل تدارکات دولتی ، پاسخ به درخواست پیشنهاد و ادای احترام به تأمین کنندگان نیوبرانزویک توسط Opportunities NB است.

نیوبرانزویک همچنین در سالهای 2009 ، 2013 و 2017 میزبان نمایشگاه معکوس استانهای آتلانتیک بود. ثبت نام رایگان است ، با این حال تأمین کنندگان از قبل تشویق می شوند که قبل از آن ثبت نام کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد رویداد ، از جمله جزئیات ثبت نام ، به صورت آنلاین در دسترس است.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *