نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی کاربر و محافظت از کودکان در متاورس – سایت خبر خوب


یک مطالعه جدید نشان می دهد که آگاهی از متاوارز در هفت ماه گذشته دو برابر شده است و در مارس ۲۰۲۲ به ۷۴ درصد رسیده است.

بر اساس این گزارش، اکثر کاربران این مطالعه که با متاورس آشنا هستند، نگران حریم خصوصی و امنیت فرزندان خود هستند. درصد کاربران جهانی که گفته اند در جولای ۲۰۲۱ نام Metavars را شنیده اند ۳۲ درصد بوده است که در حال حاضر به ۷۴ درصد افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش ۱۳۱ درصدی است. این گزارش بر اساس داده های ۳۰۰۵ کاربر بین ۱۶ تا ۶۵ سال در ایالات متحده، بریتانیا و چین است.

اکثر شرکت کنندگان میزان پذیرش بالاتری نسبت به Metavars نشان دادند. از بین کسانی که می دانستند متاورز چیست، ۷۴ درصد معتقد بودند که این فناوری «آینده» است. ۷۲ درصد گفتند که این فناوری بزرگ بعدی است. ۶۸ درصد و ۶۶ درصد به ترتیب گفتند اینترنت استعاره بعدی و متحول کننده ترین زندگی است.

۸۲ درصد دیگر از کسانی که می دانند متاورز چیست، می گویند این پلتفرم به مکانی برای معاشرت و تعامل با دیگران تبدیل خواهد شد. پاسخ های دیگر نشان می دهد که اکثر شرکت کنندگان معتقدند که این فضا به مکانی برای خرید و کار تبدیل می شود.

متاوارها بین کاربران توزیع می شود

نتایج این نظرسنجی نشان داد که متاورز از ارتباطات دیجیتالی به سمت خوردن و خلاقیت پویا در حال تکامل هستند. ۶۰ درصد از شرکت کنندگان آشنا به این حوزه گفتند که برندها باید علاوه بر محصولات فیزیکی، محصولات دیجیتالی را در این دنیای فرازمینی نیز تولید و بفروشند.

از آنجایی که شرکت کنندگان در این مطالعه ابتدا فناوری را به عنوان یک فضای اجتماعی توصیف کردند، ۷۶ درصد گفتند که می‌خواهند به مکان‌هایی بروند که در دنیای واقعی نمی‌توانستند. ۵۱ درصد دیگر گفتند که با وجود اینکه واقعاً در Metavars بودند، راحت‌تر بودند.

شرکت کنندگان همچنین انتظار داشتند که متاوارز گسترده تر شود. اکثر آنها گفتند که این پلتفرم می تواند افراد را دور هم جمع کند، اما برندها و کاربران باید مطمئن شوند که Metawares همه را شامل می شود.

علیرغم نرخ پذیرش بالا، اکثر کسانی که در این مطالعه شرکت کردند نگرانی های مشابهی در مورد متاورها داشتند. بیشتر نگرانی ها مربوط به حضور کاربران در این سایت است. ۷۲ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که نگران حریم خصوصی کودکان هستند و ۶۶ درصد گفتند که حمایت از کودکان برای آنها مهم تر است. ۵۷ درصد دیگر گفتند که نگران اخراج و آزار و اذیت سایر کارفرمایان هستند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، ۶۹ درصد از درصد شرکت کنندگان نگران حریم خصوصی و امنیت داده های خود هستند. اضطراب آشکاری که هر روز بیشتر می شود.

انتهای پیام/