نکته مهم در مناسب بودن گردنبند طلای زنانه روی یقه لباس – خبر خوب


از قدیم الایام تا به امروز، گردنبند در گروه پرطرفدارترین جواهرات دنیا قرار گرفته است. بارها همه ما از این ماده در مراسم و جشن های مختلف چه طولانی و چه روزانه در منزل و محل کار استفاده کرده ایم. پوشیدن گردنبند با گردنبند یکی از راه های نتیجه دادن است، استایل شما خوب است.

گردنبند جلوه زیبایی به استایل افراد می بخشد. با توجه به اینکه زیور آلات در بالاترین قسمت بدن یعنی گردن قرار گرفته است توجه همگان را به خود جلب می کند. یکی از اصلی ترین نکاتی که در خرید گردنبند باید به آن توجه کرد، توجه به سبک، نوع لباس و البته یقه لباس است.

ست کردن این وسایل با گردنبند استایل و فرم مناسب را برای شما به ارمغان می آورد. به عبارت دیگر برای انتخاب و خرید گردنبند ابتدا یقه لباس خود را زیبا و با وقار در نظر بگیرید.

همچنین ممکن است هنگام برنامه ریزی یک مهمانی در مورد جواهرات سردرگم شوید، اما نگران نباشید. در این مقاله در مورد نحوه بستن زنجیر دور گردن لباس صحبت خواهیم کرد. گردنبندهای مناسب برای گردنبندهای مختلف که می تواند در انتخاب زیورآلات کمک زیادی کند.

گردنبند مناسب برای انواع گردنبند

در حالی که هر گردنبند جذابیت خاص خود را دارد، هر نوع گردنبند با یقه خاص خود ظاهر بهتری نیز خواهد داشت. برای قرار دادن زنجیر دور گردن لباس بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید.

بنابراین ابتدا شما را با نوع گردنبند و سپس گردنبند همسان آشنا می کنیم و سپس نشان می دهیم که کدام گردنبند به چه لباسی می آید؟ به این ترتیب می توانید گردنبند متناسب با لباس خود بپوشید و از آن استفاده کنید. در زیر به این موارد خواهیم پرداخت.

 • گردنبند مناسب برای لباس یقه گرد

یقه گرد معمولا یک فضای دایره ای توخالی در بالای سینه ایجاد می کند. این مدل یقه در بسیاری از لباس های زنانه یافت می شود. در واقع انداختن زنجیر در این نوع لباس باید آن فضای بیهوده را بپوشاند. این نوع گردنبند به راحتی روی انواع زنجیر بسته می شود و متناسب با اندازه زنجیر است.

به طور کلی دو نوع لباس یقه گرد وجود دارد، یقه گرد باز و یقه گرد بسته. اگر یقه شما گرد است، باید با یک گردنبند بلند همراه شوید. اما برای زیبایی بیشتر در لباس یقه باز بهتر است از گردنبندی کوتاهتر از یقه استفاده کنید. بشقاب ها و آویزهای کمی بزرگتر با زنجیر کوتاه بهترین انتخاب برای این نوع لباس هستند.

 • گردنبند را در امتداد یقه لباس قرار دهید. V-Tratry

یقه دیگری که در بسیاری از لباس ها یافت می شود، لباس یقه هفت یا شبیه به یقه طلسم است. یقه این نوع لباس V توجه را به سمت سینه جلب می کند.

برای قرار دادن گردنبند روی یقه هفت لباس بهتر است از بشقاب یا انواع آویزهای کشیده و زاویه دار استفاده کنید. این نوع زنجیر را باید همیشه روی سینه گذاشت تا تاثیر بیشتری داشته باشد. در نظر بگیرید که گردنبندهای بلند یا بشقاب و آویزهای منحنی برای این نوع لباس ها مناسب نیستند.

یک زنجیر مناسب با یقه هفت باید یک زنجیر بلند باشد که انتهای آن به سمت انتهای یقه باشد.
 • گردنبند مناسب برای یقه اسکی

یکی از پرطرفدارترین لباس ها در بین خانم ها و آقایان، کت اسکی است. مدل های این لباس ها به طور کامل گردن آنها را می پوشاند پس بهتر است برای این مدل یقه از گردنبندی با گردنبندهای بلند، بشقاب و آویزهای کمی بزرگتر استفاده کنید.

البته مدل های دیگر زنجیر نیز در این راه مناسب هستند. برای مثال می توانید چندین گردنبند متوسط ​​و بلند را با این نوع لباس بپوشید. گردنبندهای چوکر و مدل های خیلی کوتاه برای لباس هایی با یقه اسکی مناسب نیستند.

 • گردنبند را در امتداد یقه لباس قرار دهید. یقه

یقه یکی از محبوب ترین مدل ها برای خانم هاست. این نوع گردنبند که باز و روی شانه قرار می گیرد نیاز به جواهرات جذاب دارد.برای این نوع لباس بهتر است از گردنبندهای متوسط ​​یا بلند با آویزهای بزرگ استفاده کنید. یک گردنبند کوتاه با این نوع لباس ظاهری به هم ریخته ایجاد می کند.

گردنبند مناسب برای یقه قایق، زنجیر بلندی است که می توان آن را به لباس وصل کرد.
 • گردنبند مناسب در یقه دکلته

لباس دکلته که خانم های زیادی در مهمانی ها و جشن های مختلف می پوشند یکی از جذاب ترین نمونه های لباس است. در این مدل گردن و شانه های شما باز است، بنابراین باید گردنبندی را انتخاب کنید که توجه را از اندام تحتانی دور کند.

انتخاب گردنبندهای کوتاه و نرم و همچنین چوکر باعث جلب توجه به خط گردن و ایجاد استایلی مناسب می شود. برای چسباندن گردنبند در امتداد یقه لباس دکلته از گردنبندهای بلند و آویزهای بزرگ استفاده نکنید.

 • گردنبند را در امتداد یقه لباس قرار دهید. گردن مردانه

برای ست شدن گردنبند روی یقه لباس مردانه بهتر است سراغ زیورآلات اسپرت بروید. این نوع یقه به دلیل استایل اسپرتی که دارد برای مدل های ساده مناسب است. انواع گردنبند بدون جواهرات و زرق و برق و همچنین پلاک اسم، آویز ساده و همچنین انواع سنگ های رنگی برای این نوع گردنبند مناسب است.

ایده های مهم برای تنظیم و قرار دادن زنجیر

تا این قسمت از این مطلب به طور کامل قوانین قرار دادن گردنبند یقه دار را معرفی کرده ایم. اما در استفاده از این تزیینات باید نکات دیگری را در نظر گرفت تا روشی زیباتر را برای شما به ارمغان آورد. در زیر این موارد را به اختصار بیان می کنیم.

 • گردنبند مناسب صورت و گردن خود را انتخاب کنید

یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب گردنبند باید به آن توجه کرد، فرم صورت و گردن است. اگر فردی با گردن کوتاه و پهن یا پر و چاق هستید، بهتر است مدل گردنبند کوتاه را انتخاب کنید. گردنبندهای بلندتر با آویزهای بلندتر گردن و صورت شما را بلندتر نشان می دهند.

برای بررسی های منظم و بررسی های تخصصی، به شما توصیه می کنیم گردنبندی را انتخاب کنید که با شکل صورت و گردن شما در مقاله قبلی راف گلد در این مورد مطابقت داشته باشد.

 • گردنبندی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد

زمانی که خانمی گردنبند طلا یا سایر جواهرات می خرد، به رنگ پوست خود بسیار توجه کنید. اگر فردی با پوست سرد یا سفید هستید، جواهرات سفید برای شما مناسب تر است.

اما اگر در جمع افرادی با پوست گرم هستید، طلای زرد یا زیورآلات رز زیبایی بیشتری به شما می بخشد. اگر رنگ پوست شما خنثی است، هر رنگ جواهری زیبایی فوق العاده ای در اندام شما خواهد داشت.

 • رنگ گردنبند را با توجه به رنگ لباس انتخاب کنید

در حالی که قرار دادن گردنبند با یقه لباس بسیار مهم است، رنگ لباس را نمی توان نادیده گرفت. در واقع رنگ لباس یکی از عواملی است که در انتخاب گردنبند تاثیرگذار است. برای لباس های رنگی می توانید از جواهرات با جواهرات یا سنگ های هم رنگ استفاده کنید.

مثلا برای لباس های آبی، زیورآلات فیروزه ای و برای لباس های قرمز، سنگ هایی مانند یاقوت مناسب است. سایر لباس های تیره و روشن با انواع جواهرات رزگلد، زرد و سفید به خوبی ست می شوند.

انتخاب گردنبند با توجه به رنگ لباس می تواند تاثیرگذاری لباس و گردنبند را افزایش دهد.
 • یک زنجیره را بر اساس مکان انتخاب کنید

هنگام انتخاب و خرید گردنبند طلا، حتماً محل استفاده از آن را در نظر بگیرید. اگر برای استفاده روزمره خرید می کنید، بهتر است از گردنبندهای کوتاه با آویزها و بشقاب های ساده استفاده کنید.

اما اگر قصد خرید برای مناسبت های خاص و اعیاد دارید، بهتر است با توجه به نوع مناسبت، نوع زیورآلات یا گردنبند را انتخاب کنید.

 • یک گردنبند بر اساس سبک خاصی انتخاب کنید

علاوه بر امکان گردنبند با گردنبند، هر فردی با توجه به استایل خود باید زیورآلاتی از جمله گردنبند را خریداری کند. اگر بدنتان لاغر است بهتر است از گردنبند و جواهرات بزرگ استفاده نکنید.

مدل های شیک برای شما مناسب است. همچنین استفاده از جواهرات نرم برای افرادی که گردن شل دارند مناسب نیست.

چگونه زنجیر طلا را تمیز کنیم

برای قرار دادن گردنبند با یقه لباس بهتر است بدانید که چگونه زنجیر طلا را تمیز کنید. راه های زیادی برای تمیز کردن زنجیر وجود دارد. بسیاری از مردم از داروهای خانگی مانند مواد شوینده لباسشویی، سودا، آمونیاک یا سرکه استفاده می کنند.

اما پیشنهاد می کنیم برای زیورآلات گران قیمت خود به خصوص گردنبند از کسانی که طلا و جواهرات عرضه می کنند کمک بگیرید تا جواهرات خود را به روش معمول تمیز کنید.

خرید اینترنتی گردنبند تمام طلا از فروشگاه راف گلد

در این مطلب با نحوه قرار دادن گردنبند بر روی گردن لباس من و همچنین مناسب بودن گردنبند بر روی انواع گردنبند آشنا خواهید شد. فروشگاه طلا و جواهر راف گلد جدیدترین انواع جواهرات از جمله گردنبند طلا را به صورت آنلاین در وب سایت خود به نمایش گذاشته است.

این فروشگاه جواهرات را با قیمت مناسب و هزینه ساخت کم به مشتریان عرضه می کند. با خرید آنلاین از گالری راف گلد از تخفیف های ویژه این فروشگاه استفاده کنید و از خریدی هوشمند لذت ببرید.