نکات برجسته غیر کووید از سخنرانی بایدن در وضعیت اتحادیه


۲ مارس ۲۰۲۲ – فراتر از کووید-۱۹، رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه به چندین اولویت دیگر در زمینه مراقبت های بهداشتی در اولین وضعیت خود در اتحادیه اشاره کرد، از جمله هشداری مبنی بر اینکه دولت مالکیت سرمایه گذاران خصوصی بر خانه های سالمندان را مورد بررسی قرار خواهد داد و مدیکر قصد دارد “استانداردهای بالاتری را برای خانه های سالمندان تعیین کنید و مطمئن شوید که عزیزان شما مراقبتی را که شایسته و انتظارش هستند دریافت می کنند.”

بایدن، در سخنرانی خود در جلسه مشترک کنگره، همچنین متعهد شد از دسترسی به مراقبت های بهداشتی محافظت کند، “حق انتخاب زن” را حفظ کند، مراقبت های بهداشتی مادران را ارتقا دهد، و از تراجنسیتی های جوان آمریکایی محافظت کند و مجموعه ای از قوانین ایالتی را نام برد. هدف قرار دادن آنها “اشتباه”.

رئیس جمهور همچنین گفت که وعده برنامه Cancer Moonshot “برای پایان دادن به سرطان همانطور که ما می شناسیم” را دوچندان می کند و از کنگره می خواهد که آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته پیشنهادی او برای سلامت را تامین مالی کند، که وظیفه یافتن پیشرفت های مرتبط با سرطان، آلزایمر را بر عهده دارد. دیابت و سایر بیماری ها

علاوه بر این، بایدن گفت که قصد دارد برای “رهایی از قوانین قدیمی که پزشکان را از تجویز درمان” برای اعتیاد به مواد افیونی بازمی دارد، اقدام کند.

او گفت: «من به بهبودی اعتقاد دارم و ۲۳ میلیون آمریکایی در حال بهبودی را جشن می‌گیرم.

سخنرانی وضعیت اتحادیه پس از آن مطرح شد که دولت در اوایل روز از تلاش جدیدی برای بهبود سلامت روان آمریکایی ها خبر داد و گفت کاخ سفید با کنگره برای گسترش بهداشت از راه دور و ادغام سلامت روان با مراقبت های اولیه همکاری خواهد کرد. بودجه مالی ۲۰۲۳ بایدن، که از اکتبر اجرایی می شود. ۱، بودجه برای برنامه های یکپارچه سازی سلامت اولیه و رفتاری را دو برابر می کند.

با قدردانی از میهمان دولت اتحادیه، فرانسیس هاگن، کارمند سابقی که الگوریتم های شرکت را برای هدف قرار دادن کودکان فاش کرد، گفت: “ما باید حساب کاربری رسانه های اجتماعی فیس بوک آزمایش ملی را که آنها روی فرزندان ما انجام می دهند برای سود بردن فرزندانمان برای سودآوری، بسازیم.”

او گفت: «زمان آن رسیده است که حفاظت از حریم خصوصی را تقویت کنیم، تبلیغات هدفمند برای کودکان را ممنوع کنیم، از شرکت‌های فناوری بخواهیم از جمع‌آوری داده‌های شخصی کودکانمان خودداری کنند.»

در پاسخ به این بخش از سخنرانی رئیس جمهور، دکتر مویرا سیلاگی، رئیس آکادمی اطفال آمریکا، در بیانیه ای گفت که این گروه خوشحال است که دولت پیشنهاد “حفاظت از حریم خصوصی دیجیتال و رفاه کودکان و نوجوانان” را دارد.

پاییز گذشته، AAP یک اعلامیه اضطراری ملی در مورد سلامت روان کودکان اعلام کرد، زیرا این بیماری همه گیر باعث بدتر شدن مسائل مربوط به سلامت روان شد. Szilagyi گفت که AAP “از به رسمیت شناختن سلامت روان کودکان به عنوان یک اولویت ملی استقبال می کند و مشتاقانه منتظر اتفاقات بعدی است.”

انجمن روانشناسی آمریکا و انجمن پزشکی آمریکا نیز از پیشنهادات بهداشت روان بایدن، به ویژه برای بالا بردن نیازهای کودکان استقبال کردند.

جرالد ای. هارمون، رئیس AMA، در بیانیه ای گفت: «COVID-19 تأثیر مخربی بر سلامت روان، به ویژه برای کودکان در سن مدرسه و برای جوامعی که از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده اند یا در اقلیت قرار گرفته اند، داشته است.

اما به نظر می رسید که ستاره شب جاشوا دیویس، دانش آموز کلاس هفتمی مبتلا به دیابت نوع ۱ باشد که هنگام صحبت بایدن از جعبه بانوی اول تابش می کرد.

رئیس جمهور در این سخنرانی گفت: “برای جاشوا و برای ۲۰۰۰۰۰ جوان دیگر مبتلا به دیابت نوع ۱، اجازه دهید هزینه انسولین را به ۳۵ دلار در ماه محدود کنیم تا همه بتوانند آن را بپردازند.”

او گفت: «شرکت‌های دارویی همچنان عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت.

پیشنهاد سقف انسولین – فقط برای کسانی که بیمه خصوصی دارند – در طرح بایدن Build Back Better وجود دارد که در سنا با مانع مواجه شده است.

انجمن غدد درون ریز از بایدن به خاطر این که گفته بود هزینه های دارو، به ویژه انسولین را متقبل می شود، ستایش کرد.

در بیانیه ای، جامعه ای که بیش از ۳۷ میلیون آمریکایی مبتلا به دیابت هستند، با ۳ میلیون نفر از انسولین در یک سال پس از تشخیص شروع می شود.

به گفته جامعه، افراد مبتلا به نوع ۱ برای زنده ماندن به انسولین متکی هستند.

در این بیانیه آمده است: «ما از کنگره می‌خواهیم گرد هم بیاید و قانونی را تصویب کند که انسولین را در اسرع وقت مقرون به صرفه کند».


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/